Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28568
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 154526

Wimax

5073 Wimax http://www.zakoptrupa.eu/?p=848 Wimax Polska - bezprzedwodowy internet przy użyciu bezprzewodowego łącza radiowego technologią Wimax. Szybkie połączenie bez konieczności zakupu okablowania. Najszybsze modemy zapewniają odbiór sygnału w odległości aż 10 km od nadajnika. Internet i Komputery wimax Mar 16, 2008

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Internet i Komputery

Serwis dla miłośników zegarków i zegarmistrzostwa. Oprócz porcji nowości czy ciekawostek znajdziemy tutaj branżowe informacje i wywiady ze znanymi zegarmistrzami czy miłośnikami zegarków, celebrytami promującymi znane marki zegarków, informacje o technice zegarmistrzowskiej czy bogato ilustrowane, obszerne testy nowych i popularnych modeli zegarków.
Kategoria:

Sklep komputerowy emarket oferuje produkty firmy canon i nie tylko.Oferujemy sprzęt komputerowy po bardzo konkurencyjnych cenach.
Kategoria:

Serwis agencji Merix Studio oferującej tworzenie stron internetowych Poznań zgodnie z indywidualnymi życzeniami klienta. Nasz zgrany i doświadczony zespół profesjonalistów gwarantuje każdemu całościową obsługę oraz widoczny wzrost popularności w sieci.
Kategoria:

Ogólnopolski Branżowy Serwis Informacyjny dla Gastronomii i Hotelarstwa http://www.smaczniej.pl/ Smaczniej.pl . Naszym klientom oferujemy cały szereg usług reklamowych od podstawowego bezpłatnego wpisu do naszej bazy aż po usługi związane tworzeniem stron internetowych, udostępnieniem domen i kont pocztowych. Właścicielem portalu SMACZNIEJ.pl jest Professional System AMF. Firma istnieje od 1995 roku Zaufało nam do tej pory kilkanaście tysięcy klientów – tak osób prywatnych jak i firm. W ciągu dwóch lat zbudowaliśmy rozpoznawaną na rynku markę i stronę www.digitronik.pl odwiedzaną dziennie nawet przez 5000 osób.
Kategoria:

Forum dla prawdziwych graczy! Mnóstwo nowinek i sztuczek, które przydadzą się nawet doświadczonym graczom. Rady i wymiana wiedzy prawdziwych specjalistów. Społeczność licząca ponad tysiąc osób grających na konsolach, x-box i na komputerach. Prężnie rozwijające się forum ludzi o podobnej pasji. Dowiesz się gdzie i jakie gry kupić oraz w jakim miejscu znajdziesz najlepszy sprzęt. Już teraz wejdź na www.ps2forum.pl, a na pewno nie pożałujesz!
Kategoria: