Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30190
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157131

Wimax

5104 Wimax http://www.wp.promowe.eu/2008/03/13/wimax/ Wimax Polska - dostęp do internetu przy użyciu połączenia radiowego technologią Wimax. Szybka transmisja danych bez konieczności zakupu okablowania. Nowoczesny modemy zapewniają dostep do sieci w odległości aż 10 km od stacji nadawczej. Internet i Komputery wimax Mar 17, 2008

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Internet i Komputery

Nikt już chyba w dzisiejszych czasach nie ma wątpliwości że Internet to najbardziej rozbudowane narzędzie informacyjne na świecie. Za jego pomocą można dotrzeć praktycznie do każdej informacji którą pragniemy pozyskać. Informator FoxPress powstał na potrzeby ludzi którzy pragną spróbować swoich sił w tworzeniu i publikacji własnych wartościowych i merytorycznych artykułów i wpisów. Dzięki naszej stronie osoby z Nami współpracujące mogą wykonać pierwsze kroki w dziedzinie własnych publikacji, dzieląc się zamieszczanymi wpisami i informacjami z wielu branży tematycznych. To właśnie ten brak ukierunkowania tematycznego ma w przyszłości gwarantować dużą różnorodność informacyjną, dla osób nas odwiedzających, i zachęcać do poruszania na naszej stronie różnych tematów z tak wielu dziedzin życia. Liczymy na to iż z czasem, dzięki licznej grupie współpracujących z nami internautów, uda nam się stworzyć stronę zawierającą bogatą bazę tematyczną, obfitującą w ciekawe i wartościowe publikacje.
Kategoria:

Oferujemy pozycjonowanie i reklamę stron w internecie . Korzystając z naszych usług masz pewność że twoja strona znajdzie się na wysokich miejscach w wynikach wyszukań , co przełoży się na zwiększenie sprzedaży i ruchu na stronie . Sprawdź naszą stronę internetową poznaj naszą ofertę na czynności związane z promocją twojej strony w internecie m.in kampanie reklamowe , pozycjonowanie stron , reklama wizualna.
Kategoria:

Sprzęt odmówił posłuszeństwa? Jeżeli potrzebny Ci serwis komputerowy, nie wahaj się skorzystać z naszych usług - działamy na okrągło, siedem dni w tygodniu i pomożemy Ci rozwiązać każdą usterkę. Nieważne, co jest jej powodem - źle skonfigurowany system czy problem z wirusami to dla nas żaden problem. Nasz serwis komputerowy dokona także dla Ciebie konfiguracji komputera i urządzeń peryferyjnych.
Kategoria:

Ogromny asortyment firmy DOTKOM zawiera najwyższej jakości sprzęt służący wyposażeniu lokali handlowo-usługowych, w prowadzeniu których przydatny jest sprzęt typu kasy fiskalne, metkownice, czy wagi. Doskonała obsługa, konkurencyjne ceny oraz fachowe doradztwo decydują o sukcesie firmy. O ofercie wyszukać można dużo niezawodnych kas fiskalnych, drukarek fiskalnych, wag, czytników, oprogramowania handlowego, akcesoriów i produktów do wyposażenia sklepów i biur. Na stronie internetowej firmy znajdują się też instrukcje obsługi, sterowniki oraz inne użyteczne informacje. Więcej szczegółów na stronie:
Kategoria:

Szukasz podzespołów do swojego komputera? Oferujemy części i akcesoria komputerowe, oprogramowanie (systemowe i biurowe), monitory , drukarki, palmtopy, notebooki oraz sprzęt fotograficzny . Zawsze najlepsze ceny, fachowa obsługa, która pomoże i doradzi, szybka i bezproblemowa dostawa firmami kurierskimi. Serdecznie zapraszamy na zakupy.
Kategoria: