Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29769
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156866

Transport maszyn

5181 Transport maszyn http://www.poligrafserwis.com.pl/ Poligrafserwis świadczy usługi w zakresie transportu maszyn ciężkich - poligraficznych oraz innych maszyn produkcyjnych czy elementów konstrukcji budowlanych. Transportujemy elementy maszyn do 25 ton.Serwis maszyn poligraficznychTransport maszyn Firmy i Us³ugi transport maszyn   serwis maszyn poligraficznych Mar 29, 2008

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Firmy i Usługi

Jesteśmy bezpośrednim producentem - Outokumpu to dynamiczna grupa przedsiębiorstw - stal kwasoodporna, żaroodporna, nierdzewna. Szeroki zakres produktów - stal nierdzewna i stal kwasoodporna bezpośrednio od producenta. Tworzymy nową wiedzę - nasze wyroby, technologia wykorzystywane są na całym świecie. Stale nierdzewne, rury kwasoodporne, stal żaroodporna, rury nierdzewne, blachy kwasoodporne. Duplex, nierdzewka i kwasówka - zapraszamy Państwa.
Kategoria:

Wideofilmowanie imprez okolicznościowych to nasza praca, hobby oraz pasja. Każdy klient stanowi nowe wyzwanie, któremu za wszelką cenę sprostamy aby osiągnąć maksymalne zadowolenie klienta z naszej realizacji. Zajmujemy się głównie uwiecznianiem ślubów oraz wesel, zarówno w formie filmu jak i zdjęć. Chętnie podejmiemy się także filmowania chrzcin, komunii świętych czy biznesowych imprez integracyjnych.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu sklep Intergo, specjalizujący się w sprzedaży odzieży roboczej oraz sprzętu i akcesoriów BHP. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: odzież krótkiego użytkowania, odzież ocieplaną, odzież kwasoługochronną, odzież trudnopalną, inne rodzaje odzieży specjalistycznej. Oferujemy ubrania wysokiej jakości, pochodzące wyłącznie od znanych oraz cenionych producentów, w tym Panoply, Unex, Tiger Steel i Venitex. Współpracując z nami, możecie Państwo liczyć na atrakcyjne ceny zakupu i szybki czas realizacji zamówienia. Z kompletnym asortymentem dostępnych u nas produktów możecie się Państwo zapoznać za pośrednictwem naszej strony internetowej.
Kategoria:

Systemy rurowe są głównym elementem instalacji grzewczej i sanitarnej, stanowiącym o jej pewności i komforcie użytkowania. Jak wiadomo, rynek oferuje systemy rurowe z różnych materiałów, ale w Polsce od niedawna coraz większą popularność zdobywają systemy rurowe z tworzyw sztucznych. W chwili obecnej firma ROTH posiada w swojej ofercie rurę z wkładką aluminiową o nazwie AluLaserplus. Jest to rura wielowarstwowa składająca się z rury bazowej z PERT, otoczonej warstwą aluminium, a następnie warstwą ochronna z PE.
Kategoria:

Świadczymy swoje usługi w miejscach ciężko dostępnych i zagrożonych upadkiem z wysokości. Montaże oraz demontaże na wysokości między innymi reklam świetlnych, kominów, anten, reflektorów, konstrukcji. Odgrzybianie, czyszczenie oraz impregnowanie murów i dachów, malowanie bezpowietrzne - techniką hydrodynamiczną. Prace konserwacyjne jak odśnieżanie, usuwania nawisów, udrażnianie rynien i także zagrożeń budowlanych, realizacja dokumentacji fotograficznej i inwentaryzacji w miejscach trudnodostępnych. Posiadamy wiedzę oraz kompletne niezbędne badania lekarskie, uprawnienia, warsztaty oraz ubezpieczenia NNW i OC działalności. Pracujemy na bardzo dobrym sprzęcie przy użyciu specjalistycznych narzędzi jak i maszyn.
Kategoria: