Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 22762
Kategorii: 16
Użytkowników: 22
Unikalnych wyjść: 145038

Radomsko gazeta radomszczańska Po Prostu Informacje


Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 2.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 3

Oceń stronę


Inne linki z Miasta i Regiony

Rafting to sposób rekreacji, który staje się coraz bardziej popularny. Polega on na spływach rzecznych odbywanych na pontonach, łodziach, kajakach czy tratwach. Uważany jest za sport ekstremalny, choć większość uczestników stanowią osoby zupełnie niedoświadczone, nieumiejące pływać, a nawet dzieci. Czy rafting jest więc bezpieczny? Tak naprawdę bezpieczeństwo tego sportu w dużej mierze zależy od organizatorów spływu. Mają oni za zadnie dostarczyć uczestnikom profesjonalny sprzęt umożliwiający bezpieczny spływ, kaski i kamizelki ratunkowe. Do tego niezbędne jest przeprowadzenie szkolenia, na którym uczestnicy zapoznają się z podstawowymi komendami oraz zasadami bezpieczeństwa. Również odpowiedzialność samych uczestników gwarantuje bezpieczną zabawę. Niedozwolone jest uczestnictwo w raftingu pod wpływem alkoholu czy popisywanie się na pontonie. Organizatorzy muszą też czuwać nad załogą podczas spływu i posiadać wymagane umiejętności instruktorskie. Oczywiście bardzo ważne jest odpowiednie wybranie trasy, tak by osoby niedoświadczone mogły spróbować raftingu najpierw na trasach prostych i spokojnych rzekach.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się projektowaniem zarówno wnętrz mieszkań i domów mieszkalnych, jak też i lokali użytkowych. Z naszych usług korzystać mogą zarówno klienci indywidualni jak też i firmy, które zlecają projektowanie wnętrz. Każdy projekt konsultowany jest indywidualnie, a nasi specjaliści są w stanie projektować także wnętrza dużych budynków użytkowych takich jak sale konferencyjne. Do tego dochodzi projektowanie ogrodów. Usługa ta może być także wykonywana dla firm, które przy swoich siedzibach maja ogrody. Wiąże się to z kształtowaniem krajobrazu czym także się zajmujemy.
Kategoria:

Strona Zarządu Regionu Płockiego NSZZ "Solidarność". Bieżące informacje z życia "S" Regionu Płockiego, biuro interwencji płockiej "Solidarności" , szkolenia w roku kalendarzowym dla członków NSZZ "S". Galeria zdjęć. Punkty rabatowe GROSIK w Regionie Płockim, Władze Regionu Płockiego NSZZ "Solidarność"- Zarząd Regionu, Regionalna Komisja Rewizyjna, Rady Oddziałów w Sierpcu, Gostyninie i Płońsku.
Kategoria:

Bydgoski serwis bezpłatnych ogłoszeń - Bydgoszczak.pl - sprzedam, kupię, wynajmę w Bydgoszczy - ogłoszenia nieruchomości, korepetycje, praca, motoryzacja, ślub, wesele i inne ogłoszenia dotyczące Bydgoszczy i terenu Kujawsko-Pomorskiego. Zapraszamy - Bydgoszcz ogłoszenia
Kategoria:

Żorski portal informacyjny, oprócz aktualnych informacji można tu także znaleźć wiele przydatnych informacji o mieście i poznać ludzi którzy w nim mieszkają. Najstarszy żorski portal, od wielu lat jesteśmy razem z wami we wszelkich sprawach które dotyczą naszego miasta. Obecnie w nowej formie tworzymy portal społecznościowy łączący tradycję z całkiem nowymi możliwościami publikowania treści.
Kategoria: