Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27539
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153133

Kurier Siódemka, przesyłki i paczki

5314 Kurier Siódemka, przesyłki i paczki http://www.siodemka.com/ Kurier Siódemka Sp. z o.o. - przesyłki kurierskie, transport przesyłek krajowych, lokalnych i międzynarodowych. Na stronie można sprawdzić przesyłkę, dowiedzieć się jak zamówić kuriera, wydrukować list przewozowy i wiele innych. Znajdziemy też opis usługi VIP kurier skierowanej do banków i innych instytucji wymagających od swojej firmy kurierskiej certyfikatów ISO 9001:2000 i ISO 27001. Są tutaj też oferty pracy w logistyce i transporcie. Firmy i Us?ugi kurier   przesyłka   siódemka   paczka   przewozy   wysyłka   transport   spedycja   logistyka Apr 19, 2008

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Zakład Budowlany BALKE to mała, ale prężnie działająca firma rodzinna, której siedziba znajduje się w miejscowości Lipa pod Strykowem ( 20 km od Łodzi ). Wykonujemy zarówno stany surowe jak i budynki "pod klucz". Zrealizowaliśmy dla naszych Inwestorów domy o powierzchni od 100 do 1000 m2. Szczególnie dumni jesteśmy z inwestycji na prestiżowym osiedlu "Wycieczkowa" w Łodzi, gdzie zbudowaliśmy 23 budynki. Ponieważ tradycja firmy sięga 25 lat, możemy się poszczycić kilkudziesięcioma realizacjami na terenie województwa łódzkiego. W związku z przywiązaniem do tradycji solidnego i estetycznego budowania większość naszych budynków powstaje obecnie w technologii "POROTHERM", jest to ceramika, która poprzez technologię wykonania stanowi pomost pomiędzy tradycją a nowoczesnością w budownictwie. Jeśli chcesz, możesz powierzyć nam całą skomplikowaną procedurę związaną z wyborem lub zaprojektowaniem projektu, uzyskaniem pozwolenia na budowę , przyłączy: energii elektrycznej, wody, gazu, kanalizacji oraz samą budowę pod klucz. Na koniec możemy w Twoim imieniu dokonać odbioru budynku. Sprawy formalne, dokumentacyjne przy budowie domu to kilkadziesiąt godzin spędzonych w urzędach w gąszczu przepisów. Po naszym bezpośrednim spotkaniu możemy zaproponować Ci zaprojektowanie własnego domu lub też wybór projektu z bogatej oferty internetowej, tak aby wybrany dom spełniał założenia architektoniczno-funkcjonalne oraz mieścił się w budżecie finansowym. Po upoważnieniu nas do reprezentowania w urzędach, możemy za Ciebie zorganizować całą niezbędną dokumentację potrzebną do pozwolenia na budowę oraz przyłącza budowlane takie jak woda, prąd, gaz. Jest tych dokumentów bardzo wiele i skompletowanie ich zabiera mnóstwo cennego czasu.
Kategoria:

Serwis automatów zręcznościowych . Ciekawe propozycje zwiększające dochody punktów gastronomicznych, usługowych i handlowych.
Kategoria:

Opracowywanie i sporządzanie świadectw charakterystyki energetycznej, zwanych również certyfikatami lub świadectwami energetycznymi, nowych i istniejących budynków i lokali mieszkalnych, jak również budynków usługowych i użyteczności publicznej. Zgodnie z Ustawą Prawo Budowlane świadectwa charakterystyki energetycznej są obowiązkowe od 1 stycznia 2009 r. Przepisy Ustawy wdrażają postanowienia dyrektywy 2002/91/WE Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej z dnia 16 grudnia 2002 r. w sprawie charakterystyki energetycznej budynków. Dyrektywa ta jest jednym z elementów polityki energetycznej UE, której celem jest ograniczenie zapotrzebowania energii, konieczne ze względu na bezpieczeństwo energetyczne i ochronę środowiska. Świadczymy usługi na terenie Częstochowy i okolicznych miejscowości: Blachownia, Kłobuck, Radomsko, Zawiercie, Myszków, Siewierz, Lubliniec, Krzepice, Pajęczno, Działoszyn, Tarnowskie Góry.
Kategoria:

Zbiorniki, zwłaszcza te często eksploatowane mają tendencję do usterek. Często modele wybudowane kilka dekad temu wymagają renowacji i unowocześnienia. Właśnie dlatego nasza firma przygotowała ofertę napraw i renowacji zbiorników, które Państwo posiadają. Bez względu na materiał, z którego wykonany jest zbiornik dołożymy wszelkich starań, by prace remontowe były szybkie i skuteczne. A wyremontowany zbiornik z pewnością posłuży bezproblemowo jeszcze przez wiele lat.
Kategoria:

Fotoreportaże ślubne, portret, glamour. Łuków, Siedlce, Biała Podlaska, Warszawa. Dynamiczny reportaż, bez ustawianek z reporterskim pazurem. Zdjęcie ślubne niekoniecznie artystyczne, niepoprawne, niecodzienne. Indywidualne zaprojektowanie eleganckie fotoalbumy, albumy ślubne, płótna, fotoboardy, eleganckie passepartout. Odbitki na papierze satynowym i metallic do każdego fotoreportażu w prezencie. Bez czarowania i owijania w bawełnę ;-)
Kategoria: