Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29092
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155824

Programy na zamówienie. Usługi informatyczne, Oprogramowanie

540 Programy na zamówienie. Usługi informatyczne, Oprogramowanie http://www.longint.pl/ Tworzymy Programy na zamówienie, oprogramowanie na zlecenie, usługi informatyczne, dedykowane rozwiązania informatyczne, aplikacje Internetowe, e-commerce, programy biurowe, wdrażanie oprogramowania.
rozwiązania bazodanowe, programy dedykowane
Internet i Komputery pisanie programów   Integracja oprogramowania   rozwiązanie informatyczne   projektowanie   dla przedsiębiorstw   biznesowe   indywidualne zamówienie   informatyka   wdrożenie   doradztwo   program na zlecenie   Mar 8, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Internet i Komputery

mailPro to najlepszy polski system do prowadzenia kampanii e-mail marketingowych , wysylki newsletterow i biuletynow firmowych. System mailowy mailPro to bardzo wydajne narzędzie, które służy do uskuteczniania kampanii reklamowej. W skład kampanii reklamowej zaliczamy rozsyłanie newsletterów , informacji o nowościach. Kampania jest szybka, efektywna i pod kontrolą. informatora drogą elektroniczną wymaga moment i po chwili grupy docelowe zapoznają się z wysłanymi wiadomościami.
Kategoria:

Szukasz tkaniny dla swojego dziecka? Dobrze trafiłeś. Przygotowaliśmy dla was ofertę sklepu internetowego, który oferuje wiele rodzaj tkanin. Oferowane wam dresówki są tkaninami o doskonałej jakości i wysokiej gramaturze. Zapewniamy wam wyjątkowej jakości druk cyfrowy, atrakcyjne wzornictwo oraz bogatą kolorystykę. Nasze tkaniny wykonane są przez polskich producentów, którzy ich jakość potwierdzają certyfikatami. Staramy się zapewnić wam tkaniny posiadające o najlepszej jakości tłoczenia, dzięki czemu są one wytrzymałymi tkaninami.
Kategoria:

Świetnej klasy usługi związane z projektowaniem oraz grafiką znajdą Państwo w firmie Kurka Design. Siedziba naszej firmy znajduje się w stolicy Wielkopolski. Oferujemy indywidualne produkty, które dopasowywane są do konkretnych oczekiwań wszystkich kontrahentów. Cechuje nas duża elastyczność działania, która pozwala na wykonanie niemal każdej wizji. Przygotowujemy wszystkie projekty w ustalonym wcześniej terminie. Zapraszamy do zaznajomienia się z naszymi poprzednimi realizacjami, które zostały udostępnione na prowadzonej przez nas stronie internetowej.
Kategoria:

Portal internetowy Wkoło Nas powstał z myślą o integrowaniu oraz informowaniu mieszkańców miast, osiedli i gmin. Do tej pory zdobył on wielu użytkowników, jacy chętnie dzielą się tym, co ostatnio zdarzyło się w ich życiu. Do ich dyspozycji oddano 4 kategorie tematyczne, takie jak Droga życia, Impreza, Święta oraz Wypoczynek. W poszczególnych tematach wolno załączać opisy uroczystości rodzinnych, wesel, chrzcin studniówek, wieczorów panieńskich i kawalerskich lub innych wydarzeń. Dużą sławą cieszy się zakładka „Ogłoszenia”, w której użytkownicy umieszczają informacje na temat przedsiębiorstw i usług. Zakładka „A co w mieście” jest dedykowana urzędom miast oraz gmin, domom kultury, jak też wydawcom gazet. Zamieszcza się w niej wiadomości na temat planowanych wydarzeń kulturalnych i podejmowanych inwestycji. Również osoby prywatne, organizujące ciekawe wydarzenia zdołają skorzystać z tej zakładki. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Zakupy w Internecie? Nic prostrzego. Prezentujemy nowy sklep internetowy Atrakcyjne ceny, łatwa nawigacja i szybka dostawa na terenie Krakowa.
Kategoria: