Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29170
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156006

P.B.H i U. BEDNAROWSKI - firma budowlana

5400 P.B.H i U. BEDNAROWSKI - firma budowlana http://www.bednarowski.pl/ Firma budowlana powstała w 1994 roku. Główna gałęzia działalnosci naszego przedsiębiorstwa jest branża budowlano-montażowa. W ramach tej działalnosci specjalizujemy się w budowie budynków użytecznosci publicznej oraz w budownictwie mieszkanowym.

http://www.bednarowski.pl
Firmy i Us?ugi budownictwo   usługi budowlane   wykończenie wnętrz   budownictwo   dom   domy   budowa domu   konin   wielkopolska   wielkopolskie   sompolno   poznań   remonty   wykończenia wnętrz   płytki   panele   sufity podwies May 3, 2008

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Internetowy sklep Tools oferuje bogaty asortyment narzędzi skrawających dla profesjonalistów. Nasza oferta obejmuje wysokiej klasy frezy do obróbki różnorodnych materiałów: metalu, miedzi, aluminium, drewna, sztucznych tworzyw, materiałów utwardzanych i innych, stosowanych w przemyśle. W sprzedaży mamy również profesjonalne wiertła oraz tulejki, które można nabyć zarówno na sztuki, jak i w zestawie. Firma oferuje również specjalistyczne usługi produkcji narzędzi Procutter, a także ich modyfikacji i ostrzenia. Jeśli szukasz sprawdzonych i niezawodnych narzędzi skrawających, sklep online Tools jest dla Ciebie.
Kategoria:

Prezentujemy Państwu propozycję węgrowskiego biura projektowego Katarzyna Woźnicka. Firma działa na rynku już od 1990 roku. W tym czasie przeprowadziliśmy wiele planów dla różnych odbiorców oraz zgromadziliśmy rzeszę usatysfakcjonowanych Klientów. Planujemy przeróżne inwestycje- od wystroju wnętrz oraz reklam wizualnych, po założenia mieszkalne- pojedyncze domy i całe osiedla domów wielorodzinnych. Wszystkie nasze projekty przygotowane są bardzo starannie oraz z dużym profesjonalizmem. Dbamy o funkcjonalność realizowanych przedsięwzięć, a również o bezpieczeństwo korzystania z nich. Tworzymy budynki nowoczesne, intrygujące oraz przyciągające wzrok, a jednocześnie dobrze wkomponowane w otaczającą je rzeczywistość. Więcej wiadomości można znaleźć na naszej stronie internetowej, na której można również zobaczyć zdjęcia naszych dotychczasowych realizacji.
Kategoria:

Serwis firmy Reklama 3000 z Bielska Białej zaopatrującej przedsiębiorstwa i urzędy w takie artykuły reklamowe jak: flagi, godła, tablice reklamowe, maszty do flag, flagi firmowe, flagi z herbami, państwowe, bannery reklamowe, akcesoria do ekspozycji, stojaki. http://reklama3000.pl
Kategoria:

Podczas montażu systemu kominowego warto zwrócić uwagę również na inne części całego systemu kominowego, a mianowicie na zakończenie komina. Jest to element, który tak samo jak pozostałe elementy kominowe powinien być wykonany z materiałów wysokiej jakości, a najlepiej stali. Wybór nasad kominowych może być trudny, ponieważ jest to ten element, który jest widoczny i powinien być spójny z całością .
Kategoria:

TŁUMACZENIE Radom ul.Główna 9, Sprowadziłeś auto z zagranicy? - kompleksowa obsługa - dostarczasz nam dokumenty obcojęzyczne - umowę kupna sprzedaży bądź fakturę, dowód zakupu, dowód rejestracyjny, by niebawem odebrać u nas polski miękki dowód rejestracyjny i tablice. Specjalizujemy się w tłumaczeniach samochodowych, tłumaczymy umowy kupna sprzedaży, dowodu rejestracyjnego, karty pojazdu, przetłumaczymy każdą umowę, szybko i w przystępnej cenie, mamy bardzo elastyczny cennik. Prowadzimy kompleksową obsługę klienta i jego auta sprowadzonego z zagranicy. Załatwiamy formalności w Urzędzie Celnym, Skarbowym i w Wydziale Komunikacji. Klient tylko płaci, a całą bieganinę, niezdrowy kontakt z biurokratyczną machiną załatwiamy za niego. Posiadamy normalne nie wirtualne stacjonarne biuro tłumaczeń w Radomiu w centrum miasta, oraz punkt przyjęć w jednym z urzędów celnych. Ponadto wykonujemy wszelkie inne tłumaczenia, indywidualne, biznesowe, specjalistyczne. Działamy na rynku tłumaczeń od 1991 roku. Wykonujemy tłumaczenia pisemne i przysięgłe we wszystkich językach euroejskich.Znaczna część wykonywanych przez nas tłumaczeń powstaje w naszych biurach, a pozostałe są powierzane wykwalifikowanym i doświadczonym tłumaczom różnych specjalności. Właścicielka biura tłumaczeń Agnieszka Towarek jest tłumaczem przysięgłym języka francuskiego i osobiście dba o właściwy dobór tłumaczy, z którymi współpracuje nasze biuro. Od wielu lat współpracujemy z różnymi firmami w regionie radomskim. W ramach tej współpracy nasze biuro zapewnia kompleksową obsługę tłumaczeń pisemnych i ustnych z różnych języków, spotkań, wizyt i szkoleń w kraju i za granicą. Gwarantujemy najwyższą jakość, terminowość, całkowitą poufność i przystępne ceny.
Kategoria: