Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28284
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153935

Coachservice - wynajem autokarów

5867 Coachservice - wynajem autokarów http://www.coachservice.pl/ Zajmujemy się profesjonalnym przewozem osób w kraju i zagranica.
Świadczymy usługi dla osób fizycznych, firm prywatnych, szkol jak i dla państwowych firm.
Dysponujemy autokarami i mikrobusami wysokiej klasy z doskonałymi kierowcami, przygotowanymi do obsługi klientów biznesowych. Dzięki znajomości krajowego rynku, jesteśmy w stanie obsłużyć duże zamówienia nawet na kilkaset osób.
Wynajem autokarów i mikrobusów: Śląsk - Bielsko-Biała. Wycieczki: w kraju i zagranicą: Austria, Niemcy, Czechy, Słowacja, Węgry. Organizujemy wycieczki szkolne.
Przewozy na targi, wystawy, konferencje oraz wesela. Wynajem przyczep campingowych i towarowych. Obsługa transportowa. Przewozy zagraniczne. Przewóz osób w kraju.
Motoryzacja autokary   autokarowe   wynajem   wycieczki autokarowe   wycieczka autokarowa   linie autokarowe   przejazdy autokarowe   polaczenia autokarowe   połaczenia autokarowe   połączenia autokarowe   wynajem autokaro Jul 9, 2008

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Motoryzacja

Agencja Mienia Wojskowego jest specjalistyczną agendą państwową, której zadaniem jest zagospodarowanie mienia Skarbu Państwa będącego w trwałym zarządzie lub użytkowaniu jednostek organizacyjnych podporządkowanych lub nadzorowanych przez Ministerstwo Obrony Narodowej. Środki wygenerowane przez AMW ze zbywania mienia są przekazywane na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych i Fundusz Modernizacji Bezpieczeństwa Publicznego. Od początku swojej działalności AMW przekazała na ten cel 1,2 mld złotych. Obecnie AMW przekształca się w nowoczesną, cywilną agencję logistyczną, działającą według najwyższych światowych standardów.
Kategoria:

Pomoc drogowa Szczecin, Niemcy, Autoholowanie osobowe, ciężarowe, inne, Holowanie TIR, Laweta - kraj, zagranica, Transport nietypowy, Naprawy i diagnostyka, Parking strzeżony, Inne usługi dotyczące pomocy drogowej przez 24h na dobę. Tel. 601-777-014 http://www.ratownictwo-drogowe.szczecin.pl
Kategoria:

Pomoc drogowa Poznań serdecznie zaprasza do zapoznania się ze swoją ofertą i skorzystania ze swoich usług w razie nagłej potrzeby. Zapewniamy usługi takie jak między innymi profesjonalna i kompleksowa pomoc drogowa na miejscu w razie niespodziewanej mniejszej lub większej awarii, holowanie do najbliższego warsztatu samochodowego lub innego wybranego miejsca, a także laweta i transport pojazdu w przypadku jego całkowitego unieruchomienia bądź wypadku drogowego i niedopuszczenia do ruchu. Zapewniamy bardzo szybki czas reakcji, miły i profesjonalny kontakt, a także niezbędne doświadczenie w wielu trudnych sytuacjach.
Kategoria:

Możesz oczywiście uniknąć nieprzyjemności związanych z zakupem używanego samochodu poprzez zakupu fabrycznie nowego samochodu, ale to nie jedyne wyjście! Mobil Ekspert jest idealnym rozwiązaniem dla każdego. Zleć nam inspekcję samochodu, a otrzymasz obiektywny, rzeczowy i szczegółowy raport sporządzony przez eksperta, na bazie którego można zadecydować o kupnie badanego auta.
Kategoria:

Oferta firmy "Przedsiębiorstwo Wielobranżowe SMS System - S. Senator" Technika zamocowań & Narzędzia budowlane to także dział narzędzi do warsztatów samochodowych, a wszystko na stronie Wyposażenie warsztatów - wulkanizacji : wyważarki do kół, montażownice do opon, prostowarki do felg, podnośniki samochodowe, sprężarki i agregaty, generatory azotu, myjki do kół, wanny wulkanizacyjne, klucze elektryczne, wulkanizatory, automaty do pompowania, dopełniacze i inflatory i wiele innych... .
Kategoria: