Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30188
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157128

Usługi księgowe, biuro rachunkowe, Warszawa, usługi informatyczne

611 Usługi księgowe, biuro rachunkowe, Warszawa, usługi informatyczne http://www.ksiegi.com/ Przedmiotem działalności firmy jest działalność rachunkowo-księgowa oraz obsługa kadr i płac. Firma świadczy usługi z zakresu księgowości, między innymi: prowadzenie ksiąg handlowych, reprezentacja podatników, sporządzanie sprawozdawczości do GUS, itp.Biuro rachunkowe Biznes i Ekonomia usługi księgowe   biuro rachunkowe   księgowość   biznes plany   wnioski kredytowe   ewidencja   rejestrów   podatki   usługi księgowe   biuro rachunkowe   księgowość   warszawa   kadry   płace   karta podatkowa   kp Mar 15, 2007

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Firma Adiatek działa na rynku od wielu lat. Bogate wiedza praktyczna, pozwala na przygotowanie oferty dostosowanej do wymagań różnorodnych nabywców. Zmywarki elektryczne, bateryjne, bateryjne z trakcją i bateryjna samojezdne to urządzenia profesjonalne i jakości. Podejmując współpracę z Adiatek właściwie każdy z odbiorców ma możliwość liczyć na pomoc i porady związane z wadliwym działaniem albo pojawiającymi się problemami, dowóz środków chemicznych i dostępność prezentowanych towarów. Współpraca jest bardzo owocna dla obu stron dzięki czemu zadowolenie klientów równoznaczne jest z następnym rozwojem.
Kategoria:

Promenady Wrocławskie to propozycja dla osób, które chcą mieszkać nowocześnie i cieszyć się bliskością rynku, niepowtarzalną aurą natury i jednocześnie pobliskimi punktami usługowymi. To miejsce jedyne w Polsce i zachwycające pod wieloma względami. Idealne dla rodzin z dziećmi, osób młodych i starszych. Dla każdego, kto potrzebuje wyciszenia jak i miejsca, w którym mógłby się rozwijać. Jeśli szukasz mieszkania Wrocław nowe to warto zainteresować się pięknym, zielonym osiedlem obejmującym 15 hektarowy obszar.
Kategoria:

Chcesz kupić solidne maszyny i urządzenia do obróbki drewna i metalu? Profesjonalna firma Termix Piły oferuje niezawodne frezarki, tokarki, piły oraz elektronarzędzia i wyposażenie warsztatów. Zapraszamy do zobaczenia szerokiej oferty naszych urządzeń. Doradzamy naszym klientom w doborze odpowiednich narzędzi. Polecamy maszyny wysokiej jakości w dobrych cenach.
Kategoria:

Firma HPR Group świadczy usługi z zakresu rekrutacji, selekcji, szkoleń otwartych i zamkniętych, korporacyjnych, coachingu jak i zaawansowanego doradztwa organizacyjnego. Stawianie na zaawansowane i innowatorskie podejście do nabywcy, bardzo szeroka wiedza i umiejętności związane z przekazywaniem posiadanych wiadomości. Możliwość pomocy i kontaktu, współpraca z funduszami unijnymi, stawianie na nowoczesność, precyzję i rozwijanie kwalifikacji. Poszerzanie wiedzy, ale także zmiana systemów prowadzenia prywatnej działalności w większości przypadków okazuje się kluczem do sukcesu, warto stawiać na indywidualny postęp który wspierany jest poprzez HPR Group.
Kategoria:

Firma Mmtools ma szeroki asortyment związany z zaopatrzeniem przemysłu i warsztatów, materiały ścieralne, miernictwo, mocowania, imadła, narzędzia dla instalatorów, narzędzia pneumatyczne, ręczne, narzędzia traserskie, szczegóły wykorzystywane do spawania, lutowania, obróbki skrawaniem , jak również elektrykę i akcesoria. Atrakcyjne ceny, możliwość uzgadniania upustów, , a dodatkowo dbałość o najwyższą jakość towarów powoduje że wielu klientów wybiera Mmtools jako kluczowego dostawcę narzędzi.
Kategoria: