Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30696
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157277

Apteka

6155 Apteka http://www.aptekagalen.pl/ Apteka Galen istniejąca od 1990 roku ma w swojej ofercie leki, witaminy, a także kosmetyki (produkty VICHY) w niskich cenach! Apteka posiada dużą gamę produktów, a inteligentna wyszukiwarka pomoże dobrać odpowiednie dla Ciebie leki. 17 lat doświadczenia daje gwarancję, że apteka sprosta wszystkim Twoim oczekiwaniom, a w razie czego farmaceuta udzieli Państwu fachowej porady. Apteka internetowa to oszczędność czasu i wygoda. Zdrowie i Uroda apteka internetowa   produkty vichy   apteka   leki Aug 7, 2008

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Zdrowie i Uroda

Praca z procesem (albo psychologia zorientowana na proces, z angielskiego process oriented psychology, praca ze śniącym ciałem, POP, psychologia procesu) jest jedną z metod radzenia sobie z depresją, trudnościami życiowymi, problemami w związku, w pracy, stresem, kłopotaki z twórczością... Została stworzona przez Arnolda Mindella - fizyka, doktora psychologii, analityka jungowskiego w latach 1970. Od tamtegoczasu jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się metod świadomego wspierania indywidualnej i kolektywnej zmiany. Praca z procesem to nurt, który można rozpatrywać w kategoriach filozofii, ale też metody psychoterapeutycznej (którą praca z procesem była na początku swojej historii), techniki prac z problemami zbiorowymi.
Kategoria:

Przedstawiamy Państwu Poradnię Specjalistyczną SNZOZ MED MED. Jesteśmy prywatną placówką świadczącą usługi z zakresu leczenia i diagnostyki chorób układu oddechowego. Funkcjonujemy na rynku od 2000 roku. Nasza Poradnia podjęła kooperację ze wszystkimi oddziałami szpitalnymi o profilu pulmonologicznym oraz pracowniami diagnostycznymi na obszarze województwa łódzkiego. Ponadto świadczymy bezpłatne porady w zakresie Narodowego Funduszu Zdrowia. Na wizytę w naszej Placówce mogą się Państwo umówić przy użyciu wiadomości e-mail lub telefonicznie. Cały obszar wykonywanych przez nas usług wraz z danymi kontaktowymi zawierają się na stronie internetowej.
Kategoria:

Jeśli jesteś osobą, która od wielu cierpi na bóle reumatologiczne i do tej pory bezskutecznie szukałaś pomocy, to ją znalazłaś. Odwiedź stronę najlepszej Kliniki Reumatologii w Poznaniu – Novamed. Kierownikiem kliniki jest dr Wiesława Porawska. To wybitna reumatolog i specjalistka chorób wewnętrznych. W swoich nowocześnie urządzonych gabinetach zapewnia właściwej, jakości opiekę medyczną. Gabinety są nowoczesne i dobrze się w nich będziesz czuł.. Oprócz pewnej i właściwej diagnozy, można skorzystać z pomocy innym, biorąc udział w badaniach klinicznych nad skutecznymi lekami reumatycznymi, które mogą pomóc innym. Dr Porawska to dobry reumatolog z Poznania. Jeśli do tej pory nie trafiłeś do Pani Doktor, to masz szansę na najlepszego reumatologa w Poznaniu. Ośrodek prowadzony przez dr Porawską powstał w 2001 roku i wiele lat ma świetną opinię wśród wielu pacjentów, którzy skorzystali z jego usług. Dołącz do nich i przekonaj się sam, jak fachową i skuteczną pomoc otrzymasz w klinice dr Porawskiej.
Kategoria:

Serwis kulinarny - przepisy.pasiasty.pl to internetowa książka kucharska zawierająca przepisy kulinarne kuchni polskiej jak i kuchni z całego świata. Zawarte w serwisie przepisy kuchenne idealnie sprawdzą się w codziennym menu jak i w przy przygotowaniu większych lub mniejszych przyjęć w gronie bliskich przyjaciół. Znaleźć tu można przepisy kuchenne na potrawy typowo polskie jak np. pyzy lub polskie zupy, ale również na pizze i tarty, na potrawy z surowców najprostszych, takich jak marchew i ziemniaki, ale także i na surówki z kopru włoskiego czy selera. Przepisy kulinarne pogrupowane są w poszczególnych kategoriach tematycznych, w bardzo czytelnym menu. Serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzania naszego serwisu oraz do korzystania z podanych w nim przepisów jak i dodawania własnych.
Kategoria:

5. BMI
Wskaźnik BMI pokazuje czy Twoja aktualna masa ciała jest prawidłowa, czy też wymaga konkretnych zmian. Obliczanie BMI jest banalnie proste, gdyż polega wyłącznie na obliczeniu stosunku masy ciała do aktualnego wzrostu. Specjaliści od dietetyki twierdzą, że wskaźnik BMI jest najbardziej wiarygodnym pośród wszystkich wykorzystywanych w tym celu. Jak dokładnie obliczamy ten wskaźnik? W przypadku, gdy dana osoba mierzy 180 centymetrów i waży 80 kilogramów, to 80 należy podzielić przez kwadrat wzrostu wyrażony w metrach. Tym sposobem uzyskuje się liczbę, którą należy porównać do odpowiedniej skali. Jeśli Twój wynik znajduje się pomiędzy 18,5 - 24,9 to możesz być zadowolony, gdyż nie posiadasz nadwagi. Natomiast w sytuacji, gdy wskaźnik utrzymuje się pomiędzy 25 - 29,9, to mamy już do czynienia z nadwagą. Każda wartość przekraczająca 30, to już otyłość. Przy wskaźniku > 40 mamy do czynienia z otyłością olbrzymią. Wówczas ludzie potrafią ważyć nawet ponad 200 kilogramów. Przy takiej otyłości wielu ludzi nie rusza się już ze swoich łóżek.
Kategoria: