Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29083
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155807

Przedsiębiorcy

625 Przedsiębiorcy http://www.pkpplewiatan.pl/ Na stronach PKPP Lewiatan znajdziecie wyczerpujące informacje dla każdego przedsiębiorcy i pracodawcy, dotyczące takich zagadnień jak: prawa pracodawców, liberalizm gospodaczy, komisja trójstronna, umowa społeczna, dialog społeczny, wzrost gospodarczy oraz działalnośc gospodarcza. Zapraszamy! Biznes i Ekonomia Pracodawcy   przedsiębiorcy   prawa pracodawców   liberalizm gospodarczy   działalnośc gospodarcza   umowa społeczna   dialog społeczny   komisja trójstronna   wzrost gospodarczy Mar 15, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

OPIS Agencja Reklamowa Feel Art Studio to przede wszystkim pasja tworzenia, pomysłowość i zapał. Celem firmy jest kreowanie nowej jakości w dziedzinie projektowania szeroko pojętej grafiki reklamowej, witryn WWW, fotografii oraz projektów o wysokiej wartości artystycznej. Oferta: - Identyfikacja wizualna- logo, wizytówki, ulotki, foldery, oklejanie pojazdów, - Identyfikacja w Internecie-strony www, bannery internetowe, layouty stron. - Fotografia reklamowa, ślubna, artystyczna. -Stoiska reklamowe, bannery, Rollup, standy -Reklama zewnętrzna, kasetony świetlne, tablice, szyldy - Wizualizacje 3d, druk wielkoformatowy - Usługi warsztaty artystyczne.
Kategoria:

Firma Creomultistudio jest wyspecjalizowanym partnerem zarówno dla indywidualnych klientów jak również większych firm , propozycja obejmuje realizację targów, wystaw, eventów, reklam na najwyższym poziomie. Współpraca z kreatywnymi grafikami, projektantami i osobami z działów kreatywnych umożliwia na wysoką klasę prezentowanych usług, gruntowną realizację zaleceń stawianych przez odbiorców.
Kategoria:

Przyjazny sklep z elektronarzędziami i maszynami dla profesjonalistów i majsterkowiczów. W sprzedaży produkty takich producentów jak HITACHI, BOSCH, MAKITA i wiele innych. Realizujemy indywidualne zamówienia. Negocjujemy ceny z stałymi klientami. Staramy się aby nasz klient był zawsze w pełni zadowolony z współpracy z nami. Stworzyliśmy uproszczony system realizacji zakupów bez potrzeby rejestracji i logowania. Wystarczy, że do nas zadzwonisz, a my już zajmiemy się Twoim zamówieniem, o którego realizacji będziesz na bieżąco informowany.
Kategoria:

Notariusz Rybnik, Kancelaria Notarialna Artur Pędracki Barbara Kulot S.C., Do podstawowych czynności notarialnych należą: sporządzanie aktów notarialnych, sporządzanie poświadczeń, sporządzanie protestów weksli i czeków, spisywanie protokołów, przyjmowanie na przechowanie dokumentów, pieniędzy i papierów wartościowych, doręczanie oświadczeń, sporządzanie wypisów, odpisów i wyciągów z dokumentów, sporządzanie, na żądanie stron projektów aktów, oświadczeń i innych dokumentów, sporządzanie innych czynności wynikających z odrębnych przepisów.
Kategoria:

Galeria Hajnówka to duże centrum handlowe o powierzchni hali przekraczającej kilka tysięcy metrów kwadratowych. Kompleks składa się z pojedynczej kondygnacji. Na terenie Galerii jest również duży parking zdolny pomieścić około 140 aut. Klienci centrum handlowego znajdą tutaj sklepy z obuwiem i odzieżą oraz sklepy z meblami i z elektroniką. Ponad to, klienci będą mogli skorzystać z różnych punktów usługowych oraz gastronomicznych, które umilą zakupy w Centrum Hajnówka.
Kategoria: