Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27874
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153322

Taniec Brzucha KRAKÓW KURS TAŃCA Belly Dance NOWE ZAPISY

6591 Taniec Brzucha KRAKÓW KURS TAŃCA Belly Dance NOWE ZAPISY http://www.studiostyl.com/viewPage,109.html TANIEC ORIENTALNY
Raks Sharki zwany też Belly Dance czy potocznie - Tańcem Brzucha to esencja kobiecości przyprawiona szczyptą orientalnej magii.
Poziom pierwszy - podstawowy (czas trwania - 3 miesiące) obejmuje nauczanie wszystkich ruchów w Raks Sharki jak również teoretyczną wiedzę na temat tańca oraz występów scenicznych. Wszystkie potrzebne rekwizyty zapewnia instruktorka.

GRUPA I
Poniedziałek 17.30-19.00
Instruktor: Latifah
Koszt: 100zł. / m-c
START: 20 października 2008

GRUPA II
Czwartek 17.30-19.00
Instruktor: Latifah
Koszt: 100zł. / m-c
START: 23 października 2008

UWAGA !!!
OGŁASZAMY NOWY NABÓR DO GRUP !!!
W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny 662 162 232 lub mailowy latifah.nour@gmail.com


Za kolebkę Raks Sharki uważa się arabskie domy, gdzie kobiety tańczyły we własnym gronie już od najmłodszych lat. W obecnych czasach - tak korzystnych dla przenikania się kultur – kobiety na całym świecie z fascynacją odkrywają tajemnicę tego tańca. Jak żaden inny, ma on zbawienne skutki na ciało i samopoczucie tańczącej. Jego wpływ jest niemal terapeutyczny, gdyż jest podróżą w głąb własnej kobiecości. Każda tańcząca kobieta odkrywa w sobie wcześniej utajoną zmysłowość, umiejętność uwodzenia, a także piękno i radość płynącą z wyrażania emocji bez słów. Raks Sharki to fascynująca kwintesencja kobiecości – tak jak kobieta jest tajemniczy, zmysłowy, zmienny, liryczny lub pełen fascynującej energii. Tancerka może poruszać się powoli i hipnotyzująco niczym wąż do muzyki pełnej wzruszenia i magii, by sekundę później, wraz ze zmianą tempa utworu, tańczyć ekspresyjnie i wyraziście do porywającego rytmu arabskich bębnów.
Turystyka i Rekreacja
Kultura i Sztuka
Zdrowie i Uroda
Oct 4, 2008 Latifah

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Turystyka i Rekreacja

Poszukujesz wygodnych noclegów, na niezapomniany pobyt w Ustroniu? Jeżeli tak konieczne musisz odwiedzić Hotel Mazowsze Medi Spa! Elegancki hotel położony na wzniesieniu u podnóża góry Równica z widokiem na Czantorie, daje gwarancję wyjątkowych widoków. Ponadto przestronne pokoje, wyśmienita, domowa kuchnia oraz szereg atrakcji w postaci basenu, jacuzzi i saun. Więcej informacji dostępnych na stronie - zapraszamy do rezerwacji!
Kategoria:

Obszerna baza najlepszych obiektów turystycznych w Polsce i za granicą. Gromadzi informacje o hotelach, motelach, pensjonatach, kempingach, domach wycieczkowych, schroniskach i innych ośrodkach. Każdy obiekt jest szczegółowo opisany, opatrzony zdjęciami, dokładną mapą dojazdową, listą oferowanych udogodnień oraz danymi kontaktowymi. Serwis stanowi nieoceniona pomoc dla wszystkich osób planujących odpoczynek w mieście, na wsi, w górach czy nad morzem bądź wyjeżdżających w służbową podróż i poszukujących korzystnych miejsc noclegowych.
Kategoria:

Poszukujesz noclegi w Zakopanem? A moze powinieneś wypromować swój hotel, pensjonat albo ośrodek w naszym serwisie? Bez względu na to co chcesz zdziałać dobrze tarfiłeś! W jakim celu mnogość osób chce spędzić choć chociaż jeden dzień w górach, w Zakopanem? Co takiego jest w nich, że tak przyciąga? Jedni mówią, że klimat, drudzy, że krajobraz, jeszcze inni, że przystępne ceny.Jednym słowem wszystko zależy od punktu widzenia.Noclegi Zakopane to portal dla ludzi takich jak Ty!
Kategoria:

Biuro turystyczne UTC ma w swojej ofercie turnusy w krajach Starego Kontynentu i na całym świecie. Oferta: wakacje w Grecji, w Bułgarii , w Maroku i Korzystne promocje, Atrakcyjne promocje, oferty first minute - wczesna rezerwacja oznacza niską cenę.
Kategoria:

Współpracujemy tylko z renomowanymi i sprawdzonymi tour operatorami: ORBIS TRAVEL, ITAKA, TRIADA, ALFA STAR, WEZYR (GRUPA OTI), LOGOS TOUR, OASIS TOURS, SKY CLUB, SOL - TOURS, SELVA TOUR, WARTA TRAVEL - BEST HARCTOUR, PT TOURS, NIEBIESKA MILA, Lublin ul. Lipowa 14, tel. 081 532-80-59
Kategoria: