Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28425
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 154185

LOFTY w Gliwicach

667 LOFTY w Gliwicach http://www.lofty-gliwice.pl/ Wpisany do rejestru zabytków SPICHLERZ z XIX wieku zostanie adaptowany na lofty mieszkalne. Budynek sp 192 ichlerza znajduje się w bardzo atrakcyjnej części Gliwic wypełnionej niską i średniowysoką zabudową rezydencjonalną, co jest rzadkością w lokalizacji obiektów i terenów poprzemysłowych. O Dom i Wn?trze lofty   loft   dom   domy   gliwice   nieruchomość   nieruchomości   mieszkania   apartamenty Mar 19, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Dom i Wnętrze

Kiedy stajemy się szczęśliwymi posiadaczami przestrzeni ogrodowej, prędzej czy później zderzymy się z pytaniem jaki wybrać trawnik? Pozostać przy tradycyjnym trawniku z siewu, który pozornie w naszej powszechnej opinii jest tańszy i generuje znacznie mniej problemów, czy wyjść poza swoją strefę bezpieczeństwa i spróbować trawy z rolki? Zanim sami wybierzemy odpowiedni dla nas rodzaj trawy warto pokusić się o porównanie na bazie tych samych parametrów obydwu typów trawników. Wybranie odpowiedniej firmy, takiej jak na przykład krakowska firma Trawa Tomasza, która zajmie się profesjonalnie i kompleksowo naszym trawnikiem będzie na pewno ważnym punktem. Na terenie małopolski i śląska szczególnie w okolicach Krakowa zobaczyć wiele ciekawych rzetelnie wykonanych przykładów zastosowania trawy z rolki. Pierwszym parametrem porównawczym jest jakość. Trawnik z rolki dzięki znakomitej mieszance nasion i technologii w trakcie produkcji jest bardzo wysokiej jakości. Natomiast trawnik z siewu by sprostał tym samym oczekiwaniom potrzebuje dużych, znacznie większych nakładów pracy. Okres realizacji w przypadków traw z rolki w zasadzie trwa cały rok, poza okresem gdy ziemia jest całkiem zamarznięta, natomiast ograniczenie czasowe do wczesnej wiosny i końca lata jest cechą trawnika z siewu. Jeśli zastanowimy się nad potrzebą przygotowania terenu, to w obydwu przypadkach jest ono takie same. Efekt jakiego oczekujemy, natychmiast możemy spodziewać się tylko w przypadku trawnika z rolki. W drugim przypadku trzeba czekać na niego nawet kilka miesięcy. Co równolegle wiąże się z jego użytkowaniem, dokładnie takie same efekty zastaniemy, natychmiastowe i kilkumiesięczne. Chcąc zadać sobie pytanie o łatwość zakładania trawników, pozytywną odpowiedź uzyskamy tylko w przypadku trawnika z rolki, który występuje w postaci zwiniętych pasów darni trawnikowej, co gwarantuje jego szybkie i łatwe ułożenie. Dodatkowo nie musimy martwic się o problematyczne chwasty i mech, które w przypadku trawnika z siewu przysparzają wiele kłopotów i wymagają dodatkowo oprysku herbicydami. Innym ważnym parametrem porównawczym w pielęgnacji trawników jest nawadnianie. Trawa z rolki wymaga obfitego nawadniania w trakcie założenia, natomiast tradycyjny typ trawy to, ciągłe i delikatne przez kilka miesięcy. Dodatkowe zalety trawnika z rolki to, świetna odporność na warunki atmosferyczne, zabezpiecza ona teren natychmiast przed erozją, nie ma najmniejszych problemów z siewem, a przy wymianie murawy na boiskach stanowi ona jedyną alternatywę. Zatem odpowiedz na pytanie który wybrać trawnik zdaje się być już proste.
Kategoria:

Zajmujemy się projektowaniem i montażem kompletnych systemów do zbiorczego odbioru programów radiowych i telewizyjnych od 1972r. Zajmujemy się projektowaniem i montażem kompletnych systemów do zbiorczego odbioru programów radiowych i telewizyjnych od 1972r. Zajmujemy się projektowaniem i montażem kompletnych systemów do zbiorczego odbioru programów radiowych i telewizyjnych od 1972r.
Kategoria:

Ferrum to fabryka okien i drzwi PCV, stolarki aluminiowej oraz profili aluplast. Firma oferuje wysokiej jakości stolarkę aluminiową i PCV, posiada też wydajną linię do okleinowania profili. Ferrum realizuje także zabudowę ogrodów zimowych wg projektów na indywidualne zamówienia klientów. Witryna firmowa poza szczegółowym opisem oferty posiada też "Bank wiedzy" gdzie zebrane zostały artykuły dot. budownictwa skierowane dla osób budujących lub remontujących swój dom.
Kategoria:

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą schodów drewnianych giętych producenta schodów firmy Mahoń. Istniejemy na rynku od 2000r. Pracujemy na najnowszych wersjach programu Compass Software ściśle współpracując z maszynami do obróbki CNC. Oferujemy m.in. schody proste, jednozabiegowe, dwuzabiegowe, dwuzabiegowe z podestem, otwarte i zamknięte oraz schody ze stopniem blokowym na wejściu.
Kategoria:

Szukasz dekoratora, projektanta wnętrz, architekta, a może inspiracji? VIPwnętrza to miejsce stworzone dla Ciebie. Jesteś architektem wnętrz, projektujesz ogrody albo współtworzysz studio projektowe? 1. Załóż swój własny profil całkowicie za darmo, 2. Pokaż swoje dotychczasowe realizacje, zdobądź uznanie klientów i... 3. Bądź najlepszy w Polsce! Masz firmę, która oferuje swoim klientom coś więcej niż tylko dobry produkt? Portal VIPwnętrza to miejsce dla Ciebie. Daj się poznać od najlepszej strony.
Kategoria: