Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie

+ Statystyki katalogu

Wpisów: 30838
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157381

3G-Dobra Organizacja Praca w Holandii

7256 3G-Dobra Organizacja Praca w Holandii http://www.3gdo.pl Pracownik Produkcyjny oraz Pracownik Wykwalifikowany (ślusarz, spawacz, mechanik oraz inni)

Praca w Holandii
3G Dobra Organizacja Sp. z o.o. (Holandia, Zagranica)

Prezentacja firmy
3G Dobra Organizacja Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy
Agencja Pracy Tymczasowej "Covebo" w Holandii poszukuje kandydatów na stanowisko Pracownik Produkcyjny oraz Pracowników Wykwalifikowanych.

Oferujemy:
• atrakcyjny system wynagrodzeń
• duże możliwości rozwoju zawodowego
• praca na czas określony z możliwością przedłużenia
• bardzo dobre warunki socjalne i mieszkaniowe
• pełny pakiet ubezpieczeń
• Premie, dodatki: STAWKA DO UZGODNIENIA W/G KWALIFIKACJII
By móc wyjechać na teren Holandii z naszej firmy potrzebują państwo: , Dowód osobisty lub Paszport polski , C.V. w języku obcym jedynie dla specjalistów ( angielski/ niemiecki) , Konto walutowe Polskie ( waluta euro)

Wymagania
• Wiek pomiędzy 20 - 50 lat.
• Obowiązkowość i dyspozycyjność.
• Dobry stan zdrowia.
• Wymagana znajomość języka niemieckiego, angielskiego, bądź holenderskiego w stopniu komunikatywny potwierdzona certyfikatem lub testem w siedzibie firmy.

Mile widziane
• Jako dodatkowe kwalifikacje mile widziane jest:
• Prawo jazdy dowolnej kategorii.
• Wszelkiego rodzaju uprawnienia (wózki widłowe, spawaczy, operatorów cnc, itp.)
• Doświadczenia w zawodzie (ślusarz, malarz, operator maszyn, kierowca, wszelkie zawody mile widziane)

Dodatkowa informacja
Kontakt

Katowice 40-084
ul. Sobieskiego 11
tel. 032-203-27-63
e-mail:katowice@3gdo.pl

Opole 45-011
ul.Młyńska 1
tel. 077-442-66-33
e-mail:opole@3gdo.pl

Racibórz 47-400
ul. Batorego 5
tel. 032-755-13-02
e-mail:racibórz@3gdo.pl

Kluczbork 46-200
ul.Jagielońska 2
tel. +48 077 447 14 47
email:kluczbork@3gdo.pl

Wrocław 50-068
ul. Świdnicka 30/32 lokal 7
tel. +48 0713 444 022
tel. +48 668 299 092
email: Wroclaw@3gdo.pl
Biznes i Ekonomia Praca w Holandii Dec 21, 2008 Pracownik 3G-DO

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę

Inne linki z Biznes i Ekonomia

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę przygotowaną przez firmę Majolika. Firma zaistniała w 1979 roku, siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Gdańsku, a biuro, hurtownia opakowań i magazyn w Kosowie. Zajmujemy się głównie produkcją wyrobów foliowych oraz dystrybucją opakowań z folii oraz papieru. Tworzymy wszystkie rodzaje toreb reklamowych, worki i rękawy z folii PE z nadrukiem indywidualnym lub bez. Wychodząc naprzeciwko zapotrzebowaniu Klientów i środowiska, wprowadziliśmy do naszej propozycji opakowania ekologiczne, jakie dzięki dodatkowi D2W ulegają przyspieszonej degradacji. Od wielu lat zaopatrujemy kompleksowo zarówno sieci handlowe jak i pojedyncze sklepy na obszarze całej Polski i Unii Europejskiej. Więcej o przygotowanej przez nas ofercie znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Witamy na stronie firmy Sofex. Jesteś http://www.sofex.pl/ my autoryzowanym dealerem firm Toshiba,Sharp i Develop.W naszej ofercie znajdš Państwo kopiarki Toshiba,Sharp i Develop.
Kategoria:

Praca w domu przez Internet, zarabianie w sieci .W naszym serwisie opisujemy jak wygląda zarabianie i praca przez Internet. Praca w Internecie to nic trudnego - przekonaj się sam!
Kategoria:

Marzeniem każdego człowieka jest posiadanie swoich 4 kątów. Absolutnie zdajemy sobie z tego sprawę, stąd pomagamy spełniać marzenia. Główną gałęzią naszej firmy jest mieszkania sprzedaż Trójmiasto, a dokładniej mówiąc mieszkania sprzedaż Gdańsk. Wyobraźcie sobie Państwo fantastyczny widok na cumujące w porcie jachty i cudowną starówkę. Taki akurat widok posiadają mieszkania Gdańsk, które oferujemy. Apartamenty Gdańsk są idealną propozycją zarówno dla młodych małżeństw, jak i rodzin z dziećmi. Mamy zaszczyt zaoferować Państwu sprzedaż mieszkań w Gdańsku, będących kwintesencją wygody i fasonu. WaterLane, to jeden z najbardziej poszukiwanych adresów. Nowoczesny 6-kondygnacyjny budynek umiejscowiony nieopodal gdańskiego portu jachtowego. Oferowane przez nas mieszkania Gdańsk, apartamenty Gdańsk są przestronne i komfortowe. Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowano również kameralne Spa z pływalnią. W sąsiedztwie zaś znajdują się m.in. filharmonia, centrum handlowe, szkoły i ośrodki zdrowia. Mieszkania sprzedaż Trójmiasto, mieszkania sprzedaż Gdańsk to propozycja dla wszystkich, którzy marzą o poprawie biegu życia. Oferowana sprzedaż mieszkań w Gdańsku to pomysł odpowiednia dla Was, o ile cenicie sobie piękno i towarzystwo przyrody. Zapraszamy.
Kategoria:

Wykorzystując najnowocześniejszą technologię, zapewniamy skuteczne usuwanie wilgoci, lokalizację wycieków oraz dezynfekcję ozonową zarówno pomieszczeń mieszkalnych, jak i samochodów. Daj nam szansę, a odzyskasz spokój i komfort w swoim otoczeniu! Zaufaj firmie Toma.Bud - Twojemu ekspertowi w dziedzinie osuszania i ozonowania. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz usług osuszania po zalaniu, oczyszczania powietrza za pomocą ozonowania, czy lokalizacji wycieków - mamy dla Ciebie rozwiązanie.