Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29092
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155824

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUZ

7288 Ośrodek Szkolenia Kierowców LUZ http://www.luz.legnica.pl szybki kurs nauki jazdy w atrakcyjnej cenie, nieoprocentowane raty, pomoce dydaktyczne gratis,elastyczne terminy i godziny zajęć praktycznych a nawet teoretycznych, niewielkie grupy, doświadczeni instruktorzy, nowoczesne i multimedialne formy wykładów, klimatyzowane samochody szkoleniowe, przyjeżdżamy i odwozimy po jeździe, pierwsze zajęcia bezpłatne i otwarte dla wszystkich, wykłady i biuro II Armii Wojska Polskiego 29 w Legnicy, trasy egzaminacyjne w Legnicy, plac manewrowy w Legnicy, Nauka i Edukacja
Motoryzacja
Nauka jazdy legnica   szkoła jazdy Legnica   kurs kat. B Legnica   instruktorzy Legnica   szkolenie kierowców Legnica   toyota saris Legnica   luz Legnica   prawo jazdy Legnica   Legnica egzamin   prawko Legnica   yaris nauka jazdy Legnica   Ośrodek Szkolenia Kier Dec 21, 2008 604 867 597

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 3.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 2

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Szkoła języka angielskiego w Legnicy zaprasza na swoją stronę w celu zapoznania się z ofertą. Oferujemy szeroki wybór kursów i szkoleń z języka angielskiego. Oferujemy szkolenia dla firm oraz kursy dla osób indywidualnych. W naszej ofercie znajdują się również korepetycje. Oferowane przez nas korepetycje zapewniają skuteczną naukę angielskiego bez względu na poziom i wiek ucznia. Swoje kursy, szkolenia i korepetycje oferujemy w samej Legnicy, jak i miastach sąsiednich, np. Jawor, Lubin czy Chojnów.
Kategoria:

Współcześnie konieczność samodoskonalenia oraz wzrost oczekiwań pracodawców zmuszają nas do ciągłego rozwijania nowych umiejętności. Właściciele firm niechętnie decydują się na kupno kosztownych programów. Co zatem może być rozwiązaniem? Czasami zamiast decydować kupowania kosztownych programów komputerowych lepszym rozwiązaniem jest lepsze przyjrzenie się darmowemu pakietowi MS Office. Oferta szkoleń Office na rynku jest bardzo szeroka – możemy wybrać się na kurs MS Excel na różnych poziomach zaawansowania, kurs MS Access, szkolenie Project lub szkolenie Ms Word.
Kategoria:

Potrzebujesz porady w zakresie wychowania dziecka napisz e-maila otrzymasz fachowa poradę w ciągu 24h zupełnie za darmo. Jeśli wolisz spotkać się ze specjalistą w dogodnym dla Ciebie terminie, który zdiagnozuje Twój problem wychowawczy również napisz e-maila. Warunki spotkania omówimy indywidualnie. Opisz swój problem i wyślij na danuta@porady-wychowawcze.pl lub skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.
Kategoria:

4. Psy
W wortalu psy24.pl znajduje się ponad 3500 opracowań online, także obszerny katalog rasy psów wraz ze zdjęciami, wszystko o psach, art. o wychowywaniu psów, również o żywieniu, leczeniu,zapobieganie chorobom u psa, gry. Dział poświęcony kupnie psa, ogłoszeniom o szczeniakach, a także psy i dzieci. Dostępne są także katalogi psów rasowych i hodowców.
Kategoria:

Przyjazna księgarnia internetowa Bookador.pl posiada w ofercie sklepu literaturę dla Pań, Panów oraz dla dzieci i młodzieży. Znajdują się w niej materiały szkoleniowe dla nauczycieli oraz encyklopedie i słowniki dla dzieci. Prócz tego znaleźć można podręczniki, atlasy i inne pomoce naukowe oraz eseje i felietony dla starszych uczniów. Spory wybór literatury fantastycznej, sensacyjnej i hobbystycznej. Mnóśtwo nowości i promocji. Znajdziecie tu Państwo naprawdę wszystko!
Kategoria: