Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28776
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155272

Ośrodek Szkolenia Kierowców LUZ

7288 Ośrodek Szkolenia Kierowców LUZ http://www.luz.legnica.pl szybki kurs nauki jazdy w atrakcyjnej cenie, nieoprocentowane raty, pomoce dydaktyczne gratis,elastyczne terminy i godziny zajęć praktycznych a nawet teoretycznych, niewielkie grupy, doświadczeni instruktorzy, nowoczesne i multimedialne formy wykładów, klimatyzowane samochody szkoleniowe, przyjeżdżamy i odwozimy po jeździe, pierwsze zajęcia bezpłatne i otwarte dla wszystkich, wykłady i biuro II Armii Wojska Polskiego 29 w Legnicy, trasy egzaminacyjne w Legnicy, plac manewrowy w Legnicy, Nauka i Edukacja
Motoryzacja
Nauka jazdy legnica   szkoła jazdy Legnica   kurs kat. B Legnica   instruktorzy Legnica   szkolenie kierowców Legnica   toyota saris Legnica   luz Legnica   prawo jazdy Legnica   Legnica egzamin   prawko Legnica   yaris nauka jazdy Legnica   Ośrodek Szkolenia Kier Dec 21, 2008 604 867 597

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 3.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 2

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

„MG-edu” jest nowoczesną firmą szkoleniową, specjalizująca się w nauczaniu opartym na nowoczesnych technologiach. Mimo że dopiero startujemy na rynku szkoleń, posiadamy jednak wsparcie osób mających za sobą wieloletnie doświadczenie w tej branży. Wspólnie z Firmą „KADRA”, istniejącą na rynku szkoleniowym od kilku już lat, realizujemy szkolenia e-learningowe, oferując naszym Kursantom możliwość zdobywania nowej wiedzy i umiejętności, a także uzyskania certyfikatów i dyplomów potwierdzających ich udział w szkoleniach. A wszystko to bez wychodzenia z domu !!!
Kategoria:

Nasza szkoła, która działa od kilku lat zatrudniamy instruktorów, którzy do pracy podchodzą z pasją i zaangażowaniem, dlatego też macie Państwo zapewnienie, że z nami prawo jazdy można zdać bez trudu!!! W OSK Szybcy i Niezawodni kursy prowadzone są w małych grupach a jazdy wyłącznie indywidualnie . W naszej szkole zdawalność za pierwszym razem jest bardzo wysoka. Naszych instruktorów cechują cierpliwość, zaangażowanie i poczucie potrzeby spełnienia misji edukacyjnej . Każdy z naszych instruktorów prezentuje indywidualne podejście do kursanta, co pozwala mu z powodzeniem i bez trudu zdać egzamin Państwowy w WORDzie. Marzysz o prawie jazdy - zapisz się do OSK Szybcy i Niezawodni! Ośrodek Szkolenia Kierowców SZYBCY I NIEZAWODNI nauczy Was sztuki bezpiecznego i pewnego prowadzenia samochodu w każdej sytuacji. Dlaczego warto nas wybrać?Znajdujemy się w mieście gdzie siedzibę ma Word , szkolimy na takich samych autach, jak wozy egzaminacyjne z WORDu, badania lekarskie na miejscu w siedzibie szkoły,dopasowujemy swoje grafiki do twoich możliwości, jeździmy tak długo, aż jesteś gotowy na egzamin jeździmy dopóki nie będziesz gotowa na egzamin}, nasze wykłady są z życia wzięte , pracujemy od rana do wieczora !
Kategoria:

Zapraszamy do Lingspot.tv, platformy internetowej, na której uczniowie nabywają umiejętności mówienia w językach obcych. Szlifowanie języka poprzez mówienie jest jedną z najbardziej skutecznych metod nauki. W serwisie szeroka oferta konwersacji z języka angielskiego, konwersacji z niemieckiego, konwersacji z hiszpańskiego oraz wielu innych. Oferujemy również możliwość nauki języków mniej popularnych tj. szwedzki, japoński, arabski. Sprawdź ofertę na stronie Lingspot.tv. Nauka języka odbywa się przez Internet, w trybie online.
Kategoria:

Chcesz podnieść swoje umiejętności, bądź zdobyć nowy zawód, zapoznaj się z ofertą Ośrodka Szkolenia CLARC Kursy Zawodowe w Szczecinie. Nasze profesjonalne szkolenia przygotowują do pracy w zawodzie operatora maszyn do specjalistycznych prac drogowych i ziemnych. Organizujemy przeróżne kursy na operatorów żurawi samojezdnych, walców drogowych, koparek, ładowarek, koparko-ładowarek, spycharek, ubijarek, zagęszczarek, pogłębiarek, przecinarek do nawierzchni asfaltowej, młotów udarowych, wielozadaniowych nośników osprzętu, pił łańcuchowych i innych maszyn. Program wszystkich kursów oparty jest na wytycznych zaprezentowanych przez Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego. Oprócz działalności naukowej zajmujemy się naprawą i konserwacją żurawi. Na stronie internetowej zamieściliśmy szczegółową propozycję.
Kategoria:

Słoneczne Przedszkole we Wrocławiu zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym na zajęcia. Dzieci są pod opieką wykwalifikowanej kadry, Gwarantujemy dużo uśmiechu oraz radości. Dbamy o zabawę, spacery zabawę na świeżym powietrzu, ciepło emocjonalne i radość. Rozwijamy u dzieci umiejętności motoryczne, psychoruchowe dzieci. Przed podjęciem decyzji o zapisaniu do naszego przedszkola zapraszamy do odwiedzenia przedszkola i zapoznania się z jego przestrzenią oraz wychowawczyniami. Posiadamy dofinansowania z urzędu gminy Wrocław. Zapraszamy do kontaktu.
Kategoria: