Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 24591
Kategorii: 16
Użytkowników: 28
Unikalnych wyjść: 148971

Chlebaki

7473 Chlebaki http://www.forest.gorlice.pl Producent drewnianych wieszaków odzieżowych, desek kuchennych, chlebaków oraz drobnej galanterii z drewna. Oferujemy wieszaki odzieżowe, grawerowanie laserem, deski do krojenia, chlebaki najwyższej jakości. Grawerowanie laserem. Dom i Wnętrze
Firmy i Usługi
wieszaki   chlebaki   wieszak   drewniany   wieszaki odzieżowe   deski kuchenne   grawerowanie laserem   deska   pojemniki na pieczywo   chlebaki   galanteria kuchenna   łyżka   FSC   łopatka   tłuczek   wałek   mątewka   szczypce   nożyk   stojak   Gorlice   GPPD   drewno   las   produkty Jan 13, 2009 Paweł

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Dom i Wnętrze

Firma DecorFloor jest producentem posadzek. W przygotowanej przez nas ofercie znajdą Państwo produkty do zastosowań domowych a także przemysłowych. Działamy na terenie całej Polski. Doradzamy w doborze odpowiednich produktów, które są personalnie dostosowywane do określonych wymagań kontrahenta. Zapewniamy duży profesjonalizm działania. Wszystkie czynności realizujemy niezwykle precyzyjnie, dzięki czemu możemy zapewnić doskonałą klasę usług. Mamy długoletnie doświadczenie w sektorze. Powierzone czynności realizujemy w umówionym czasie.
Kategoria:

Świadectwa energetyczne – informacja dla inwestorów, nabywców lub najemców Od 1 stycznia 2009 r. wchodzi w życie obowiązek sporządzania świadectw charakterystyki energetycznej dla budynku oddawanego do użytkowania oraz budynku podlegającemu zbyciu lub najmowi, a także w przypadku, gdy w wyniku przebudowy lub remontu budynku uległa zmianie jego charakterystyka energetyczna. Gdzie szukać osób uprawnionych do sporządzania świadectw? Oto kilka rad. Po pierwsze: jakich budynków dotyczy obowiązek posiadania świadectwa charakterystyki energetycznej? Obowiązek ustalenia charakterystyki energetycznej budynku w formie świadectwa charakterystyki energetycznej, wynika z ustawy Prawo budowlane. Świadectwa są sporządzane dla budynku oddawanego do użytkowania oraz budynku podlegającego zbyciu lub wynajmowi, a także w przypadku, gdy w wyniku przebudowy lub remontu budynku uległa zmianie jego charakterystyka energetyczna. Przepisów tych nie stosuje się do budynków: - podlegających ochronie na podstawie przepisów o ochronie zabytków i opiece nad zabytkami; - używanych jako miejsca kultu i do działalności religijnej; - przeznaczonych do użytkowania w czasie nie dłuższym niż 2 lata; - niemieszkalnych służących gospodarce rolnej; - przemysłowych i gospodarczych o zapotrzebowaniu na energię nie większym niż 50 kWh/(m2·rok); - mieszkalnych przeznaczonych do użytkowania nie dłużej niż 4 miesiące w roku; - wolnostojących o powierzchni użytkowej poniżej 50 m2.
Kategoria:

Każdy zaciekawiony nabyciem urządzeń i akcesoriów chłodniczych oraz klimatyzacyjnych powinien koniecznie zapoznać się z ofertą Centrum Zaopatrzenia Chłodnictwa z okolic Bydgoszczy. Firma dynamicznie funkcjonuje w branży od wielu lat i pozyskała grono zaufanych odbiorców. Oferuje sprężarki oraz agregaty skraplające hermetyczne, sterowniki elektroniczne, chłodnice powietrza, pełną automatykę i szereg innych wysokiej jakości towarów. Na zamówienie klienta tworzy komory chłodnicze z płyt warstwowych i zapewnia montaż klimatyzacji i urządzeń do komór i mebli chłodniczych. Zajmuje się też wyborem instalacji chłodniczych i klimatyzacyjnych. Odbiorcami firmy są przetwórnie, przechowalnie owoców i warzyw, zakłady przemysłu mięsnego, mleczarnie, cukiernie, restauracje. Fachowcy udzielą wszelakiej niezbędnej pomocy. Więcej na stronie www.
Kategoria:

To tu możemy znaleźć wymarzone mieszkanie ,czy wyśniony od lat dom, to tu też możemy zakupić działkę budowlaną na której postawisz długo oczekiwany dom. To też i tu możesz poszukać lokalu na swoje firmowe biuro , czy też bezpiecznie wynająć mieszkanie czy domek. Wszystko to możesz znaleźć , cały asortyment nieruchomości w Warszawskiej agencji nieruchomości, która swoim zasięgiem obejmuje obszar całej Warszawy, a w jej ofercie znajdują się zasoby mieszkaniowe zarówno na sprzedaż jak na wynajem, a także domy i lokale użytkowe Oferty sprzedaży i wynajmu są dokładnie opisane i przedstawione.
Kategoria:

Do dużych pomieszczeń zwykle można wstawić większą ilość mebli, ale nie warto też przesadzać, ponieważ wtedy tylko niepotrzebnie zagracimy mieszkanie. Meble tapicerowane takie jak zestaw wypoczynkowy powinien składać się z kanapy i foteli lub dwóch sof, wtedy będzie można pomieścić na nich wszystkich gości, ale same meble nie zajmą aż tyle miejsca. Meble sosnowe takie jak kredensy czy szafki dobrze jest postawić przy ścianie, jednak niskie meble nie muszą stać na innej ścianie, można je postawić między tymi wysokimi, a i tak będą dobrze wyglądać. Nad komodami można zawiesić na ścianie również obrazy czy zdjęcia.
Kategoria: