Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30387
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157196

Psychoterapia

7564 Psychoterapia http://www.pozacentrum.pl Ośrodek Poza Centrum udziela psychoterapeutycznej pomocy osobom cierpiącym z powodu przygnębienia, depresji, uzależnionym od hazardu, ale też palenia czy pracy, przeżywającym kryzysy w związku bądź małżeństwie, będacych ofiarami przemocy i tym, którzy nie czują się źle, ale pragną rozwijać swoje możliwości, lepiej poznać samego siebie. Sesje terapeutyczne trwają około 50 minut i odbywają się z częstotliwością ustaloną przez pacjenta i terapeutę, zazwyczaj raz w tygodniu. Zdrowie i Uroda
Firmy i Us³ugi
psychoterapia   psychoterapeuta   warszawa   psychologia procesu   praca z procesem   terapia   zdrowie   psychika Jan 13, 2009 Kano

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Zdrowie i Uroda

NZOZ Euro-Klinika zapewnia fachową pomoc oraz opiekę medyczną. Oferta usług medycznych przeznaczona jest głównie dla pacjentów z Siemianowic Śląskich oraz okolicznych miejscowości. W naszej placówce obowiązują najwyższe standardy pracy. Proponujemy Państwu szansę skorzystania z różnego typu zabiegów i konsultacji. Zajmujemy się wszechstronną diagnostyką chorób odbytu i odbytnicy. Specjalizujemy się w leczeniu i eliminowaniu m.in.: hemoroidów, żylaków, brodawek i włókniaków. W naszej klinice pomożemy także pacjentom szukającym lekarza ginekologa, onkologa, dermatologa, kardiologa oraz innych. Szczegółowe informacje na temat placówki są na stronie.
Kategoria:

Poszukujecie Państwo w Olsztynie profesjonalnego gabinetu, jaki specjalizuje się w stomatologii estetycznej, protetyce oraz endodoncji - zapraszamy do skorzystania z usług Pracowni Stomatologicznej którą kieruje Dr Klaudiusz Rojek. Dr Rojek to cieszący się popularnością w branży dentystycznej profesjonalista, cieszący się uznaniem i zaufaniem, o czym świadczy fakt, iż w latach 2005-2009 sprawował funkcję Prezesa Polskiego Towarzystwa Stomatologicznego w Olsztynie, a teraz zasiada w jego Zarządzie. W naszej Pracowni stawiamy na najwyższą jakość świadczonych usług. Zwieńczony powodzeniem zabieg i satysfakcja pacjenta to dla nas największa nagroda. Gwarantujemy przyjazną atmosferę, pełen komfort, bezpieczeństwo i dyskrecję. Więcej o nas na stronie internetowej:
Kategoria:

Aby stworzyć dla siebie wykwintny, niepowtarzalny wizerunek, musisz nie tylko dobrać odpowiednie ubrania i modne dodatki, ale także dobrać odpowiedni zapach, bo tylko on może wydobyć nastrój, urozmaicić wybrany styl. Odwiedzając nasz sklep kupisz najlepsze odpowiedniki perfum. Składając zamówienie w sklepie internetowym, możesz samodzielnie wybrać potrzebny zapach.
Kategoria:

Ekologiczną i zdrową żywność a także środki czystości znajdą Państwo w sklepie internetowym Naturo. Posiadamy między innymi w przygotowanej propozycji asortymentowej produkty znakowane logiem Fair Trade. Co tydzień oferujemy Państwu wiele atrakcyjnych promocji. Oprócz zakupów przez Internet klienci mogą także odwiedzić nasz sklep stacjonarny, który zlokalizowany jest w Krakowie. Na naszej stronie internetowej prezentujemy kilka przepisów, które zawierają naturalne produkty oraz namawiamy do przeglądnięcia ciekawych informacji dotyczących ekologicznej żywności.
Kategoria:

Stres w pracy to bardzo powszechne zjawisko. Naucz się jak walczyć ze stresem , aby go pokonać. Poznaj różne sposoby na stres .
Kategoria: