Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29102
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155856

Fotografia ślubna - Krosno

770 Fotografia ślubna - Krosno http://www.fotoszwed.com/ Fotografia ślubna - okolicznościowa. Reportaż ślubny, zdjęcia plenerowe. Krosno - Podkarpacie. http://www.fotoszwed.com Kultura i Sztuka krosno   fotografia   ślubna   fotograf   okolicznościowa   fotograf   zdjęcia   rzeszów   podkarpacie   strzyżów   dukla   sanok   jasło   ślub   wesele   plener   ślubny   reportaż Mar 27, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 5.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 1

Oceń stronę


Inne linki z Kultura i Sztuka

Ideą portalu od samego początku jest pomoc młodym talentom. Wiele osób o nieprzeciętnych zdolnościach,pomysłach marnuje się i zniechęca utrudnieniami oraz przeszkodami jakie muszą pokonać ,aby ktoś o nich usłyszał - w tym miejscu pojawiamy się my! Portal wasza-tworczosc.pl daje szansę każdemu! To użytkownicy portalu oceniają swoje pracę nawzajem, a najlepsi mają szanse nie tylko zasłynąć, ale i wygrać atrakcyjne nagrody związane z ich rodzajem twórczości.
Kategoria:

asiabrodzik.pl - bez ubrania Tutaj znajdziesz wszystko o jednej z najpiękniejszych polskich aktorek - Joannie Brodzik. Galerie, życiorys, filmografia, wywiady, cytaty, newsy, wszystko to o czym powinien wiedzieć każdy wielbiciel i nie tylko. Po prostu wejdź i sprawdź!
Kategoria:

W mikroskali czas mierzymy za pomocą godzin, minut oraz sekund, a do jego dokładnego określenia wykorzystujemy zegarek. Godziny są istotne dla uczniów czy osób pracujących, aby określić kiedy wrócą do domu. Minuty z kolei są najczęściej wykorzystywane podczas czynności takich jak gotowanie czy pieczenie. Jeszcze dokładniejszą jednostką są sekundy, które są wykorzystywane głównie do mierzenia wyników sportowców np. biegaczy lub pływaków. Oprócz mikroskali, czas możemy mierzyć także w szerszej perspektywie, a więc w makroskali. Czas podawać możemy miesiącach, latach (12 miesięcy), wiekach (100 lat), bądź milleniach, zwanych także tysiącleciami. Planowanie z wyprzedzeniem kilku lat ma zastosowanie raczej w przypadki firm i przedsiębiorstw, podczas planowania inwestycji długoterminowych. Rzadko dotyczy przeciętnych obywateli, choć w sytuacjach takich jak planowany zakup samochodu dotyka także ich. Do mierzenia czasu w makroskali posługujemy się kalendarzem, a konkretnie kalendarzem gregoriańskim.
Kategoria:

Pianistka Katarzyna Musiał - strona internetowa pianist ki zawierająca informacje na temat wydanych przez nią płyt, jej biografię, galerię fotografii, wzmianki odnośnie najbliższych koncertów granych przez pianist kę, dane kontaktowe. Na stronie jest też możliwość zapisania się na listę mailingową pianist ki.
Kategoria:

Strona w calości poswięcona okładkom nadrukom DVD/CD/VCD. Okładki o duzej rozdzielczości polskojęzycznyczne i zagraniczne. Zbiór kilku tysiecy etykiet gotowych do nadruku na płyty w standardzie DVD,CD,BLU-RAY do filmów, seriali telewizyjnych, albumow audio, gier pc i konsol, plakaty filmowe i muzyczne,tapety na pulpit. Serwis w kilkunastu językach, każdy po rejestracji może pobierać i dodawać okładki do serwisu.
Kategoria: