Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30188
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157128

Szkoła Językowa

82 Szkoła Językowa http://www.sanuk.pl/ SANUK - International Training Centre Szkolenia Kursy Doradztwo Tłumaczenia. Szkoła Językowa. Gwarantujemy wysoką jakość usług. Zapoznaj się z naszą ofertą. Nauka i Edukacja sanuk   szkolenia   kursy   doradztwo   tłumaczenia   international training centre   unia europejska   administracja publiczna   negocjacje   informatka   public relation   prawo   języki obce   sekretariat   hand Jan 28, 2007

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Nauka i Edukacja

Portal przyrodniczy kierowany jest głównie na chemie i biologie. Na naszym portalu znajdziecie doświadczenia chemiczne opracowane przez nauczycieli.Nasza portal oferuje pomoc przy zdaniu rozszerzonej matury z chemii i biologii. Oferujemy również profesjonalne artykuły dotyczące szerokiej gamy dziedzin chemicznych i biologicznych. Więc zapraszamy do aktywnego udziału w rozwiju na naszym portal i forum!
Kategoria:

Gabinet Terapii Pedagogicznej MAGIA ORTOGRAFII powstaje z myślą o dzieciach, rodzicach i nauczycielach, którym nie jest obca problematyka niepowodzeń szkolnych. Dysleksja, dysgrafia i dysortografia to specyficzne trudności w nabywaniu umiejętności czytania i pisania, które są podstawowymi umiejętnościami człowieka. Trudności w ich nabywaniu często współwystępują z innymi trudnościami w nauce szkolnej. Każde dziecko, u którego zauważamy symptomy występowania specyficznych trudności w uczeniu się powinno być jak najwcześniej zdiagnozowane i objęte specjalistyczną terapią pedagogiczną. Wychodząc naprzeciw problemom związanym ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się proponuję swoją pomoc w przezwyciężaniu napotykanych trudności. Zachęcam do kontaktu dzieci, rodziców oraz nauczycieli.
Kategoria:

Jesteśmy dystrybutorem pomocy dydaktycznych dla szerokiego grona odbiorców tj. przedszkoli, szkół, uczelni, biur oraz firm. Gwarantujemy naszym Klientom wysokiej jakości towary w atrakcyjnych cenach. Zaopatrujemy naszych Klientów w pomoce dydaktyczne, pomoce naukowe, pomoce szkolne i specjalistyczne dla wszystkich poziomów nauczania. Na bieżąco poszerzamy asortyment, poszukujemy ciągle nowych rozwiązań, aby wachlarz towarów i usług był atrakcyjny i spełniał rosnące oczekiwania oraz wymagania Klientów.
Kategoria:

Jeżeli poszukujesz profesjonalnej uczelni oferującej wykształcenie na najwyższym poziomie, to już dziś zapoznaj się z szeroką ofertą kierunków takich jak budownictwo, transport, bezpieczeństwo wewnętrzne, zarządzanie, finanse i rachunkowość i wiele innych oferowanych przez uczelnię UTH. Wykwalifikowana kadra naukowa wspiera studentów i pomaga im zdobyć wymarzony tytuł naukowy. Postaw na swoją przyszłość i już dziś odwiedź stronę główną UTH.
Kategoria:

Szkoła rysunku architektonicznego Verso w Częstochowie zapewnia kompleksowe kursy i korepetycje z rysunku obowiązującego podczas egzaminów na studia wyższe z zakresu architektury. Korepetycje z rysunku odręcznego Częstochowa organizowane przez Verso pozwolą Ci się dostać na wymarzone studia w całej Polsce. Zajęcia są prowadzone w małych grupach, dzięki czemu każdy z uczniów jest dokładnie dopatrywany i instruowany przez wykształconych prowadzących, z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu rysunku odręcznego i architektonicznego.
Kategoria: