Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28885
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155516

Xian.pl WebDesign

883 Xian.pl WebDesign http://xian.pl/ Projektowanie stron internetowych. Tworzenie ciekawych grafik (Photoshop), rozbudowanych serwisów w oparciu o PHP i MySQL, animacji Flash, bannery reklamowe. Zajmuję się także pozycjonowaniem stron. Zapraszam do przeglądnięcia oferty mojego webShop-u z przykładowymi grafikami. Prezentacje multimedialne.
xian.pl
webShop
Internet i Komputery xian   xian.pl   xian_pl   php   mysql   photoshop   webmaster   webdesign   projektowanie   programowanie   flash   grafika   bannery   pozycjonowanie   skrypty   sklepy   cms   systemy   web   photo   reklama   internet Apr 4, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Internet i Komputery

Kraków jest wielkim zagłębiem firm wykonujących strony internetowe. Tworzą one duży rynek, rynek klienta. Dlatego też, chcąc uatrakcyjnić swoją ofertę, oprócz wykonywania witryn internetowych oferują także pozycjonowanie, kampanie AdWords, tworzenie sklepów internetowych i rozmaitych aplikacji – zarówno internetowych jak i mobilnych. Wiąże się to z koniecznością wprowadzania coraz nowszych technologii. Stopień skomplikowania strony nie może jednak wpływać na panel administratora, który powinien być prosty w obsłudze. Nie wolno zapominać o tym, że jakość niestety kosztuje, dlatego czasem nie warto decydować się na najtańsze propozycje. Strona firmy jest jej wizytówką i w dużej mierze od niej zależy zainteresowanie potencjalnych kontrahentów.
Kategoria:

Specjalizujemy się w materiałach do drukarek laserowych atramentowych.Nasza firma istnieje na rynku od 1993r. Przez ten okres zyskała ogromne doświadczenie w sprzedaży towarów eksploatacyjnych, a także zawarła dobre kontakty handlowe z importerami przez co możemy zaproponować bardzo atrakcyjne ceny. Wymagania stawiane przez Państwa są dla nas najważniejsze. Służąc długoletnim doświadczeniem popartym wiedzą, każdego klienta traktujemy indywidualnie zgodnie z jego potrzebami. Współpraca wiąże się z rabatami oraz promocjami.
Kategoria:

Specjalizujemy się, w tworzeniu profesjonalnych serwisów internetowych. Opartych o skuteczne rozwiązania, maksymalnie dopasowane do indywidualnych wymagań jego użytkowników. Budujemy przemyślane STRONY INTERNETOWE, które uwzględniają rozwój Twojej firmy i możliwości rozbudowy strony w przyszłości, nowoczesny system oprogramowania także z systemami zarządzania treścią oraz dostosowany do pozycjonowania Twojej strony.
Kategoria:

Przedsiębiorstwo DG Koncept specjalizuje się w konstruowaniu stron www. Sami konstruujemy pomysł i wykonujemy go. Tworzone przez nas strony WWW są niebanalne. Każdy Odbiorca otrzymuje stworzoną specjalnie dla niego propozycję. Jesteśmy także gotów na autorską inwencję twórczą naszych Odbiorców. Chętnie wysłuchamy ich zamysłów. Odróżnia nas spora pomysłowość i niekończące się projekty. Posiadamy młody i ambitny skład, który pracując razem zapewnia najlepsze rezultaty. Naszym fundamentalnym celem jest satysfakcja naszego Klienta.
Kategoria:

Uciążliwe przeszukiwanie sprzedawców internetowych w poszukiwaniu obniżki już nie musi być Państwa udziałem. Należy tylko użyć informacji przedstawionych na witrynie internetowej kodrabatowy.co, aby bez trudu odnaleźć ciekawą zniżkę albo kupon promocyjny. Na naszej stronie umieszczamy różnorodne informacje o promocjach i zniżkach w popularnych sklepach internetowych. Dajemy także unikalne kody rabatowe, które zostały przekazane przez sprzedawców specjalnie na potrzeby naszego portalu. Wszystkie informacje na naszej stronie internetowej zostały udostępnione nieodpłatnie.
Kategoria: