Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28949
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155596

Maguri - Transport Osób

9066 Maguri - Transport Osób http://www.maguri.pl Maguri jest nowo powstałą firmą działającą na wrocławskim rynku przewozów osobowych.
Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi transportu osobowego (przewozy okazjonalne jak i stała współpraca).

Jesteśmy certyfikowaną i licencjonowaną firmą zatrudniającą osoby o dużym stażu pracy związanej z transportem.
Usługi:

- transport osobowy dla firm oraz osób prywatnych

- transfer gości z lotnisk, dworców, hoteli
- obsługa imprez okolicznościowych i rodzinnych (wesela, chrzciny, komunie, itp.- wynajem busa wraz z kierowcą)

- wycieczki, wyjazdy w góry itp. (express narty)

- wyjazdy na targi
Firmy i Us?ugi transport   osobowy   wrocław przewóz   usługi   bus   wynajem mercedes Jun 2, 2009 Marcin

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Firma usługowa. Produkcja i realizacja muzyki na potrzeby filmu, reklamy, gier, internetu, miejsc użyteczności publicznej. Montaż obrazu, efekty dźwiękowe. Muzyka Symfoniczna Ambient Pop\Rock Jungle\Drum and Bass Współpracujšc z najlepszymi muzykami, oraz realizatorami dŸwięku w Polsce, oferujemy Państwu najwyższej jakoœci produkty w wybranych przez Państwa gatunkach muzycznych info@muzykawtle.pl Adam Hajzer Tel. +48 502 781 758 +48 534 394 643 +48 537 104 413 Łódź
Kategoria:

Dominplus to agencja nieruchomości w Toruniu. W swojej ofercie posiadamy domy, mieszkania, działki, budynki i obiekty, lokale użytkowe i magazyny. Nasze usługi wykonywane są kompleksowo. Doradzamy w zakresie rynku nieruchomościami, pomagamy przy uzyskaniu kredytów, pośredniczymy w obrocie nieruchomościami. Nasi specjaliści oferują profesjonalną obsługę.
Kategoria:

Życie dziecka w czasie przedszkolnym to frajda, to na niej opiera swoją działalność edukacyjną i dydaktyczną Prywatne Przedszkole Baby City. Baby City to zespół pedagogów i psychologów z pasją, dla których praca w przedszkolu to radość z dzielenia się swoimi zainteresowaniami. Pracują tu pedagog szkoły baletowej i tancerka, profesor capoeiry, tancerka szkoły Egurolla Dance Studio, aktorzy Teatru Roma i Akademii Musicalowej, wieloletni trener piłki nożnej i zdobywca nagród drużynowych dla swoich podopiecznych, założycielka Centrum Wspierania Edukacji i Rozwoju, wieloletnie terapeutka i edukator, oraz wielu innych pedagogów i wychowawców, którzy chcą dzielić z dziećmi swoje pasje, zainteresowania i talenty. W skład ich kadry wchodzą także nauczyciele z innych krajów, którzy pracują z dziećmi jako native speakerzy anglojęzyczni. Wszyscy oni tworzą ofertę bogatą w różnorodnego rodzaju aktywności, które nie tylko pomagają dzieciom rozwijać się na każdym poziomie, ale także odkrywać swoje zainteresowania i pasje. Szczegółowa oferta Prywatnego Przedszkola Baby City znajduje się na stronie:
Kategoria:

Problemy miłosne dotyczą niemal każdego człowieka. Pod wpływem silnych uczuć tracimy zdolność do racjonalnej oceny sytuacji, przez co często wpadamy w kłopoty. Wróżka ze Szczecina z pomocą magicznych kart tarota pomoże Ci rozwiązać wiele trudnych sytuacji, w których w grę wchodzą silne uczucia. Wróżka Maria dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu jest zdolna spojrzeć na daną sytuację obiektywnie, co jest niemożliwe w przypadku osoby znajdującej się pod wpływem emocji. Jeżeli uczucia sprawiają, że Twoje życie przestaje Cię cieszyć – skontaktuj się z wróżką.
Kategoria:

Szukasz profesjonalnej pomocy, jak również doradztwa w zakresie prawa polskiego i międzynarodowego? Koniecznie sprawdź ofertę kancelarii adwokackiej KJS Legal. Skuteczny adwokat z Wrocławia działa w obszarze prawa: pracy i ubezpieczeń społecznych, autorskiego, przemysłowego, administracyjnego oraz nieruchomości. Dla klientów indywidualnych świadczy usługi z zakresu prawa cywilnego oraz gospodarczego. Zapraszamy.
Kategoria: