Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29083
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155815

Biuro Rachunkowe MM

9451 Biuro Rachunkowe MM http://www.biurorachunkowemm.pl Nasze biuro rachunkowe oferuje szeroki zakres usług księgowych oraz usług związanych z prowadzeniem kadr i rozliczeń płacowych.
Posiadamy uprawnienia do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych potwierdzone Świadectwem Kwalifikacji Ministerstwa Finansów nr 27278/01. Posiadamy aktualne obowiązkowe ubezpieczenie OC z tytułu prowadzonej działalności księgowo-rachunkowej.
Formy działalności gospodarczej, jakie prowadzimy: podatkowa księga przychodów i rozchodów, ryczałt ewidencjonowany, karta podatkowa, księgi rachunkowe.
Biznes i Ekonomia
Firmy i Us?ugi
Ró?ne Inne
biuro rachunkowe   pilzno   biuro rachunkowe w pilźnie   małgorzata bielatowicz   bielatowicz   rachunkowość   pilzno   kraszewskiego 57   br   pilźnie Jul 30, 2009 Małgorzata Bielatowicz

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Twoja firma całkiem dobrze radzi sobie na polskim rynku? Masz wielu nowych klientów i cały czas wprowadzasz do oferty nowe usługi? Wiesz na pewno, że wiąże się z tym więcej pracy w dziale księgowości. Jeśli więc szukasz fachowego wsparcia, to nasze biuro księgowego z Warszawy oferuje Ci swoje usługi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że prowadzenie ksiąg rachunkowych, wystawianie zaświadczeń pracownikom, a także regularne rozliczanie się z podatków jest bardzo skomplikowanym i czasochłonnym zajęciem. Chcemy Cię wyręczyć i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Będziemy z Tobą na stałe współpracować i zdejmiemy z Twoich barków wszystkie formalności związane z prowadzeniem rachunkowości, kadr i księgowości. Jesteśmy bardzo doświadczonym zespołem, wiemy, w jaki sposób interpretować przepisy prawa i mamy szeroki zakres usług. Pełny outsourcing księgowy nie stanowi dla nas żadnego problemu. Możemy wystawiać raporty, prowadzić ewidencję rachunków VAT i będziemy Cię reprezentować przed Urzędem Skarbowym. Damy Ci także mnóstwo wskazówek dotyczących rozliczeń podatkowych i pomożemy prowadzić dział kadr. Będziemy sporządzać listę płac, wystawimy zaświadczenia o zarobkach i zajmiemy się prowadzeniem teczek osobowych pracowników. Jeśli tylko będziesz zainteresowany, to damy Ci także dostęp do nowoczesnego systemu ułatwiającego planowanie grafików i urlopów. Dzięki naszej pomocy będziesz mógł zająć się prowadzeniem firmy i rozwijaniem skrzydeł w biznesie. Serdecznie zapraszamy Cię na naszą stronę internetową.
Kategoria:

POLNORD SA jest jedną z najbardziej doświadczonych firm na rynku budowlanym i deweloperskim w Polsce. Swoją historię datuje od 1977 roku jako biuro generalnego wykonawcy eksportu budownictwa. W 1988 roku - już jako przedsiębiorstwo wykonawcze - przyjmuje skróconą nazwę POLNORD. Kolejne lata sukcesów na rynku pozwalają przedsiębiorstwu wejść na Giełdę Papierów Wartościowych i być notowanym w WIG 40.
Kategoria:

Prezentujemy portal skierowany do tych którzy poszukują pracy w branży farmaceutycznej. Przedstawcielemedyczni.pl to serwis zawierający najwięcej ofert pracy skierowanych tylko do przedstawicieli medycznych lub farmaceutycznych. Porady, wiadomości, informacje na temat rynku farmaceutycznego. Kto może zostać przedstawicielem medycznym, jak napisać dobre CV, jak przejść proces rekrutacji. Zapraszamy
Kategoria:

Zachęcamy do wynajmu nowoczesnych biur znajdujących się w Business Park. Biurowiec został zaprojektowany i wykonany z ogromną starannością, ma ekskluzywmy wygląd dlatego z powodzeniem nadaje się na siedzibę Twojej firmy. Business Park posiada znakomitą lokalizację, Marywilska znajduje się w prawobrzeżnej części miasta gdzie łatwo dojechać zarówno samochodem osobowym, jak i komunikajcą miejską. Jeśli szukasz biura, które by godnie reprezentowało Twoją działalność skontaktuj się z Agencją Jartom, która zajmuje się pośrednictwem w wynajmie biura. Agencja Jartom Tomasz Branecki, ul. Kopernika 30, 00-336 Warszawa, Tel. 22 826 33 23, www.biuro-hala.pl, jartom@jartom.pl,
Kategoria:

Kancelaria Radców Prawnych A. Kinder K. Kinder S.C. w Toruniu powstała w 2004 roku. Filar Kancelarii tworzy młody, dynamiczny zespół składający się z radców prawnych, aplikantów oraz prawników. Główną specjalizację Kancelarii stanowi prawo gospodarcze. Kancelaria prowadzi stałą obsługę krajowych oraz zagranicznych podmiotów gospodarczych.
Kategoria: