Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28284
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153921

Netiona - Integrator rozwiązań informatycznych

9587 Netiona - Integrator rozwiązań informatycznych http://www.netiona.pl Netiona projektuje, buduje oraz integruje zaawansowanych rozwiązania sieciowe, głównie sieci bezprzewodowe. Oferuje rozwiązania na potrzeby sieci miejskich, biurowych, hotspotów oraz wydajnych łączy punkt-punkt.

Zajmuje się wdrażaniem infrastruktury (sieci WLAN, MAN, LAN, WiMAX, hotspoty, radiolinie oraz sieci światłowodowe) wyposażonej w profesjonalne urządzenia aktywne. Integruje warstwę sieciową z aplikacjami.

Skala oferowanych systemów zawiera się w przedziale od małych sieci biurowych do
rozległych sieci szkieletowych o zasięgu gminy lub powiatu. Obszar działalności firmy obejmuje teren
całej Polski.

Netiona skupia się na współpracy z korporacjami, średnim oraz małym biznesem i administracją publiczną.

Netiona to znak towarowy będący własnością Cyberbajt Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Netiona
ściśle współpracuje z pozostałymi podmiotami należącymi do Grupy Cyberbajt. Wszystkie podmioty
wspierają się i uzupełniają dając w efekcie kompleksową obsługę w dziedzinie systemów IT przez Grupę Cyberbajt.
Internet i Komputery
Firmy i Us?ugi
Technika i Telefonia
sieci bezprzewodowe   sieci radiowe   sieci szerokopasmowe   radiolinie   planowanie radiowe   pasmo licencjonowane   pasmo nielicencjonowane   łącze zapasowe   sieci WiMAX   802.11n   802.16e   budowa sieci bezprzewodowych   GHz   hotspot   LAN   łącze optyczne Jul 30, 2009 Anna Skiba

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Internet i Komputery

Jeśli interesuje Ciebie stworzenie strony internetowej, która pod każdym względem jest w porządku, gorąco pragniemy zaprosić do tego, aby zaznajomić się z właśnie naszą stroną internetową. Tak się jakoś składa, że zakładanie strony internetowej, tworzenie e-sklepów czy grafiki to w wykonaniu naszej agencji interaktywnej całkowita gwarancja tego, iż będziesz zachwycony z efektu. A szczególnie, że w końcu projektowanie strony internetowej oraz inne usługi wcale nie są akurat u nas wygórowanym wydatkiem. Zapraszamy firmy oraz osoby prywatne do podjęcia współpracy z naszą firmą.
Kategoria:

Najnowsze rozwiązanie Comarch – CDN ALTUM to innowacyjna platforma ERP dedykowana średnim i dużym firmom handlowo-usługowym oraz sieciom handlowym. Już dziś możesz mieć dostęp do tego innowacyjnego rozwiązania. Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Comarch. Podstawę naszej oferty stanowi sprzedaż i wdrożenia oprogramowania do zarządzania firmą. Oferta jest skierowana zarówno do małych, jak i do średnich i dużych firm. Nasze usługi związane z oprogramowaniem CDN obejmują: - analizy przedwdrożeniowe - projekty wdrożeniowe - instalacja sprzętu i oprogramowania - konsultacje i szkolenia - serwis
Kategoria:

Strona z artykułami na temat Oracle czyli najpopularniejsze relacyjnej bazy danych. Jeśli chce się dowiedzieć nowych rzeczy na temat oracle - zapraszam.
Kategoria:

Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem serwisów internetowych, sklepów internetowych tzw. e-biznes oraz hostingiem. Serwisy wykonujemy w technologiach DHTML, Java Scripts, Perl, PHP, FLASH. Każdy projekt realizujemy według potrzeb klienta tak aby najlepiej spełniał jego oczekiwania. Posiadamy młody i prężny zespół fachowców, który poradz sobie z każdym wyzwaniem.
Kategoria:

Oferujemy usługi informatyczne dla przedsiembiorstw na terenie województwa mazowieckiego (Warszawa, Legionowo, Radom, Pułtusk, Nasielsk, Nowy Dwór i inne) Naszą specjalizacją jest outsourcing IT ale naszą ofertę stanowi także: serwis PC, konserwacje sprzętu komputerowego, odzyskiwanie i archiwizacja danych, audyt IT, projektowanie i tworzenie stron internetowych i wiele innych. Posiadamy wiele dogodnych form współpracy od dorażnych wezwań na awarię po stałe umowy serwisowe. Na terenie warszawy i w obrębie 20km od warszawy dojazd gratis.
Kategoria: