Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28942
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155577

Zespół muzyczny KRAMER

984 Zespół muzyczny KRAMER http://www.kramer.pl/ Profesjonalny zespół muzyczny Kramer. Agencja muzyczna organizująca imprezy muzyczne, koncerty w całym kraju. Najlepsze zespoły muzyczne. Oferta muzyczna oraz informacje o muzyce, muzykach i artystach. Wesele, bal, bankiet, impreza rodzinna i firmowa oraz inne uroczystości przy zespole muzycznym. Kultura i Sztuka muzyka   muzyczny   muzyczne   zespoły   zespół   agencja artystyczna   agencja muzyczna   Kramer   zespół na wesele   wesele   weselna   grupa muzyczna   kapela na wesele   imprezę   wynajem muzyków   orkiestra   szczecin   Gdańsk   łó Apr 10, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 3.67 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 3

Oceń stronę


Inne linki z Kultura i Sztuka

Realizujemy nagrania z koncertów, wydarzeń artystycznych i występów scenicznych. Nagrywamy w salach kameralnych i koncertowych, kościołach, muzeach, plenerze itp. - sesje nagraniowe materiału do produkcji płyt CD, - demo, - na żywo koncerty, festiwale, audycje, - konkursy, przesłuchania i recitale dyplomowe, - przewody doktorskie i habilitacyjne, - aplikacje do konkursów i stypendiów, - realizacja dźwięku przy nagraniach płyt DVD, Blu-ray, nagrania dla radia i TV. Edycja, montaż i mastering materiału nagranego przez nasze studio lub materiałów własnych klienta. Wykonujemy: - edycję, - miks, - cyfrowy montaż, - mastering, - przygotowanie plików DDP dla tłoczni płyt CD, - edycję i mastering materiałów zarejestrowanych amatorskimi urządzeniami nagrywającymi.
Kategoria:

Na stronie bajki-dladzieci.eu odnajdziemy wiele ciekawych bajek online dla wszystkich użytkowników sieci. Wszystkie z nich podzielone są na wiele ciekawych kategorii. Do tych najpopularniejszych zaliczyć należy bajki z Baltazarem Gąbką, Bolkiem i Lolkiem, Koziołkiem Matołkiem oraz Myszką Miki. Staramy się kilka razy w tygodniu dodawać nowe bajki online dla wszystkich dzieci. Mają oni możliwość komentowania oraz ich oceniania bez konieczności zarejestrowania na stronie.
Kategoria:

Filmy to nasza pasja serwis filmyonlinee.pl daje tobie możliwość oglądania filmów bez limitu za darmo. Kręcą cie filmy i wiele czasu spędzasz oglądając filmy czy seriale? Mamy dla Ciebie super propozycję! Zarejestruj się na filmyonlinee.pl i ciesz się oglądaniem filmów online komentuj, oceniaj i oglądaj najnowsze premierowe hity.Posiadamy wielką bazę filmów i gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Kategoria:

Zespół muzyczny Blue Sky Tremolo - perfekcjonalna oprawa muzyczna wesel i imprez okolicznościowych. Różnorodna muzyka i profesjonalne prowadzenie, duża dawka szalonej zabawy do rana, mocne emocje, nowoczesny i bogaty repertuar oraz szeroki zakres wykonywanych gatunków muzycznych. Gwarantujemy świetnie spędzony z nami czas i moc niezapomnianych wrażeń i wspomnień. To wszystko z zespołem, który zna potrzeby i dopasowuje się do upodobań gości na parkiecie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Kategoria:

Chrzest przez zanurzenie w wodzie daje ogromną możliwość dla oczyszczenia z grzechów oraz uwolnienia od demonów, które wiązały do tej pory człowieka. Po chrzcie człowiek otrzymuje dobre, wrażliwe odnowione sumienie. Chrzest jest więc narodzeniem się z wody, o którym mówił Jezus. Jest także pogrzebem starej natury zniewolonej przez grzech. Prawidłowo uczyniony chrzest w wodzie otwiera drogę dla wzięcia z odwagą Ducha Świętego z potwierdzeniem tego przez mówienie innymi językami.
Kategoria: