Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30835
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157379

Medycyna naturalna, kursy Reiki, kosmetyka

15142 Medycyna naturalna, kursy Reiki, kosmetyka http://www.astrosalus.pl Tu dowiesz się cennych rzeczy na temat rozwoju duchowego i medycyny naturalnej. Czym jest Reiki? Na czym polega uzdrawianie praniczne? Jak wykorzystać w praktyce ziołolecznictwo, aromoterapię, apiterapię, koloroterapię i wiele innych dziedzin medycyny naturalnej? Jak umysł wpływa na ciało? Jak pielęgnować cerę? Jakie są metody rozwoju duchowego? Co to są czakry i jakie jest ich znaczenie? Czym jest aura? Poznasz też wiele innych, cennych informacji Zdrowie i Uroda
Nauka i Edukacja
Ró¿ne Inne
reiki   kursy reiki   zioła   ziołolecznictwo   aromaterapia   czakry   aura   kundalini   medycyna naturalna   miód   zdrowie   skóra Apr 29, 2010 Marta

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Zdrowie i Uroda

Strona doradztwa dietetycznego, które dostosowuje diety do potrzeb konkretnego klienta zgodnie z zasadami aktualnej wiedzy na temat prawidłowego żywienia. W ofercie można znaleźć Zbudowanie odpowiedniej diety, wsparcie psychologa, pomoc w zmianie wizerunku.
Kategoria:

Centrum Terapii PROMITIS - kompleksowa terapia dorosłych oraz dzieci i młodzieży. Zakres usług z dziedzin: psychiatria, psychologia, psychoterapia, seksuologia, logopedia, integracja sensoryczna, terapia biofeedback oraz diagnoza i terapia autyzmu i zespół Aspergera. Dla każdego tworzymy indywidualne, skorelowane ze sobą programy terapeutyczne. Posiadamy nowoczesne placówki w Warszawie i Krakowie. Pomożemy jeśli Twoje dziecko ma problemy: z emocjami, z zaburzeniami integracji sensorycznej, z zaburzeniami mowy, problemy z nauką, problemy z koncentracją lub trudności w radzeniu sobie ze stresem, różnego rodzaju zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, uzależnienia, problemy wieku dojrzewania. Jeśli jesteś osobą dorosłą to nasi psycholodzy, psychiatrzy oraz psychoterapeuci mogą Ci pomóc w problemach takich jak: zaburzenia zachowania, zaburzenia emocji, depresja poporodowa, zaburzenia psychotyczne, przewlekły stres, przemęczenie, bezsenność i inne zaburzenia snu, zaburzenia odżywiania, trudne sytuacje życiowe, utrata sprawności fizycznej i psychicznej, uzależnienia od alkoholu, leków i substancji psychoaktywnych.
Kategoria:

Portal Cholesterolowa.pl powstał w oparciu o wiedzę i wieloletnią wiedzę lekarzy oraz dietetyków, na co dzień leczących pacjentów z wysokim poziomem cholesterolu. Znajdziesz tu aktualny stan wiedzy medycznej, obalone mity o rzekomych poziomach cholesterolu w wielu daniach czy odpowiedzi na najczęściej zadawane lekarzom pytania. Tak – wysoki poziom cholesterolu da się najczęściej obniżyć poprzez odpowiednią dietę. Dowiedz się jak to zrobić i kiedy niezwłocznie udać się do lekarza.
Kategoria:

Potrzebujesz kupić odpowiednie produkty do pielęgnacji włosów, ale przede wszystkim naturalne? W naszej ofercie sklepu internetowego który to dostępny jest dla każdego znajdziecie rozbudowane propozycje kosmetyków ekologicznych, które przypadną wam do gustu. Takie kosmetyki znajdziecie w różnych pojemnościach oraz w bardzo przystępnych dla was cenach, dlatego warto sobie z nich pozwolić skorzystać!
Kategoria:

Firma kosmetyczna Karaja Make Up, której jedynym importerem na Polskę jest hurtownia kosmetyków profesjonalnych Aruba Rzeszów, ma w swojej ofercie wysokiej jakości kosmetyki do wizażu. Karaja stawia na kreatywność oraz ciągłe uatrakcyjnianie oferty w nowości. Prezentuje dekoracyjną i ozdobną linię, wysokiej klasy artykuły i dobrze rokuje na sukcesy w przyszłości. Odwiedź stronę www i sprawdź ofertę.
Kategoria: