Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30835
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157379

Biura nieruchomości w Gryficach i Trzebiatowie

8664 Biura nieruchomości w Gryficach i Trzebiatowie http://www.nieruchomoscipgn.pl Każdy kto kiedykolwiek miał do czynienia z agencją nieruchomości Trzebiatów zdaje sobie sprawę z tego, że często jest dosyć trudno się z osobami, które tam pracują porozumieć. Niewiadomo tak naprawdę z czego taki stan rzeczy wynika. Tak po prostu jest. Nic więc dziwnego w tym, że właściciele starają się jednak zatrudniać osoby komunikatywne.
Sama praca w agencji jest dosyć trudna. Często trafia się na osoby, które same nie wiedzą jakie nieruchomości w Trzebiatowie mogłyby ich zainteresować. Zadaniem agenta najczęściej jest dojście do tego typu wniosków na podstawie tego co dana osoba ma do powiedzenia lub w jaki sposób się zachowuje.
Firmy i Us³ugi
Banki i Finanse
Miasta i Regiony
nieruchomości nad morzem   nadmorskie nieruchomości   domy na wsi   nieruchomości pas nadmorski   domy nad morzem   nieruchomości Rewal   Pobierowo   Trzęsacz   Dziwnów   Dziwnówek   Pogorzelica   działki nad morzem   Wisełka   Międzywodzie   Niechorze   Wolin   Golczewo Apr 16, 2009 Damian Caruk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 4.81 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 63

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Michał Wnuk profesjonalna fotografia artystyczna. Zakres działanaia: fotografia ślubna, fotografia weselna, fotografia komunijna, fotografia produktowa, fotografia koncertowa, fotografia plenerowa, fotografia korporacyjna. Teran działania: Zawiercie, Śląsk, Myszków Poręba, Mrzygłód, Silesia. Fotografowanie imprez integracyjnych, rajdów, zawodów, występów, spektakli, imprez masowych, architektury, pejzaży, plenerów, panoram. Wykonywanie fotografii na banery, strony internetowe, plakaty oraz książki, płyty.
Kategoria:

Szkolenia BHP Poznań - BHP Marek Kaniewski jest firmą zajmującą się wszechstronną obsługą firm i instytucji w zakresie bezpieczeństwa, higieny pracy, szkoleń BHP i oceny ryzyka. W naszej ofercie znajdą Państwo m.in: szkolenia wstępne i okresowe w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy, ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz merytoryczną pomoc w realizacji nakazów, decyzji i zarządzeń pokontrolnych.
Kategoria:

Aby zamówić wysokiej jakości płyty warstwowe, które są powszechnie stosowane w budownictwie przemysłowym, zachęcamy do kontaktu z firmą Izopanel z Gdańska. Nasza wiedza, zaplecze techniczne i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam tworzyć pływy warstwowe wysokiej klasy. Produkujemy płyty ścienne zwykłe oraz posiadające ukryte mocowanie, płyty chłodnicze oraz płyty dachowe. Ważnym ich składnikiem jest różnorodność rdzenia. Rdzenie styropianowe cechuje się podwyższoną ognioodpornością, natomiast rdzenie z wełny i poliuretanu wysoką szczelnością i izolacją. Służymy Państwu kompetentnym doradztwem. Szczegóły na witrynie internetowej firmy.
Kategoria:

Jesteśmy profesjonalną, prężnie działającą firmą świadczącą szeroką gamę usług w zakresie gruntownego okresowego sprzątania obiektów wielkogabarytowych (hotele, restauracje, kina, teatry, pomieszczenia biurowe, itp.) Specjalizujemy się w czyszczeniu pomieszczeń po remontach, cyklicznym doczyszczaniu podłóg z równoczesnym zabezpieczeniem ich polimerową powłoką ochronną, przywracanie wizerunku: krystalizacja podłóg marmurowych oraz w dwuetapowym gruntownym czyszczeniu wykładzin (na sucho lub mokro). Świadczymy również usługi bieżącego utrzymania czystości. Posiadamy fachowy, przeszkolony personel, gotowy podjąć każde wyzwane. sprzątanie biur mieszkań Kraków czyszczenie dywanów
Kategoria:

Tax Angels to kompleksowe usługi związane z rejestracją firmy w Anglii, a także prowadzeniem księgowości spółek LTD. Tax Angels pomaga przedsiębiorcom na każdym etapie założenia działalności w Wielkie Brytanii: od sprawdzenia dostępności nazwy, przez zapewnienie adresu rejestracyjnego, aż po przygotowanie kompletu dokumentów założycielskich. Firma oferuje rozliczenia self-employed, a także rozliczenia księgowe dla dyrektorów i pracowników spółki.
Kategoria: