Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30465
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157221

Wydruk cyfrowe. Szybka realizacja - Arcamax.

15241 Wydruk cyfrowe. Szybka realizacja - Arcamax. http://www.arcamax.pl Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych grafików oraz drukarzy. Doświadczenie wydruku cyfrowego zdobywamy we współpracy z klientami korporacyjnymi jak i indywidualnymi. Druk cyfrowy, ze względu na swoją wyższość w sferze jakości i ceny pozwala stworzyć bezkonkurencyjną ofertę, szczególnie w zakresie nisko i średnio nakładowych prac. Pominięcie fazy pre-presu, przygotowania jak to się dzieje w druku offsetowym klisz, matryc, blach drukarskich. Są to czynniki, w których Państwo oszczędzają czas i pieniądze związane z przygotowaniem do wydruku offsetowego.

Niski nakład.

W druku cyfrowym nie są Państwo zmuszeni do zamawiania tzw. nim. nakładu jaki preferują drukarnie wykonując offsetowy druk (jest to podyktowane kosztami własnymi drukarni, takimi jak wykonanie klisz, blach, matryc drukarskich, przygotowanie maszyn zmarnowanie dużej ilości farby drukarskiej na mały nakład). W druku cyfrowym akceptowanym nakładem jest nakład zaczynający się już od 1 szt.
Szybkość wydruku
Czas przygotowania wydruku w drukarni trwa minimum kilka godzin, podczas gdy uzyskanie kopii cyfrowej zajmuje kilka sekund.Dzięki tak szybkiej realizacji wydruków, w ekspresowym tempie otrzymają Państwo wykonane zlecenie. Możemy z firmą jak i z klientem indywidualnym
Firmy i Us³ugi
Biznes i Ekonomia
Ró¿ne Inne
wydruki cyfrowe   wydruki kopert   koperty nadruk May 11, 2010 Adam Sobczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Firma Energo-IT to kompleksowe usługi elektryczne instalacje elektryczne Poznań, pomiary elektryczne, przeglądy elektryczne.Zapewniamy kompleksową obsługę wszelkich potrzeb naszych klientów w zakresie wykonania instalacji elektrycznych i teletechnicznych, pomiarów elektrycznych oraz usuwania awarii. Do grona naszych klientów zaliczają się klienci indywidualni jak i firmy, na rzecz których świadczymy usługi elektryczne.
Kategoria:

Mycie Okien Wrocław to strona firmy Peippo z Wrocławia, która zajmuje się profesjonalnym myciem okien, czyszczenie szyb i ram ze wszelkich zabrudzeń i usługami towarzyszącymi we Wrocławiu oraz okolicach. Myjemy okna w domach jednorodzinnych, biurowcach, budynkach użyteczności publicznej, kościołach. Oprócz tego oferujemy czyszczenie balustrad, witryn, szklanych dachów, mycie luster, usuwanie graffiti z okien i ram.
Kategoria:

Firma Tax-Haven zaprasza do skorzystania z usług księgowości, obsługi kadrowo-płacowej, ubezpieczeń, kredytów i doradztwa. Nasza główna siedziba mieści się w Piastowie, ale Mamy również filie w Łomiankach i Grodzisku Mazowieckim. Proponujemy wszechstronną obsługę w obszarze prowadzenia pełnej oraz uproszczonej księgowości. Współpracujemy z bankami, towarzystwami ubezpieczeniowymi i instytucjami finansowymi, zatem proponuje pomoc w uzyskaniu kredytu oraz staramy się zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania ubezpieczeniowe. Zajmujemy się również organizowaniem szkoleń z pierwszej pomocy, BHP i przeciwpożarowych. Dzięki rozbudowanej ofercie oraz wysokiej klasy z naszych usług mogą korzystać również osoby prywatne, firmy jak i różnego rodzaju spółki. Szczegółowa propozycja została przedstawiona na stronie internetowej.
Kategoria:

Oferta firmy APATOR CONTROL Sp. z o.o. obejmuje modernizację ciągów technologicznych i różnego typu maszyn fabrycznych, projektowanie układów automatyki przemysłowej, fabrykację, sprzedaż i wprowadzanie zaopatrzeń z obszaru automatyki napędowej, a także projektowanie, produkcję i montaż stacji transformatorowych, złączy, rozdzielni i szaf rozdzielczo-sterowniczych. Sugerowane artykuły są objęte gwarancją oraz ochroną serwisową, zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną. Przy konkretnym zakupie oferowane jest dodatkowo dwudniowe, w pełni bezpłatne szkolenie dotyczące obsługi danego urządzenia. Prędkość i niezawodność to podstawowa wizytówka firmy. Kładzie ona również na najnowocześniejsze wyposażenie technologiczne i spełnianie wszelkich obowiązujących norm bezpieczeństwa i jakości. W trwałym rozwoju nie zapomina również o nawiązywaniu i utrzymywaniu współpracy z innymi czołowymi w branży przedsiębiorstwami, co owocuje kooperacją z zagranicznymi rekinami specjalności elektronicznej. Więcej informacji można znaleźć na stronie
Kategoria:

Serwis matrymonialny dla takich jak Ty - ludzi w drodze, poszukujących, ciekawych świata. W doborze partnerów pomagają profesjonaliści (psycholog, astrolog , numerolog i grafolog) w oparciu o unikalne i sprawdzone metody. W naszym serwisie znajdziesz także mnóstwo rozrywki : zapowiedzi nadchodzących imprez, premiery filmów, nowości książkowe i muzyczne, konkursy. Propozycje gdzie miło spędzić czas nie tylko we dwoje, a także wskazówki jak dbać o ciało i umysł. Zapraszamy.
Kategoria: