Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30858
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157412

Agencja BTL

2934 Agencja BTL http://www.mak.pl/ Agencja reklamowa Wrocław full service. Kreacja, strategie, produkcja, studio graficzne. Najwięksi klienci: Volksbank-Leasing Polska SA, CCC Sp. z o.o., WZZ Herbapol SA. 46. miejsce w rankingu Businessmana za 2003 rok. Firmy i Us³ugi agencja reklamowa wrocław   btl   agencje reklamowe   strony www   kampania reklamowa   agencja full service   studio graficzne   web design   kreacja   reklamy prasowe   reklama   marketing   logotypy   systemy i Oct 22, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Jesteśmy specjalistami w zakresie branży urządzeń fiskalnych. oferujemy, sprzedajemy i serwisujemy kasy fiskalne i drukarki fiskalne na obszarze całej Polski. W związku z dużym zapotrzebowaniem ze strony klientów w ofercie posiadamy również urządzenia współpracujące z kasami i drukarkami fiskalnymi, tj.:szuflady, wagi sklepowe, czytniki kodów kreskowych, metkownice i różnego rodzaju dodatkowe akcesoria. W naszej ofercie znajdują się urządzenia najbardziej znanych w Polsce marek: Elzab, Novitus, Aclas, Incotex, Elcom, Farex, Emar, Posnet, Torell i Innova. Od początku działalności ukierunkowani jesteśmy pod indywidualne potrzeby każdego klienta. Największy nacisk położony jest na PROFESJONALNĄ, FACHOWĄ i KOMPLEKSOWĄ obsługę. Dzięki temu od początku naszej działalności, od roku 1996 posiadamy OGROMNĄ ilość zadowolonych i chętnie powracających do nas klientów. Rozwój i zaufanie naszych klientów jest najistotnieszym zadaniem, które cały czas realizujemy. Świadczymy pełny zakres usług gwarancyjnych i pogwarancyjnych zakupionych urządzeń. Firma istnieje od 1996 roku i od początku położyła duży nacisk na profesjonalną i fachową obsługę oraz sprzedaż markowych urządzeń w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki temu zapewniła sobie ogromną bazę zadowolonych klientów, którzy chętnie do nas wracają i polecają innym. Kupując u nas urządzenie fiskalne dostaniesz pełną obsługę i kompleksowe wsparcie.
Kategoria:

Sacmi Packaging & Chocolate przedstawia grupę firm działających już od 20 lat na międzynarodowym rynku. Grupa SACMI Packaging& Chocolate uformowała się w efekcie połączenia firm OPM, FIMA, Carle&Montanari. Zasadniczym odcinkiem działalności grupy jest specjalność pakowania. Obejmuje ona pełną realizację linii pakujących, które znajdują zastosowanie w branży spożywczej od przygotowywania począwszy, przez produkowanie, dowóz, aż po sprawnie funkcjonującą obsługę serwisową. Linie te mieszczą w sobie maszyny wykonujące pakowania w miękkie folie, całe automatyczne technologie rozprowadzania produktu czy systemy działającego samoczynnie pakowania kartonowego. Fachowość zatrudnionych tu ludzi i ich kwalifikacje oraz dostępność całej gamy maszyn specjalistycznych proponowanych w ramach grupy zapewnia, już w stadium wymyślania, skonstruowanie linii pakujących całkowicie zautomatyzowanych i zupełnie dopasowanych do odrębnych wymogów występujących aplikacji. Równie ważną częścią działalności Sacmi jest konstruowanie w pełni zautomatyzowanych linii produkcyjnych do wyrobu czekolady. Tutaj na skutek połączenia działań w tych dwóch częściach działalności Klient od jednego dystrybutora otrzymać może automatyczną linię produkcyjną, gdzie skończony artykuł zostaje skierowany wprost do linii pakowania i już jako skończony może trafić na półkę sklepową. Współpracując z takimi przedsiębiorstwami jak RECORD SPA, BW Flexible oraz Profitech oddział Sacmi Packaging& Chocolate Sp. z o.o. na terenie Polski oferuje zainteresowanym klientom również kompletne pionowe linie pakujące oraz wielofunkcyjne maszyny do średnich wydajności typu flowpack. Grupa zwraca dużą uwagę na wysoką jakość proponowanych produktów i profesjonalny serwis, który ma zagwarantować w sytuacji awarii minimalny przestój maszyn, a tym samym zminimalizować ewentualne straty z tego tytułu.
Kategoria:

Pily24.pl - sklep internetowy z piłami taśmowymi renomowanych marek. W ofercie piły taśmowe do cięcia metalu, piły taśmowe do cięcia drewna oraz piły trakowe. Posiadamy własną zgrzewalnie oraz bazę magazynową. Piły taśmowe są przeznaczone do cięcia stali, metali nieżelaznych, stali nierdzewnej i odpornej na działanie kwasów, tytanowych i specjalnych typów brązu, tworzyw sztucznych, drewna i żeliwa. Dzięki użytym przy ich produkcji materiałom posiadają większą żywotność w porównaniu do standardowych pił co znacznie wydłuża ich czas eksploatacji oraz poprawia dokładność cięcia. Kształt zębów i zmienna podziałka zmniejsza wibracje pił i daje możliwość cięcia szerokiego zakresu materiałów.
Kategoria:

Fundacja Wspierania Polskiego Rolnictwa oferuje: szkolenia, konsultacje, obsługa - fundusze strukturalne, dotacje z Unii Europejskiej. Siedziba w Poznaniu. EFS, ZPORR, UE.
Kategoria:

Dostojny i niezwykle oryginalny Hotel Lublin zaprasza w swoje korytarze większość szukających spokoju i relaksu. Dzięki swemu ulokowaniu na przedmieściach Lublina, dajemy możliwość osiągniecie błogostanu. Przestronny i współczesny taras pozwala na pozyskiwanie olbrzymiej przyjemności ze zjadania dań w świeżym nastroju. Gwarantujemy bliski kontakt z otaczającą nas w pobliżu przyrodą. Przechadzki po wypielęgnowanej i stylowej ścieżce są kolejną z istotnych zalet odpoczynku w tym jakże stylowym Hotelu, umiejącym przenieść każdego odwiedzającego w świat przeszłej epoki. Współczesny charakter i szyk w bezprecedensowy tryb mają wpływ na magię wspomnianego umiejscowienia. Znajdująca się tu restauracyjka umie nasycić najbardziej fantazyjne gusta naszego turysty. W szerokim zakresie znanymi są bale, które oferuje Hotel Lublin.
Kategoria: