Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30764
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157297

leczenie kanałowe w narkozie

32038 leczenie kanałowe w narkozie http://https://endodentica.pl W naszej klinice stosujemy najnowocześniejsze metody znieczulenia,oferujemy również leczenie kanałowe w narkozie. Dzisiaj dentyści robią wszystko, aby uratować ząb. Ekstrakcję zęba przeprowadza się w ostateczności. Innowacyjne techniki pozwalają uzyskać równomierne kształty, rozmiary i kontury zębów. Nawet jeden z najbardziej skomplikowanych procesów, jakim jest leczenie kanałowe, można łatwo przeprowadzić przy użyciu zaawansowanych materiałów i narzędzi. Zdrowie i Uroda leczenie kanałowe pod mikroskopem   leczenie kanałowe w narkozie   powtórne leczenie kanałowe Sep 15, 2023 Dariusz

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Zdrowie i Uroda

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty stomatologicznej. Stomatologia zachowawcza to fundament dzisiejszej stomatologii. Skupiamy się przede wszystkim na leczeniu próchnicy oraz jej zapobieganiu. Za główne zadanie stomatologii zachowawczej stawia się usunięcie chorych tkanek zębów oraz wypełnianie braków materiałami zastępczymi, które z łatwością naśladują zęby. Dzięki temu można zachować stosunkowo długo własne zęby w zdrowym stanie. Wszystkie stosowane przez nas środki charakteryzują wytrzymałością i zaawansowaniem technologicznym. Dodatkowo nasze wypełnienia cechują się wysoką estetyką, perfekcyjnym wymodelowaniem oraz idealną gładkością. Gwarantuje to trwałość zastosowanego wypełnienia . Równocześnie nie wpływa to na sąsiadujące zęby. Jeśli masz problem natury stomatologicznej, zapraszamy Ciebie do skorzystania z naszych usług. Nasz gabinet znajduje się na warszawskiej Ochocie. Zachęcamy do odwiedzenia nas w celu przeprowadzenia konsultacji!
Kategoria:

Oferujemy usługi w zakresie rehabilitacji, kręgarstwa, masażu leczniczego, fizykoterapii, bioenergoterapii, irydodiagnozy oraz leczenie pijawkami. Gwarancja jakości - 12 lat doświadczenia w Polsce (posiadamy gabinety terapii naturalnej w Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Ostrowie Wlkp, Kaliszu). Przyjmują lekarze i specjaliści medycyny naturalnej, fizykoterapii, kręgarstwa (nastawianie kręgosłupa) z Rosji, Ukrainy i Polski. Stosujemy bezbolesne i nowoczesne metody leczenia bólu (akupunktura, terapia manualna kręgosłupa i stawów, nastawianie kręgosłupa). Najlepsze osiągnięcia w schorzeniach neurologicznych, naczyniowych i ortopedycznych (rwa kulszowa, dyskopatia, choroba zwyrodnieniowa, migrenowe bóle głowy, żylaki, zakrzepica, stany pourazowe). Oferujemy państwu nowoczesną i doskonalą metodę diagnozy OBERON i ICEBERG.
Kategoria:

Gdy pojawi się duża ilość „mętów”, czyli drobnych czarnych lub czerwonych kropek w polu widzenia. Pojawienie się ciemnej lub czarnej zasłony przed okiem świadczy już o odwarstwieniu siatkówki. Często pierwsze objawy pozostają niezauważone do momentu pojawienia się znacznego ubytku w polu widzenia. Trzeba regularnie badać się u okulisty w Krakowie by nie dopuścić do takiej sytuacji. Zacznij dbać o swoje oczy.
Kategoria:

15-115 Salon Kosmetyczny Warszawa - pełna kosmetyka: makijaż permanentny Warszawa , fotoodmładzanie, przedłużanie rzęs, tatuaż biologiczny (biotatuaż), zamykanie naczynek, depilacja laserowa Warszawa depilacja IPL , mezoterapia bezigłowa, manicure, pedicure, masaż próżniowy, piercing Warszawa (kolczykowanie), odchudzanie oraz kompleksowe zabiegi upiększające, ujędrniające i relaksujące każdą część Twojego ciała. Pełen profesjonalizm zabiegów, najnowszy sprzęt, miła atmosfera, doświadczone kosmetyczki.
Kategoria:

OKULUS PLUS to centrum okulistyki i optometrii w Jaworznie i Bielsku-Białej. Na stronie znajdziesz pełną ofertę, informacje o leczeniu dzieci i dorosłych oraz cennik. Obie kliniki są otwarte w dni robocze od 8.00 do 16.00. Ważną informacją jest to, że strona działa w 4 językach ? po polsku, angielsku, niemiecku i ukraińsku. Nr tel. do rejestracji: 338162578 (Bielsko-Biała) i 326276398 (Jaworzno).
Kategoria: