Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30835
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157379

RTV, Telewizory LCD, nawigacje GPS, Aparaty cyfrowe, telefony

6649 RTV, Telewizory LCD, nawigacje GPS, Aparaty cyfrowe, telefony http://www.zanim-kupisz.com Chcesz kupić telewizor. kino domowe, aparat cyfrowy, kamerę, nawigacje GPS lub inny sprzęt elektroniczny? Sprawdź czy wybierasz dobrze ZANIM-KUPISZ.com. Technika i Telefonia
Ró¿ne Inne
zanim   kupisz   co   kupić   wybrać   kupic   rtv   telewizor   lcd   HD   plasma   aparat   cyfrowy   fotograficzny   lustrzanka   nawigacja   navi   gps   kino   domowe   telefon   komórka   komórkowy Oct 13, 2008 Michal

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Technika i Telefonia

Jeżeli są Państwo zainteresowani zakupem doskonałej jakości osprzętu elektrycznego, zachęcamy do zapoznania się z ofertą sklepu internetowego LIGEROO, którego siedziba znajduje się w Poznaniu. Proponujemy produkty od sprawdzonych dystrybutorów, co sprawia, że charakteryzuje je długoletnia trwałość. Dla naszych klientów uruchomiliśmy infolinię, gdzie uzyskają Państwo odpowiedź na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty asortymentowej. Założona przez nas wzorcownia umożliwia organoleptyczne sprawdzenie jakości naszych produktów.
Kategoria:

Prezentujemy sklep internetowy, który oferuje dużą ofertę podzespołów nowoczesnych tabletów jak również elementy serwisowe do komórek. Pośród części serwisowych proponujemy także taśmy lcd oraz ekrany dotykowe, oraz wyświetlacze lcd nadające się do wszystkich tabletów dostępnych na rynku. Zakupisz na naszej stronie również szereg elementów zamiennych do konsol i tabletów oraz akcesoria gsm na przykład pokrowce w wielu rodzajach, z różnymi zamykaniami, noszone na smyczy albo pokrowce przypominające portfel. Poza częściami i akcesoriami oferujemy ogromny zestaw instrumentów do szpiegowania, które doskonale pasują na podarunek. Mamy w szczególności podsłuch mini oraz kamery szpiegowskie.
Kategoria:

Firma Yealink dostarcza telefony VoIP nieprzerwanie od 2002 roku. Nasze produkty są wysoko cenione zarówno przez naszych partnerów ODM/OEM jak i przez użytkowników końcowych. Yealink została wielokrotnie uznana przez Global Sources za jednego z Najlepszych Producentów w sektorze VoIP. W ofercie VoIPoint Polska znajdziesz również sprzęt i oprogramowanie komputerowe takich marek jak Yeastar oraz Hypermedia.
Kategoria:

DRIVO to aplikacja, która tworzy społeczność kierowców. Pozwala na komunikację między kierowcami, wygodne korzystanie ze strefy płatnego parkowania, a także pomaga dbać o przestrzeń miejską jak i bezpieczeństwo pojazdów. Celem projektu DRIVO jest przede wszystkim podniesienie bezpieczeństwa, umożliwienie współpracy między kierowcami i kontrola naszych pojazdów. Projekt jest w bardzo wczesnej fazie rozwojowej, ale cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a prowadzone rozmowy są obiecujące i prowadzą do rozbicia projektu na dwa działy dla prywatnych kierowców i dla firm.
Kategoria:

Platforma, która jest przygotowywana przez firmę Centrum Innowacji Fotowoltaicznych Dolina Fotowoltaiki, ma za zadanie określenie metod kooperacji między przedsiębiorstwami, jednostkami z otoczenia biznesu oraz instytucjami badawczymi. Skupiamy się na pomocy zrzeszonym w zakresie transferu informacji oraz konkretnych technologii. Nasze czynności mają na celu osiągnięcie możliwie największej skuteczności każdych wykonywanych czynności. Wszystkie szczegółowe informacje o projekcie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.
Kategoria: