Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 30858
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 157418

TSR Gdynia 2009

7230 TSR Gdynia 2009 http://www.tallshipsraces.net/ The Tall Ships Races, jako zlot i regaty żaglowców, są elitarnym spotkaniem dla wielu różnorodnych jednostek żaglowych, od nowoczesnych, regatowych jachtów typu maxi do największych pływających dzisiaj żaglowców szkolnych. Dla załóg żaglowców The Tall Ships Races to przede wszystkim przygoda i możliwość sprawdzenia samego siebie. Sportowa rywalizacja, praca zespołowa, doskonalenie zdobytych już umiejętności oraz dreszcz współzawodnictwa, towarzyszący zawodom, tworzą specyficzny charakter Regat. Młodzi żeglarze mają okazję świętować wspólnie odniesione sukcesy regatowe, ale również wziąć udział w przygotowanych dla nich rozrywkach - zawodach sportowych między załogami, wspólnych wycieczkach i zabawach. Gdynia w 2009 r. ponownie będzie gościć, uczestniczące w regatach The Tall Ships Races, największe żaglowce świata. Turystyka i Rekreacja Tall   Ships   Races   Gdynia   Baltic   Sail   regaty Dec 21, 2008 Gnom

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Turystyka i Rekreacja

Francja - Przewodnik, co zwiedzić, oferty wakacji, francja hotele.
Kategoria:

Rejsy Chorwacja stają się z roku na rok coraz popularniejsze wśród turystów z Polski. Choć wielu naszych rodaków zna ten kraj już od podszewki, to wybierając się w rejs można zakochać się w Chorwacji na nowo. Rejsy jachtem to zupełnie inna perspektywa zwiedzania. Codziennie docieramy do nowego portu, odwiedzamy miejsca, do których nie sposób dotrzeć lądem, cieszymy się wyjątkowymi wschodami i zachodami słońca, a do tego zażywamy morskich i słonecznych kąpieli. Rejsy po Chorwacji to także doskonały pomysł na spędzenie urlopu dla osób aktywnych, szukających większych wrażeń. Istniej bowiem możliwość popłynięcia w rejs szkoleniowy i nauki trudnej sztuki żeglowania. Rejsy to propozycja nie tylko dla osób podróżujących samotnie, ale także nawet dla całych rodzin z małymi nawet dziećmi. O odpowiednią opiekę i bezpieczeństwo na jachcie zadba bowiem doświadczona obsługa. Jeśli nie masz jeszcze planów na tegoroczne wakacje, to już wiesz co robić - wybierz rejsy w Chorwacji!
Kategoria:

Fontanna Neptuna to jedna z wizytówek miasta Gdańsk. Zabytek ten znajduje się na Długim Targu – czyli praktycznie w samym centrum miasta. Obiekt został zbudowany w roku 1615 - jednak podczas 2 wojny światowej fontanna została uszkodzona (po wojnie znów odbudowana). Gruntowana renowacja miała miejsce w roku 2011. Obecnie stanowi ona ciekawą atrakcję turystyczną dla odwiedzających miasto. Więcej praktycznych informacji o Gdańsku szukaj na naszej stronie www.mygdansk.com.pl – wraz z innymi ciekawym i zabytkami i atrakcjami turystycznymi.
Kategoria:

Biuro Astra Tour ma w swojej ofercie wycieczki turystyczne do wielu krajów Europy oraz w Polsce. Proponuje w takich krajach jak Bułgaria, czy Grecja wczasy oraz kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży. Firma ta posiada cztery autokary klasy LUX marek Neoplan i Bova, wyposażonych w takie rzeczy jak: WC, barek oraz video.
Kategoria:

Rezerwuj hotele taniej niż bezpośrednio. Visit.pl - hotele: Krakow, Wrocław, Gdańsk. Porównaj ceny z tymi proponowanymi przez wybrany hotel.
Kategoria: