Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29769
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156866

NBiK - Nadzory budowlane i kosztorysowanie

10035 NBiK - Nadzory budowlane i kosztorysowanie http://www.nbik.pl Jesteśmy zespołem doświadczonych specjalistów budowlanych. Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży i stosowne uprawnienia budowlane.

W ofercie zapewniamy pełno branżowe nadzory inwestorskie. Opracowywanie kosztorysów, projektowanie małych inwestycji, przeglądy techniczne i przygotowanie dokumentacji przetargowej.

Dotychczasowa działalność mojej firmy to teren województwa Zachodniopomorskiego
i pomorskiego w jednostkach samorządowych w Dziwnowie, Rąbinie, Karnicach, Czarnem, Debrznie i Resku, a także w uzdrowiskach w Połczynie – Zdroju. Przy kompleksowych nadzorach inwestycyjnych i wielobranżowych projektach budowlanych zatrudniam doświadczonych branżowców z uprawnieniami w specjalności instalacji sanitarnych lub elektrycznych.
Firmy i Us³ugi
Ró¿ne Inne
nadzory   budowlane   inwestorskie   kosztorysowanie   przeglądy   kontrole   pięcioletnie   dokumentacja   oceny   budynków   przetargowe   inwentaryzacje   nbik   tychowo   zachodniopomorskie Jul 30, 2009 Stanisław

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Firmy i Usługi

Firma Tedan od wielu lat specjalizuje się w oferowaniu artykułów, których zastosowaniem jest usuwanie szkodników. Doradzamy kontrahentom przy wyborze właściwego produktu, doskonale dostosowanego do zgłoszonych potrzeb. Dzięki temu mamy pewność, że każdy kontrahent będzie zadowolony z transakcji przeprowadzonej w naszym sklepie. Oferujemy tylko sprawdzone produkty, które charakteryzuje duża skuteczność. Szczegółowe informacje dotyczące naszej oferty zostały umieszczone na naszej stronie internetowej.
Kategoria:

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu fachową jednostkę KURTYNY-NAGRZEWNICE.PL Arkadiusz Bieniek. W ramach naszej aktywności absorbujemy się dostawą kurtyn powietrznych, nagrzewnic elektrycznych czy wodnych jak także olejowych. W propozycji jednostki odnajdą Państwo najwyższej jakości, wydajne i niezawodne urządzenia przy możliwie najniższych cenach. Naszymi naczelnymi atutami są przede wszystkim wiedza techniczna oraz doświadczenie handlowe. Propozycja jednostki jest skierowana między innymi do projektantów bądź firm instalacyjnych. Pełen zakres przeprowadzanych przez nas usług wraz z danymi kontaktowymi mieszczą się na stronie internetowej.
Kategoria:

Nowhal buduje hale magazynowe na terenie całego kraju. Szeroka oferta firmy obejmuje hale namiotowe, termiczne i hale z płyty warstwowej, a także leasing i wynajem hal. Wszystkie rozwiązania dobierane są indywidualnie do każdego zamówienia, jeszcze na etapie projektowania hali, w zależności od preferencji Zamawiającego i potrzeb wynikających z prowadzonej przez niego działalności. Zapraszamy do pełnej oferty na stronie www.
Kategoria:

Profesjonalne degustacje whisky, win, cygar oraz szkolenia z najbardziej wyrafinowanych alkoholi i cygar. Specjalizujemy się w: whiskey, wino, cygara. Prowadzimy: Szkolenia multimedialne, Kąciki konesera i Ekskluzywne spotkania. http://www.pickandtaste.pl/
Kategoria:

elektryk kraków,usługi elektryczne kraków,pomiary elektryczne kraków,awarie elektryczne kraków,instalacje elektryczne kraków,elektroinstalacje kraków,wykonawstwo i naprawa instalacji elektrycznych kraków,usługi elektroinstalacyjne kraków,cennik usług elektroinstalacyjnych kraków, katalog.ph24.pl http://www.dieta.pl/
Kategoria: