Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28820
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155405

altum

11101 altum http://WWW.cdn-altum.org Jesteśmy autoryzowanym partnerem firmy Comarch. Podstawę naszej oferty stanowi sprzedaż i wdrożenia oprogramowania do zarządzania firmą. Oferta jest skierowana zarówno do małych, jak i do średnich i dużych firm.
Nasze usługi związane z oprogramowaniem CDN obejmują:
- analizy przedwdrożeniowe
- projekty wdrożeniowe
- instalacja sprzętu i oprogramowania
- konsultacje i szkolenia
- serwis
Najnowsze rozwiązanie Comarch – CDN ALTUM to innowacyjna platforma ERP dedykowana średnim i dużym firmom handlowo-usługowym oraz sieciom handlowym. Już dziś możesz mieć dostęp do tego innowacyjnego rozwiązania.
Internet i Komputery cti   biznes   altum   comarch altum   comarch   partner   comarch partner   partner comarch   optima   xl   cdn optima   cdn xl Sep 18, 2009 Anita

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Internet i Komputery

Wimax Polska - nowoczesny internet przy użyciu bezprzewodowego łącza radiowego technologią Wimax. Szybka transmisja danych bez potrzeby zakupu okablowania. Najnowsze modemy umożliwiają dostep do sieci w odległości aż 10 kilometrów od nadajnika.
Kategoria:

Wimax Polska - bezprzedwodowy internet przy użyciu połączenia radiowego technologią Wimax. Szybki Internet bez instalacji kabli. Najszybsze modemy zapewniają dostep do sieci w odległości aż 10 km od nadajnika.
Kategoria:

Strona internetowa Blogopracy poświęcona została w całości biznesowi szeroko rozumianemu jako życie zawodowe, a także praca na etacie oraz finanse. Na naszym serwisie będą również dostępne rozliczne artykuły specjalistyczne związane z rozwojem przedsiębiorczości. Mamy szereg fachowych porad, które udzielane są przez naszych najlepszych ekspertów z rynku biznesu. Więcej dowiesz się, wchodząc na portal branżowy, jaki reprezentujemy.
Kategoria:

Rymer to wyszukiwarka rymów, anagramów i słów języka polskiego. Serwis zawiera bardzo bogaty słownik rymów w tym; rymy dokładne i niedokładne.Wyszukiwarka jest idealna dla tworzących(wiersze, piosenki, reklamy), rozwiązujących krzyżówki i szarady. Wyniki są posegregowane wg tak zwanej mocy rymu, a samo wyszukiwanie trwa zaledwie kilka sekund. Serwis ciągle się rozwija dzięki użytkownikom, którzy oceniają i dodają wlasne propozycje rymów.
Kategoria:

Netia Wrocław regionalny dział handlowy firmy netia w Wrocławiu. Pracownicy dobierą odpowiednią ofertę do Państwa potrzeb oraz w razie zainteresowania bezproblemowo przeprowadzą przez proces zamiany operatora. Netia to największy niezależny operator telefonii stacjonarnej. Szeroka oferta usług telekomunikacyjnych oraz dostępu do internetu. Zajmujemy się sprzedaż usług na terenie Wrocławia oraz całego Dolnego Śląska. Nasze fachowe doradztwo oraz znajomość rynku lokalnego pozwala nam na lepsze rozumienie klienta i jego potrzeb. Netia posiada ugruntowana pozycję wsród operatorów telekomunikacyjnych. Jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku telekomunikacyjnym. Na dzień dzisiejszy, netia posiada więcej aktywacji szerokopasmowego dostępu do Internetu niż telekomunikacja Polska. Kontaktuj się z nami aby zamówić usługi.
Kategoria: