Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27348
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 152891

Zintegrowane systemy zarządzania

12647 Zintegrowane systemy zarządzania http://www.halickisystem.pl Witryna Dr Halicki i Partnerzy zawiera niezbędne informacje o usługach i ofercie firmy w zakresie szkoleń, konsultingu i wdrażania różnorodnych systemów kontroli wewnętrznej oraz systemów zarządzania zgodnych z Polską Normą oraz normami międzynarodowymi ISO. Firma kieruje swe usługi do wszystkich przedsiębiorstw i organizacji zainteresowanych w podnoszeniu jakości oferowanych towarów i usług. Biznes i Ekonomia
Firmy i Us?ugi
Nauka i Edukacja
Halicki   partnerzy   systemy   zarządzania   jakością   system   środowiskowego   wdrażanie   systemów   jakości   zintegrowane   zintegrowany   ISO   9001   konsulting   szkolenia   szkolenie   audyt   usługi szkoleniowe   konsultingowe   bhp Nov 15, 2009 Halicki

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Jeżeli nie chcesz tracić czasu na stanie w kolejkach do banków i jeśli nie interesują Cię niezbyt pewne oferty pożyczkowe, to koniecznie musisz skorzystać z naszej alternatywy. Prezentujemy Ci pożyczki pozabankowe. Gwarantujemy dostęp do rzetelnych informacji i cały czas aktualizujemy wszystkie oferty. U nas będziesz mieć do czynienia tylko ze sprawdzoną ofertą. Mało tego, damy Ci także możliwość zapoznania się z opiniami o pożyczkach.
Kategoria:

Głównym celem naszej działalności jest skup długów. Jeżeli macie Państwo trudności z odzyskaniem należności od swoich kontrahentów. Jeżeli cały czas słyszycie, że faktura będzie zapłacona w przyszłym miesiącu, to nie czekajcie aż dług się przedawni tylko już teraz podejmijcie działanie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji, windykacja wierzytelności, to dla nas bardzo prosta sprawa. Zaufajcie doświadczonej marce i ze spokojem prowadźcie swój biznes.
Kategoria:

Firma Inpol to firma produkująca słodycze, takie jak krówki, cukierki, wafle czekoladowe i kilka innych. Na dzień dzisiejszy firma Inpol jest znanym producentem słodyczy na rynku, który zajmuje się dostarczaniem słodyczy w różnorakich częściach kraju. Firma Inpol ma niezbędne certyfikaty, które pozwalają jej na prowadzenie prywatnej działalności na tak szeroką skalę. Słodycze producenta Inpol cechują się doskonałą jakością, a ponadto bardzo precyzyjnym wykonaniem, zaś propozycja spółki bez przerwy jest poszerzana i rozbudowywana.
Kategoria:

W ramach oferty naszej firmy zapewniamy naszym klientom dostęp do różnego rodzaju kredytów. Jesteśmy w stanie zapewnić zarówno produkty finansowe kierowane do naszych klientów indywidualnych a jednocześnie do klientów firmowych. Posiadamy zarówno produkty kredytowe, które pozwalają na finansowanie różnego rodzaju wydatków celowych, jak inwestycje między innymi w zakupy samochodów a także nieruchomości. Jesteśmy w stanie zapewnić między innymi kredyty hipoteczne, które pozwalają na zakupy różnych nieruchomości oraz dostępne są na korzystnych warunkach rynkowych. Zapewniamy również kredyty pod zabezpieczenie, które pozwalają na sfinansowanie zakupów samochodów. Naszym klientom nasi specjaliści zajmujący się doradztwem finansowym są w stanie zapewnić zarówno profesjonalne oraz kompleksowe usługi, które mają na celu zapewnić naszym klientom wsparcie na każdym etapie finansowania wydatków w postaci kredytów. Jednocześnie możemy zapewnić również bardzo łatwo dostępne kredyty z przeznaczeniem na dowolny cel. Kredyty gotówkowe dostępne są w ramach szybko podejmowanych decyzji kredytowych, co pozwala na uzyskanie informacji, czy finansowanie w formie kredytu na określonych warunkach jest możliwe do uzyskania. Zapewniamy również minimalizowanie poszczególnych formalności, które trzeba spełnić przy staraniu się o kredyty gotówkowe. Możemy również zapewnić naszym klientom kredyt konsumpcyjne w formie kredytów konsolidacyjnych, które pozwalają na uzyskanie nowych warunków spłacania produktów kredytowych zarówno w formie kredytów długo jak też krótkoterminowych.
Kategoria:

Franke Coffee Systems jest czołowym na świecie dostawcą inteligentnych rozwiązań niezbędnych do parzenia kawy. Głównymi zaletami produktów firmy Franke są innowacyjność i niestandardowe rozwiązania, które umożliwiają połączyć profesjonalną obsługę ze sztuką parzenia kawy. Ekspresy Franke są ekspresami w pełni automatycznymi przeznaczonymi do gastronomii i biur. Oferujemy Państwu naszą wiedzę i dzielimy się naszą pasję, tak aby współpraca z nami była satysfakcjonująca.
Kategoria: