Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29013
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155688

Promocje

14 Promocje http://www.auchan.pl/ Auchan Polska to polskie hipermarkety francuskiego koncernu Auchan. Hipermarket Auchan Polska. Zbijamy Ceny Zawodowo! Promocje. Auchan zaprasza na zakupy do hipermarketów w Polsce: Piaseczno, Gdańsk, Warszawa: Modlińska, Wola, Sosnowiec, Mikołów, Swadzim, Białystok, Katowice, Zielona Góra, Komorniki, Płoc Firmy i Us?ugi auchan polska   hipermarket   hypermarchés   auchan   zakupy   sklep   supermarket   auchan   tanie zakupy   promocje   karta skarbonka   artykuły spożywcze   szkolne i biurowe   kosmetyki   czasopisma   sprzęt rtv Jan 28, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Sklep internetowy oferujący szeroką gamę wszelkiego rodzaju narzedzi pneumatycznych.
Kategoria:

Prowadzisz warsztat stolarski? Na pewno odpowiedni sklep z narzędziami i wyposażeniem będzie dla Ciebie elementem koniecznym, który pozwoli na to, by wszystkie Twoje prace były wykonywane w sposób absolutnie solidny i konkretny. Postaw na jakość i wybierz dobry sklep, w którym znajdziesz ciekawe artykuły stolarskie, wiele chemii, która będzie potrzebna do części prac, ale również materiały eksploatacyjne, które na co dzień wykorzystujesz i wiele cennych akcesoriów, dzięki którym praca będzie jeszcze wygodniejsza.
Kategoria:

Sprzedaż i serwis maszyn do obróbki metali. W naszej ofercie znajdują się urządzenia renomowanych producentów hiszpańskich takich jak: Prada Nargesa, Mecamaq, Fat i innych. W szczególności specjalizujemy się dystrybucją następujących urządzeń: prasy hydrauliczne, prasy krawędziowe, nożyce hydrauliczne do blach, gilotyny hydrauliczne, nożyce uniwersalne, maszyny do kowalstwa, giętarki, tokarki, frezarki, dłutownice, wiertarki, przecinarki taśmowe, przepycharki, narzędzia skrawające, skręcarki do elementów kutych. Naszą ofertę rozszerzają także: wiertła, frezy, noże tokarskie. Zajmujemy się także produkcją elementów kutych mających zastosowanie w produckji ogrodzeń, balustrad, krat, baram i wielu innych elementów kowalstwa i ślusarstwa artystycznego.
Kategoria:

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim produkcją wózków widłowych. Oferujemy Państwu najsolidniejsze, o najlepszych osiągnięciach wózki dwukołowe, platformowe, wózki paletowe, podnośnikowe. Jednak to nie wszystko. Kliknij na stronę, gdzie znajdziesz również atrakcyjne promocje.
Kategoria:

Grupa Colorex to aż dziewięć spółek proponujących swoim Klientom takie usługi jak: lakierowanie drewnopodobne, obróbki blacharskie, gięcie blach, lakierowanie proszkowe. Działalność rozpoczęliśmy w 1990 r. w branży budowlanej. Dwa lata od tego momentu powstało Centrum Technologii Proszkowej P.U.P.H. COLOREX z pierwszą linią lakierniczą. W międzyczasie powstają kolejne spółki Grupy Colorex. W 2000 roku otworzyliśmy nowy zakład pod szyldem ABC Colorex Sp. z o.o. - lakiernia proszkowa. Lakiernia mieści się w Krakowie przy ulicy Łuczanowickiej 30. Lakierowanie proszkowe polega na elektrostatycznym naniesieniu na element warstwy proszku i jego polimeryzacji w wysokiej temperaturze. Ważnym etapem jest oczyszczenie i odtłuszczenie powierzchni lakierowanego elementu. Oferujemy również usługi w zakresie lakierowania proszkowego połączonego z termodrukiem; tzw. lakierowanie drewnopodobne. Tą metodą lakieruje się elementy aluminiowe. Metoda polega na transferze fotoczułych organicznych pigmentów ze specjalnej folii na warstwę poliestrowej farby proszkowej. Przeważnie wykonujemy powłoki drewnopodobne, jednak na specjalne zamówienie klienta, możemy uzyskać każdy inny wzór. Efektem końcowym jest trwała, a zarazem dekoracyjna powłoka imitująca drewno, marmur i każdy inny wzór. Oczywiście materiały użyte w procesie produkcyjnym charakteryzują się najwyższą jakością potwierdzoną certyfikatami QUALICOAT. Zalety powłoki DEKOR: - wytrzymała na warunki atmosferyczne, - o idealnie gładkiej powierzchni, - trwała, - estetyczna Na początku 2008 roku uruchomiliśmy nowy dział, który świadczy usługi z zakresu obróbki blacharskiej. Chodzi konkretnie o usługi wycinania laserowego, cięcia i gięcia blach blach. Od momentu powstania dział prężnie się rozwijał, by w chwili obecnej móc zaoferować również usługi gwintowania, spawania, walcowania, zgrzewania. Nie trzeba chyba Cię zachęcać, żebyś skorzystał z naszych usług.
Kategoria: