Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28026
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153411

Szkolenia i kursy - szkolenia24

14150 Szkolenia i kursy - szkolenia24 http://www.szkolimy24.pl Rynek oferuje tak wiele kursów i szkoleń, że zgubienie się w jego ofercie jest niezwykle łatwe. W celu uporządkowania propozycji i przedstawieniu jej w czytelnej formie, powstała nasza baza szkoleń, w której każdy, niezależnie od wykonywanej pracy, wyuczonego zawodu, znajdzie kursy godne uwagi. Szkolenia podzielane są na katalogi: informatyka, prawo i finanse, sprzedaż i marketing, zarządzanie i organizacja, itd. Przejdź na stronę i przekonaj się sam, jak bogaty może być katalog szkoleń. Biznes i Ekonomia
Nauka i Edukacja
szkolenia   baza szkoleń   szkolenia unijne   efs   dotowane   dofinansowane   biznesowe   szkolenia dla firm   pracowników   kursy   szkoleń   bhp   zawodowe   coaching   konferencje   ośrodki szkoleniowe   treningi   zamknięte   otwarte   techniki   rozwój osobisty   podnos Jan 26, 2010 Tomasz Koniewski

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

W szeregu przypadków prowadzenie przedsiębiorstwa pochłania nasz czas tak bardzo, że nie posiadamy czasu na odprężenie i cierpi na tym nasza rodzina. Zawsze możemy zsunąć z siebie część powinności i oddać je w ręce idealnych ludzi. W następstwie tego zaoszczędzimy wiele czasu, który będziemy mogli poświęcić na relaks, dla najbliższych. Co więcej agencje jak chociażby usługi księgowe Warszawa zapewniają pełen asortyment usług. Nad wyraz ważkim składnikiem prowadzenia podmiotu gospodarczego jest księga przychodów i rozchodów. Niemała liczba osób ma kłopoty w jej prowadzeniu. Jakiekolwiek uchybienie może nas dużo kosztować. Eksperci z firm rachunkowych chętnie zajmą się naszymi rachunkami. Na dodatek ze względu na wysoką rywalizację na rynku, ceny tego rodzaju usług są przyjazne dla kieszeni mnóstwa dużych korporacji jak i niewielkich firm.
Kategoria:

Przed importem z Chin warto sprawdzić, czy firma w Chinach istnieje. W ofercie raporty na temat chińskich firm. Weryfikacja adresu, potrzebnych dokumentów, numerów kont. Zajmuje to tylko 72 godziny. zachęcamy do skontaktowania się z numerem telefonu 532619322 lub kontakt@chinskiraport.pl Prowadzimy także szkolenia z importu i eksportu do Państwa Środka.
Kategoria:

Firma Wilking to znany wytwórca meblowy, który para się produkowaniem umeblowania już od wielu lat. Produkty spółki Wilking cechują się solidnością a także doskonałą wytrzymałością. W ofercie znajdują się między innymi meble biurowe, stoliki komputerowe, stoliki pod notebooka, stoły składane, stoły konferencyjne i kilka innych. Firma posiada duże wiedzę praktyczną i wykwalifikowaną, sprawdzoną kadrę pracowniczą.
Kategoria:

W katalog naszych usług wchodzą między innymi: - doradztwo w sektorze nieruchomości komercyjnych (hale produkcyjne, magazyny) - pośrednictwo w zakresie najmu i sprzedaży nieruchomości komercyjnych - pośrednictwo w zakresie kupna/sprzedaży gruntów inwestycyjnych - wycena i szacowanie nieruchomości - zarządzenie nieruchomościami komercyjnymi - obsługa klientów indywidualnych w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami - doradztwo prawne i dochodzenie roszczeń finansowych sektorze rynku B2B.
Kategoria:

Zapoznaj się z ofertami banków, które proponują konta osobiste i wybierz najlepszy rachunek bankowy. Masz dość płacenia za wynajem? Planujesz zakup domu lub mieszkania? Chciałbyś wybrać najkorzystniejszy kredyt mieszkaniowy? Poznaj oferty kredytowe wszystkich banków i spełnij marzenie o własnym M.Konta osobiste, Inteligo, VW direct, Bank BPH, Kredyty mieszkaniowe, Kredyt hipoteczny, Kredyt mieszkaniowy, Plany Finansowe, GE Money Bank, Lokaty, Konto lokacyjne, Lokata Dominanta Forte, Lokata eMAX, Dominet Bank, MultiKonto Business Class, Pakiet dla MSP, Pakiety dla firm, mBIZNES, pakiet BIZNES PARTNER, BRE BANK, Fundusze inwestycyjne, Open Finance, Pioneer Pekao TFI SA, SEB, mBank.
Kategoria: