Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 25028
Kategorii: 16
Użytkowników: 622
Unikalnych wyjść: 149450

Szkoła nauki jazdy Łódź

17183 Szkoła nauki jazdy Łódź http://www.gazikauto.pl Szkoła nauki jazdy. Zapraszamy na kursy nauki jazdy. Zacznij prowadzić z nami. Szkoła nauki jazdy Gazik zapewnia kompletną wiedzę z zakresu prawa o ruchu drogowym. Pewna jazda na ulicach i egzamin zaliczony za pierwszym razem, właśnie to można osiągnąć z nami. Prowadzimy też akcję Reaktywacja polegającą na douczaniu kierowców, którzy mało jeżdzili, słabo się czują za kółkiem i chcą reaktywacji wiedzy. Kursy realizują profesjonalni instruktorzy z WORD. Dodajemy do szkolenia za darmo niezbędne materiały książkowe i płytę cd z programem testu teorii. Przyjazna lokalizacja siedziby Gazika - Łódź Widzew. Wejdz na gazikauto.pl Motoryzacja
Nauka i Edukacja
Miasta i Regiony
auto szkoła   nauka jazdy   łódź   szkoła widzew   szkoła jazdy   nauka jazdy w Łodzi   Szkolenia prawa jazdy   kurs prawa jazdy   prawko Łódź   widzew szkoła jazdy Jan 30, 2011 Adam Sobczyk

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Motoryzacja

Przedsiębiorstwo Turbo Julita specjalizuje się w regeneracji i naprawie turbosprężarek, jakie powszechnie są stosowane w napędach spalinowych diesla. W nowoczesnej motoryzacji można spotkać motory wspomagane turbosprężarkami zarówno w samochodach osobowych jak też dostawczych. Zaangażowani w naszej jednostce profesjonaliści gwarantują wysoką jakość i bezawaryjność usług. Stosujemy najświeższe rozwiązania oraz specjalistyczne urządzenia. mamy nowoczesny sprzęt, dzięki któremu zapewniamy błyskawiczne wyświetlenie zmierzonego niewyważenia w wartości na pasującym kącie, co ułatwia nam zdiagnozowanie powstałej usterki. Więcej pod adresem WWW.
Kategoria:

Lakiernia Auto Sokół. Posiadamy nowoczesny, zaawansowany technicznie sprzęt lakierniczy. Nasza oferta obejmuje: polerowanie samochodów, kosmetykę samochodową , konserwację samochodową. Zakres naszych prac jest od drobnych poprawek lakierniczych aż po lakierowanie całych samochodów. Nasza lakiernia posiada bezpyłową komorę lakierniczą. Najważniejsze jest dla nas perfekcyjne wykonanie na najwyższym poziomie. Naszą pracę związaną z lakierowaniem doceniło już setki klientów. Oferta obejmuje Poznań i okolice.
Kategoria:

Firma Handlowo-Usługowa Julita posiada już ponad dziesięcioletnie rozeznanie w profesjonalnym serwisie turbosprężarek. Rozwijamy się nieprzerwanie od 2000 roku. Od początku naszej aktywności oprócz regeneracji używanych turbosprężarek prowadzimy sprzedaż sprzętów fabrycznie nowych - zarówno do samochodów osobowych, jak również dostawczych oraz ciężarowych. Wciąż nabywamy nową wiedzę i poszerzamy obszar kompetencji. Dziś obok najwyższej klasy sprężarek samochodowych odnajdziecie Państwo w naszych salonach też turbosprężarki do maszyn, a także zaawansowane technologicznie moduły filtrów cząsteczek stałych. Detaliczna propozycja osiągalna jest na naszej stronie www.
Kategoria:

Jeśli Twoje auto uległo uszkodzeniu z winny innego uczestnika ruchu drogowego to zgłoś się do nas. Udostępnimy Ci samochód zastępczy już od chwili powstania szkody. W świetle obowiązującego prawa, na wystawcy polisy OC sprawcy ciąży obowiązek naprawy szkody. Całość wynajmu rozliczona bedzie bezgotówkowo z polisy OC sprawcy, bezpośrednio od firmy ubezpieczeniowej sprawcy zdarzenia. Wynajem samochodu zastępczego może rownież nastąpić w przypadku gdy na Twoje auto spadł np. element elewacji budynku, wjechałes w dziurę w jezdni lub Twoje auto zostało uszkodzone w inny sposób nie bez Twojej winy. Z naszych usług może skorzystać osoba prywatne nie prowadząca działalności gospodarczej jak i firma. Zastępczy środek transportu przysługuje bez względu na to w jakim celu użytkowałes dotychczasowy pojazd - również nie ma dla nas znaczenia w jakiej firmie ubezpieczony jest sprawa zdarzenia. Samochód zastępczy przysługuje Ci od dnia powstania szkody do chwili przedstawienia kosztorysu naprawy przez firmę ubezpieczeniową sprawcy - czas ten może zostać wydłużony o okres naprawy w przypadku "szkody częściowej". W przypadku orzeczenia "szkody całkowitej" (tzn. ekonomicznie nie opłacalnej do naprawy) auto zastępcze możemy udostępnić maksymalnie do czasu zaspokojenia roszczeń tj. do dnia wypłaty odszkodowanie czyli kwoty bezspornej.
Kategoria:

Nasza oferta skierowana jest do głównie Firm posiadających kilka - kilkanaście - kilkadziesiąt środków transportu.Koszty paliwa są tak wysokie, że każdy z nas dąży do ich obniżenia. Najlepszym na to sposobem jest posiadanie własnego zbiornika i zakup paliwa po cenach hurtowych.
Kategoria: