Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 28992
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155667

Rachuba - rozliczenia

20175 Rachuba - rozliczenia http://www.rachuba.net.pl Biuro rachunkowe Rachuba, kierowane jest przez Ewę Lipińską. znajduje się w Kielcach. Zobowiązane jest do pełnej obsługi księgowej i podatkowej firm oraz osób prywatnych. W jego propozycji mieszczą się usługi z obszaru przyrządzenia różnorodnych rozliczeń, wyboru sposobu księgowania, a także przyrządzania odpisów, sporządzenia wniosków kredytowych, leasingowych i zaświadczeń. Wykonuje rejestrację firm. Zawsze sumiennie i wskazanym terminie wykonuje przyjęte zobowiązania oraz indywidualnie podchodzi do każdej z otrzymanych spraw oraz zleceń. Pracuje dla osób prywatnych, spółek komandytowych, cywilnych, jawnych, spółek akcyjnych i spółek z o.o., S.A. oraz aptek, szkół oraz stowarzyszeń. Współpracuje nie tylko z obywatelami Kielc, ale i całego województwa świętokrzyskiego. Pełna oferta na stronie internetowej. Biznes i Ekonomia księgowość   rachunkowość   biuro rozliczeniowe   biuro rachunkowe   obsługa spółek   rozliczenia   biuro podatkowe   kancelaria May 26, 2013 Rachuba

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Rozliczenia podatkowe online osób legalnie pracujących w Niemczech. Rozliczenia podatkowe online firm jednoosobowych w Niemczech. Jeśli pracowałeś w Niemczech legalnie, możesz ubiegać się o zwrot zapłaconego podatku. Zwrot nadpłaty podatkowej przysługuje każdej osobie, która legalnie pracowała w Niemczech, a jej pracodawca odprowadzał za nią podatek.
Kategoria:

Sotralentz - przydomowe oczyszczalnie ścieków,oczyszczalnie, zbiorniki, olej, szambo, preparaty, separatory, opakowania, ścieki, kontenery, przydomowe, eksploatacja .
Kategoria:

Pośrednictwo nieruchomości w Olsztynie oraz na Warmii i Mazurach. Intra Group oferuje domy, działki, mieszkania oraz lokale na sprzedaż i do wynajęcia.
Kategoria:

Kancelaria podejmuje się prowadzenia przede wszystkim spraw trudnych i precedensowych. Wielokrotnie skutecznie broniła podatników w sporach z organami podatkowymi prezentując nowatorską argumentację. Współpracuje również z wieloma prawnikami z doświadczeniem w dziedzinie polskiego, europejskiego oraz międzynarodowego prawa podatkowego. Kancelaria kieruje swoją ofertę głównie do przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Z jej usług mogą jednak skorzystać także adwokaci, radcowie prawni czy doradcy podatkowi, którzy w ramach prowadzonej działalności nie zajmują się prowadzeniem spraw podatkowych, w szczególności sporządzaniem pism wymagających specjalistycznej wiedzy podatkowej.
Kategoria:

Kiedy poszukujesz wyselekcjonowanej, specjalistycznej wiedzy na ściśle określony temat, możesz być zaniepokojony i zdezorientowany. Znaleźć odpowiednią stronę lub inne źródło jest niezwykle trudno. Chyba, że zna się adres naszego serwisu! Zapraszamy do odwiedzin wszystkich żądnych wiedzy!Jeszcze nie wybrałeś odśnieżarki na tę zimę?! Nie czekaj aż ceny będą wyższe! Wybierz już dzisiaj. Nasz serwis podpowie Ci, jakie modele warto wybrać. Dowiesz się, na co zwrócić uwagę podczas zakupów. Zapraszamy już teraz!
Kategoria: