Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29099
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155837

Projektowanie laboratoriów

20364 Projektowanie laboratoriów http://projektowanielaboratorium.com/ Firma RTA - projektowanie laboratoriów, zajmuje się kompleksowymi usługami projektowania różnego typu pomieszczeń laboratoryjnych. Specjalizujemy się m.in.
- w projektach zabudowy laboratoryjnej,
- w opracowaniach struktury i metodologii procesu badawczego -programach funkcjonalno-użytkowych (PFU)
- weryfikacją dokumentacji projektowej i audyty
- projektach technologii
- dostosowywaniem modernizowanego laboratorium do obecnie panujących norm i przepisów zgodnie z GLP (Good Laboratory Practice) a w szczególności do normy PN-EN ISO/IEC 17025:2005 (Akredytacja laboratorium).

W swojej działalności łączymy dwa światy - świat badań ze światem projektów i technologii.
Oba są wymagające i bazują na ludzkiej pasji i kreatywności.
Firmy i Us?ugi
Ró?ne Inne
laboratoria   projektowanie laboratoriów   sprzęt laboratoryjny   meble laboratoryjne   zabudowa laboratoryjna Jul 8, 2013 biuro

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Zajmujemy się handlem artykułami turystycznymi, sportowymi, odżywkami dla sportowców oraz trofeami sportowymi. Dzięki naszej solidności zyskujemy nowych klientów. W naszym sklepie dostępne są takie Marki jak: BABOLAT, ADIDAS, NIKE, PUMA, REEBOK, HUMMEL, MIKASA, SELECT, MOLTEN, OLIMP, VITAL MAX, HI- TEC, WEIDER, STIGA, HARROWS. Posiadamy atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zamówień. Dzięki odpowiedniej organizacji pracy i wykorzystaniu nowoczesnych technologii nasi Klienci mają stały i łatwy dostęp do aktualnej, codziennie poszerzanej oferty.
Kategoria:

Firma Panda oferuje wszelkiego rodzaju urządzenia dźwigowe: dźwigi, suwnice, wciągarki, wciągniki, dźwignice. Doradztwo w zakresie doboru i eksploatacji, projektowanie, montaż, konserwacja, naprawa oraz modernizacja. Ekspertyzy i oceny stanu technicznego.
Kategoria:

Jesteśmy firmą realizującą kompleksowe usługi produkcji konstrukcji stalowych. Firma nasza wykonuje konstrukcje stalowe prefabrykowane (obiekty produkcyjne, magazynowe) oraz na indywidualne zamówienie. Nasza oferta obejmuje: Kompleksowe wykonastwo obiektów przemysłowych i handlowych (hale, wiaty, magazyny, itp.) Wykonastwo i montaż wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych: konstrukcje nośne, dźwigary, płatwie dachowe, belki formy, bramy, ogrodzenia, schody, balustrady maszty reklamowe, pylony, itp. Usługi cięcia blach stalowych agregatem plazmowym lub tlene
Kategoria:

Instalacja elektryczna znajduje się praktycznie w każdym domu i w każdym mieszkaniu. Korzystamy z niej, na co dzień nie zauważając jej nawet. Warto jednak od czasu do czasu zastanowić się nad takową instalacją i sprawdzić czy nie wymaga ona konserwacji lub ewentualnie napraw. Nie ma, co czekać na awarię. Trzeba wyjść im na przeciw. W takim wypadku nie można jednak samodzielnie przeprowadzać prac zwłaszcza tych specjalistycznych. Doskonałym pomysłem jest zatrudnienie profesjonalnego elektryka. W ofercie podmiotów zajmujących się elektryką bez trudu odnajdziemy również te punkty dotyczące szeroko pojętej konserwacji instalacji elektrycznej. Warto o tym pamiętać i wziąć już teraz pod uwagę kwestie związane z konserwacją instalacji. Zachęcam do zapoznania się z naszą ofertą która obejmuje szereg prac elektrycznych - także konserwację instalacji elektrycznych.
Kategoria:

Zastanawiasz się nad tym, co powinno się zrobić, kiedy utraciło się dostęp do ważnych danych? Rozwiązaniem Twoich wątpliwości jest zapoznanie się z naszą ofertą! Nasza oferta wychodzi naprzeciw oczekiwaniom — jest w niej choćby odzyskanie danych w sytuacji, kiedy nośnikiem był pendrive. Szczegóły na stronie firmy. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.
Kategoria: