Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29170
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156006

Usługi budowlane, builder service

2056 Usługi budowlane, builder service http://www.exim.net.pl/ Istnieje od 26 lipca 1990 r pod nazwą EXPORT-IMPORT BIURO HANDLOWE. W tym okresie firma zajmowała się importem, eksportem hurtowym i detalicznym artykułami konsumpcyjnymi, produkcją i usługami budowlanymi, pośrednictwem handlowym, produkcją art. z drewna, spedycją krajową, usługami transportowymi.Studio Projetów Internetowych Firmy i Us?ugi usługi budowlane   eksport   import Jul 31, 2007

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Prawdziwym ekspertem w ochronie własności przemysłowej, jest mająca swoją siedzibę w Łodzi, Kancelaria Patentowa PATENT-SERVICE. Przy jej pomocy uzyskacie Państwo ochronę, tego wszystkiego, co sami stworzyliście. Profesjonaliści, zatrudnieni w Kancelarii, posiadający rozległą wiedzę, służą fachową poradą prawną oraz pomocą w prowadzeniu sporów w sprawach ochrony marki przedsiębiorstwa, znaków towarowych, wzorów przemysłowych czy patentów. Pomogą również w opracowywaniu niezbędnej dokumentacji oraz dokonaniu zgłoszenia w Urzędzie Patentowym. Rzetelnie i skutecznie wywiążą się z powierzonych zadań, dzięki odpowiedzialnemu podejściu do najdrobniejszego zagadnienia. Kancelaria pomaga we wszelkich procedurach, jakie można spotkać na drodze do uzyskania wyłączności dla swojej własności przemysłowej. Szczegóły na stronie.
Kategoria:

Oryginalna kawa w tabletkach firmy Lavazza zachwyca aromatem i pełnym smakiem. W naszym asortymencie dostępna jest kawa w tabletkach do systemów Lavazza Blue i Lavazza Point. Dzięki automatyzacji procesu zaparzania, otrzymany napój zawsze posiada ten sam smak i aromat. Opracowana przez Lavazzę metoda pakowania wyraźnie wydłuża okres przydatności do spożycia z zachowaniem wyjątkowych walorów. Kawa w tabletkach charakteryzuje się łatwością przyrządzenia napoju i zmniejszeniem zużycia kawy dzięki zachowaniu idealnych proporcji.
Kategoria:

Interesującą ofertę związaną z wynajmem hal namiotowych oraz namiotów przemysłowych przygotowała dla klientów firma Rubo-Konstrukcje, której siedziba usytuowana jest w Rumii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji tego typu konstrukcji. Gwarantujemy świetną jakość materiałów użytych do produkcji, dlatego każda hala jest bardzo bezpieczna. Proponujemy pomoc w aspekcie doboru właściwych produktów do określonych wymagań. Trudnimy się także przewozem, instalowaniem oraz serwisowaniem hal, które są w naszej ofercie.
Kategoria:

Jeśli właśnie jesteś na etapie projektowania biura, masz postanowienie utworzyć nadzwyczaj eleganckie i praktyczne miejsce dla swoich pracowników, proponujemy zapoznać się z naszą ofertą. Tworzymy projekty biur, wizualizacje projektów oraz wyceny. Zawsze indywidualnie podchodzimy do klienta, stąd każde jedno biuro jakie projektujemy jest jedyne w swoim rodzaju i jest dobrze zaadaptowane pod względem rozmieszczenia i wyposażenia. Po szczegóły oferty uprzejmie zapraszamy na naszą stronę internetową.
Kategoria:

Serdecznie witamy na stronie Niepublicznego Przedszkola Pod Wierzbą, które umieszczone jest w Nowym Mieście Lubawskim. Do naszej placówki opiekuńczo-wychowawczej przyjmowane są dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Kierujemy dzienną, profesjonalną opiekę nad dziećmi. Zachęcamy rodziców, by wybrali stałą, codzienną opiekę wykwalifikowanych wychowawców. Nasi podopieczni przychodzą na atrakcyjne oraz ciekawe zajęcia adaptacyjne, językowe, rytmiczne, muzyczne, śpiewane, taneczne oraz warsztaty teatralne. Gwarantujemy spacery, gry i zabawy na świeżym powietrzu, pełnowartościowe posiłki oraz komfortowe, poobiednie leżakowanie. Organizujemy wycieczki autokarowe oraz wyjścia do kina. Wspólnie z przedszkolakami uroczyście obchodzimy święta, takie jak Dzień Matki i Ojca. Prezentacja przedszkola niepublicznego znajduje się na stronie internetowej.
Kategoria: