Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29730
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156825

Producent opakowań foliowych

21282 Producent opakowań foliowych http://worki-foliowe.eu Firma POLI-PLAST Krzysztof Fojcik działa od roku 1986 na zmieniającym, kształtującym innowacyjnym rynku. Folie stretchowe, kaptury termokurczliwe na palety, worki dla ogrodnictwa, worki na materiały sypkie, do selekcjonowania zbiórki odpadów, worki foliowe, taśmy PE do maszyn pakujących opał, taśmy PE to oferta z jaką dzisiaj firma działa na naszym rynku. Najlepsza jakość, bardzo szeroki i nadal rozwijający się asortyment, sposobność długotrwałej i bardzo efektywnej współpracy odznacza POLI-PLAST na rynku. Biznes i Ekonomia
Firmy i Us³ugi
Miasta i Regiony
worki na śmieci   worki na węgiel   worki   brykiet   producent Sep 18, 2013 Adrian

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki tego uytkownika

Firma Anielskieprzysmaki posiada bardzo szeroką i pubudzającą ciekawość ofertę skierowaną do smakoszy prawdziwego, a zarazem interesującego smaku. W katalogu produktów odkryć można zarówno bogaty asortyment miodów, przetworów, soków. Naturalne składniki, brak konserwantów, a również niepowtarzalny smak staja się niezwykłym wyróżnikiem produktów firmy Anielskieprzysmaki. Oryginalna receptura tworzenia wyrobów, staje się walorem zachęcającym do wybierania z bardzo bogatego asortymentu, który bez ustanku się poszerza.
Kategoria:

Firma Barkam, prowadzi działalność na Polskim terenie w biznesie związanym z usługami meblarskim, transportowym, jak też tapicerskim. Nowoczesne, funkcjonalne, wygodne meble, bogaty asortyment materiałów tapicerskich obić, pianek, ekologicznej skóry, tapicerki samochodowej jak również akcesoriów stosowanych w trakcie produkcji mebli. Fachowa rada i usługi związane z naprawą, renowacją czy odnawianiem mebli, jak również rozbudowane usługi związane z transportem krajowym w konkurencyjnych cenach, jest wyznacznikiem działalności spółki Barkam.
Kategoria:

Firma Dolpas jest jednym z największych dystrybutorem asortymentu związanego z podnoszeniem ładunków, akcesoriów do mocowania, i zabezpieczeń używanych w trakcie transportu. W katalogu produktów odkryć można także pasy mocujące, zawiesia łańcuchowe i napinacze łańcuchowe. Dodatkowym wyróżnikiem staje się najwyższa jakość prezentowanych produktów. Wieloletnie praktykę umożliwia na profesjonalne doradztwo i pomoc w wyborze właściwych elementów spełniających najróżniejsze wymagania jakie współcześnie ukazują się u nowoczesnych kontrahentów.
Kategoria:

Spółka Projprzemeko działa na krajowym rynku od 1993 roku, szeroko pojmowana ochrona środowiska staje się aspektem bardzo istotnym dla podejmowanych funkcji. Oferta obejmuje zarówno projekty i wykonanie urządzeń uzdatniających wodę i oczyszczających ścieki, produkcje i montaż urządzeń związanych z energią odnawialną, jak i dział zajmujący się wydawaniem ważnych pozycji z dziedziny literatury technicznej. Wieloletnie praktyka, współpraca ze specjalistami w indywidualnych dziedzinach przekłada się na efektywność i staranność w wykonywanych projektach.
Kategoria:

Firma Firma Handlowo-Usługowa MICHNIEWSKI jest dostawcą usług związanych z obsługą korporacji , a dodatkowo szkolenia zakresie BHP, Maszyn,systemów zarządzania jakością i nierzadko pracy, pomiarem środowiska pracy, bezpieczeństwa podczas pracy. Dopasowanie do wymagań wyznaczanych poprzez klientów, stawianie na profesjonalizm i rzetelność przekazywanych wiadomości, konsultacje, wsparcie jak i również atrakcyjne ceny. Współpraca umożliwia na minimalizacje ryzyka wypadkowego, powstawanie zdrowej atmosfery pracowniczej, a głównie podnoszenie wydajności pracy.
Kategoria:

Firma Relacje wychodzi naprzeciw dość szerokim oczekiwaniom przyszłościowych nabywców, wsparcie, outsurcing gospodarczy, doradztwo podatkowe, poradę notarialna i prawna. Poza tym radę w podejmowaniu wyborów pozwalających na otwarcie działalności gospodarczej, formalności powiązane z jej zarejestrowaniem, sprawozdaniami finansowymi, czy Walnym Zgromadzeniem Akcjonariuszy. Profesjonalizm, a ponadto bardzo osobiste podejście do klienta wyróżniają firmę Relację, pozwalając na pozyskiwanie kolejnych zadowolonych nabywców.
Kategoria:

Firma Adiatek działa na rynku od wielu lat. Bogate wiedza praktyczna, pozwala na przygotowanie oferty dostosowanej do wymagań różnorodnych nabywców. Zmywarki elektryczne, bateryjne, bateryjne z trakcją i bateryjna samojezdne to urządzenia profesjonalne i jakości. Podejmując współpracę z Adiatek właściwie każdy z odbiorców ma możliwość liczyć na pomoc i porady związane z wadliwym działaniem albo pojawiającymi się problemami, dowóz środków chemicznych i dostępność prezentowanych towarów. Współpraca jest bardzo owocna dla obu stron dzięki czemu zadowolenie klientów równoznaczne jest z następnym rozwojem.
Kategoria:

Firma Ekomal działa na rynku od bardzo dawna, doskonale dostosowana propozycja pozwala na zakupienie urządzeń takich jak kabiny lakierniczo suszarnicze, kabiny do lakierowania farbami ciekłymi, proszkowymi, suszarki, urządzenia przygotowujące powierzchnię. Uruchomienie wybranych urządzeń, zaawansowane doradztwo techniczne, bezawaryjność proponowanych urządzeń. Jakość i bezpieczeństwo na bardzo wysokim poziomie, interesujące ceny, wieloletnia gwarancja , poradę jak również profesjonalne podejście do każdego z klientów wyróżniają Ekomal na innowacyjnym rynku.
Kategoria:

Firma Rigoffice działa na krajowym rynku już od wieli lat. Propozycja z jaką współcześnie działają obejmuje bardzo różnorodny sprzęt biurowy. Począwszy od drukarek mono, systemów wielofunkcyjnych, urządzeń wielofunkcyjnych mono A4, urządzeń żelowych. Znakomity kontakt, pomoc w rozwiązywaniu pojawiających się problemów z doborem odpowiednich urządzeń. Jak i też ciągłe poszerzanie oferty, staje się składnikiem skłaniającym coraz większą ilość klientów do budującego wobec naszej firmy zaufania.
Kategoria:

Firma Savex działa na Polskim rynku od 1991 roku, bogate wiedzę praktyczną, kwalifikacji niemniej jednak również stawianie na ciągły postęp pozwalają na bardzo szerokie dostosowanie oferty do wymagań rynkowych. Prace w zakresie projektowania, tworzenia, remontów, modernizacji obiektów budownictwa ogólnego czy przemysłowego ze szczególnością kominów przemysłowych, chłodni, zbiorników, silosów jak i zapór wodnych . Dostosowany do prowadzonych usług park maszynowy, specjalistyczne rusztowania i sprzęt pozwalają na świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Kategoria:

Firma Form Plast działa w naszym kraju od wielu lat, praktykę, jak również zdobywane kwalifikacji pozwalają na ciągły postęp i poszerzanie oferty skierowanej do klientów w której odnaleźć można zarówno sitodruki, wtryski z zastosowaniem czynnika gazowego, jednokomponentowe i dwukomponentowe wtryski, czy detale o wysokiej połyskliwości, wytwarzanie i konstruowanie form. Jakość , a oprócz tego dopasowanie do założeń nowoczesnych klientów staje się dla Form Plast elementem najistotniejszym i wartym podkreślenia.
Kategoria:

Firma Gobox jest partnerem znanych marek jak Danfoss, Bitzer GECO, Fujitsu czy Mitsubishi, dzięki czemu oferowane towary są na bardzo wysokim poziomie, bezawaryjności i jakości. Oferta z jaką działają na rynku obejmuje instalacje przemysłowej, chłodnictwo, klimatyzację, energię odnawialną i wentylację. Doskonale rozwinięta sieć serwisowa, współpraca z specjalistami i fachowcami pozwala na powstawanie firmy profesjonalnej i idealnie współpracującej z różnorodnymi zaleceniami. Nowoczesność, precyzja i podążanie za zmianami rynkowymi to wyznaczniki korporacji Gobox.
Kategoria:

Firma Expom para się produkcją oraz dodatkowo sprzedażą maszyn rolniczych w naszym kraju. Wieloletnie doświadczenie, a także chęć dalszego rozwoju umożliwia na ulepszanie, uatrakcyjnienie prezentowanych maszyn i urządzeń. Bezawaryjność i wielkie praktyka zostaje doceniana przez poszerzającą się grupę zadowolonych odbiorców i nabywców osobistych. Propozycja obejmuje zarówno agregaty uprawowe, talerzowe, podorywkowe, jak i wały uprawowe, czy przeznaczone do pługów, oraz bogaty asortyment maszyn użytych do pielęgnacji roślin.
Kategoria:

Modny świat jest firmą w osobistej spisie produktów posiadającą szeroki zakres odzieży, obuwia, dodatków stylu outlet, współpraca z najbardziej rozpoznawalnymi na Europejskich rynkach markami jak choćby Mexx, Olsen, Bershka, Stradivarius czy Zara umożliwia na bardzo ciekawe produkty w atrakcyjnych cenach. Sposobność sprowadzania na życzenie nabywców innych marek umożliwia na bardzo interesującą współpracę. Konkurencyjne ceny, a ponadto znakomity kontakt ze sprzedawca wysoka jakość prezentowanych produktów pozwalają na bardzo owocną współpracę.
Kategoria:

Avesnature para się wykonywaniem ekspertyz przyrodniczych, jak i tworzeniem niezbędnych dokumentów związanych z oddziaływaniem na środowisko. Usługi jakie oferuje firma to również bardzo specjalistyczna dokumentacja związana z powstawaniem elektrowni wiatrowych, inwestycji liniowych, nadzorów przyrodniczy, jak też prac związanych z docieplaniem budynków. Ekspertyza przyrodnicza dzisiaj staje się bardzo ważnym dokumentem wymaganym także w trakcie projektów związanych z pracami hydrotechnicznymi, renowacją mostów, czy podczas inwestycji związanej z oczyszczalnią ścieków.
Kategoria:

Firma Geobud działa na naszym rynku od 1991 roku, szeroki zakres usług geologicznych wykonywanych na terenie całego państwa. Projekty robót geologicznych, opinie geotechniczne, badania terenowe, hydrogeologia, geologiczna obsługa budownictwa, laboratoryjne badania gruntów, analiza chemiczna wody to propozycja zrealizowana dla zróżnicowanych kontrahentów. Wieloletnie wiedzę praktyczną, umiejętności dopasowania się do kształtującego się rynku, współpraca z wykwalifikowanym personelem pozwala na specjalistyczną obsługę, poradę i wsparcie świadczone przez spółkę Geobud.
Kategoria:

Firma Dematec w własnej katalogu produktów proponuje urządzenia takie jak tokarki, urządzenia związane z centrami obróbczymi dwu sieciowymi, jak również szeroki asortyment związany z obrabiarkami wyposażonymi w systemy wielogłowicowe z dodatkowymi wrzecionami frezującymi. Firma ta zajmuje się także dostawą wielkogabarytowych maszyn powiązanych z przemysłem stoczniowym, górniczym. Współpraca z Tsugami pozwala na upowszechnianie nano obróbki na Polskim rynku. Podajniki , pręty, uchwyty, stoły obrotowe, narzędzia, części zamienne to też szczegóły które wyszukać można w cały czas powiększającej się katalogu produktów spółki Dematec.
Kategoria:

Firma Oponysak działa na naszym rynku od wielu lat, zmieniające się sposobów jak również oczekiwania innowacyjnych kontrahentów pozwalają na dopasowanie się do stawianych wymogów. Produkty firm/spółek/korporacji takich jak co najmniej Hercules, Mastercraft, Pirelli,, Goodyear, Barum czy Dębica stają się ukłonem w stronę wymogów jakie niesie dzisiejszy rynek. Wieloletnia tradycja, niemniej jednak również umiejętności i dopasowanie się do czynników kształtujących rynek pozwala na budowanie nie gasnącego zaufania i zadowolenia z podejmowanej współpracy.
Kategoria:

Firma Alphadan ma bardzo szeroką propozycję artykułów papierniczych, sprzętu biurowego, artykułów szkolnych, elementów wykorzystywanych w malarstwie, modelarstwie. Bardzo ciekawy asortyment, szeroki zakres dodatków kreatywnych, rozwiązań pozwalających na ciekawe połączenie pasji z pięknem. Przygotowane dla klientów promocje, oferty specjalne czy obniżki pozwalają na ciekawy zakup w rozsądnej cenie. Pracownicy służą pomocą i doradztwem związanym z wyborem towarów spełniających zmieniające się wymagania i oczekiwania przyszłościowego kontrahenta.
Kategoria:

Firma Mebloswar posiada bardzo szeroki asortyment związany z materacami kieszonkowymi, lateksowymi, materacami ze stelażami, materacami na ramie drewnianej, dziecięcymi,piankowymi- termoelastycznymi, piankowymi- nakładkami higienicznymi, ramami pod materac, łóżkami czy nogami do materacy. Nowoczesna technologia, szereg sposobności dobierania publikacji zgodnych z panującymi trendami, niemniej jednak także indywidualnymi zaleceniami jakie ukazują się w gronie nabywców. Pomoc w doborze odpowiednich produktów spełniających wszelkie wymagania i normy jakości jakie pojawiają się na naszym rynku.
Kategoria:

Inne linki z Biznes i Ekonomia

Nasza firma oferuje kompleksową pomoc przy następujących działaniach : Założenie firmy na Słowacji, m.in. załatwienie pozwolenia na działalność firmy na Słowacji, inne formalności, rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej na Słowacji. ORGANIZACJA FIRMY NA SŁOWACJI, wyszukiwanie odpowiednich pomieszczeń na działalność oraz siedzibe na terenie Słowacji, INNE USŁUGI : tłumaczenie dokumentów na język słowacki oraz korekta tekstów w języku słowackim, wykonywanie usług marketingowych na Słowacji - badanie rynku, analiza konkurencji itp. Oferujemy możliwość dysponować własną spółką z o.o. na Słowacji już w 10 dni !
Kategoria:

Posiadanie własnej firmy to ogromna niezależność, ale także duża odpowiedzialność. Jako podmiot gospodarczy jesteśmy zobowiązani przestrzegać określonych praw i wywiązywać się z nałożonych obowiązków. Przedsiębiorcom, zwłaszcza tym początkującym, często trudno jest się odnaleźć w świecie tych kruczków prawnych. Aby nie popełnić kosztownego błędu warto skorzystać z obsługi prawnej, jaką zapewnia radca prawny z Rzeszowa. Dzięki temu będziemy mieli pewność, że nasze sprawy są załatwione należycie i na czas.
Kategoria:

Mennica Małopolska powstała z pasji do złota i metali szlachetnych. Głównym polem działalności firmy jest produkcja sztabek inwestycyjnych o wadze od 1 do 100 gramów. W ofercie można znaleźć też kolekcję Złoty Prezent, czyli unikatowe sztabki w okolicznościowych opakowaniach między innymi; z okazji chrztu, pierwszej komunii czy ślubu, zapakowane w eleganckie pudełka, z grawerem wliczone w cenie. . Mennica jako pierwsza umożliwiła też klientom samodzielne projektowanie własnych opakowań w edytorze Złoty Unikat. Sztabki Mennicy Małopolskiej są produkowane w Krakowie. Każdy etap ich powstawania, od rafinacji po wybijanie jest pod ścisłą kontrolą wykwalifikowanych ekspertów. Dzięki temu jest to gwarancja, że owe produkty spełniają bardzo wyśrubowane normy próby 999,9. Jak zapewniają twórcy Mennicy Małopolskiej, wybranie ich oferty, będzie inwestycją z uczuciem.
Kategoria:

Kancelaria podejmuje się prowadzenia przede wszystkim spraw trudnych i precedensowych. Wielokrotnie skutecznie broniła podatników w sporach z organami podatkowymi prezentując nowatorską argumentację. Współpracuje również z wieloma prawnikami z doświadczeniem w dziedzinie polskiego, europejskiego oraz międzynarodowego prawa podatkowego. Kancelaria kieruje swoją ofertę głównie do przedsiębiorców oraz klientów indywidualnych. Z jej usług mogą jednak skorzystać także adwokaci, radcowie prawni czy doradcy podatkowi, którzy w ramach prowadzonej działalności nie zajmują się prowadzeniem spraw podatkowych, w szczególności sporządzaniem pism wymagających specjalistycznej wiedzy podatkowej.
Kategoria:

Profesjonalnie prowadzone doradztwo finansowe oraz usługi księgowe to główny profil naszej działalności. Capital Business Links Ltd to właśnie my. W starannie przygotowanej przez nas ofercie wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy chcą rozpocząć działalność gospodarczą na terenie Londynu. W prosty i bardzo umiejętny sposób ukazujemy, jak przeprowadzić wszelkie procedury, wypełnić dokumenty i rozliczać się z tutejszymi urzędami. Z naszą pomocą nie będziesz miał problemów z zarejestrowaniem spółki, sporządzeniem biznesplanu czy też rozliczaniem się z zatrudnionymi osobami. Nasi księgowi posiadający międzynarodowe certyfikaty pomogą Ci odnieść sukces na angielskim rynku, co przełoży się na Twoje zwiększone zadowolenie.
Kategoria: