Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 25824
Kategorii: 16
Użytkowników: 624
Unikalnych wyjść: 150059

Nor-Kam - piwnice ogrodowe

21698 Nor-Kam - piwnice ogrodowe http://www.nor-kam.pl Przedsiębiorstwo Nor-Kam to jedyny w Europie producent piwnic typu Loch. Nasza siedziba znajduje się w Chełmie. Od 1992 roku specjalizujemy się w prefabrykacji betonu. Wykonujemy i sprzedajemy atestowane produkty betonowe, takie jak piwnice ogrodowe, komory grobowe oraz szamba i zbiorniki na ścieki. Prace montażowe wykonujemy na obszarze województwa lubelskiego. Dodatkowo posiadamy koparko-ładowarki i zajmujemy się pracami ziemnymi, uprzątaniem terenu, na zamówienie wykonujemy prace budowlane dla firm ogrodniczych, budowlanych, cmentarzy oraz klientów prywatnych. Proponujemy sprawną realizację zamówień oraz korzystne ceny. Zapewniamy, że oferowane produkty są solidne oraz efektowe, a do tego wykonane z najlepszych materiałów. Szczegółowe informacje na stronie. Dom i Wnętrze roboty ziemne   produkcja szamb   usługi budowlane   szamba betonowe   betony prefabrykowane   piwnice ogrodowe Oct 10, 2013 d

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Dom i Wnętrze

Zajmujemy się projektowaniem wnętrz w Katowicach i miastach ościennych, większe projekty na całym południu Polski. Nasze projekty wykonujemy w oparciu o najnowsze trendy, jak również według ciekawych klasycznych i zawsze podobających się wzorców. Z dużym entuzjazmem podchodzimy do projektów będących indywidualną wizją Klienta, a których realizacja jest dla nas niepowtarzalnym wyzwaniem.
Kategoria:

Aranżacja i dekoracja wnętrz: projektowanie kuchni, wystrój salonów, wyposażenie łazienek, sypialni, pokoi dziecięcych i innych. Zamów dekoratora wnętrz. Doradztwo w wyposażeniu wnętrz. Gwarantowany profesjonalny wystrój wnętrz wg wymagań klienta. Projektowanie wnętrz mieszkalnych, architektura powierzchni biurowych i komercyjnych: restauracji, barów, recepcji.
Kategoria:

Usługi stolarskie Ryszard Pionk to firma, w jakiej pracują sumienni i rzetelni fachowcy, jacy oferują Państwu szeroki wachlarz usług stolarskich. Posiadają wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu są w stanie przeprowadzić zlecenia bardzo różnych Klientów na obszarze całej północnej części kraju. Sporządzają, dostarczają oraz montują przeróżnego rodzaju konstrukcje drewniane, takie jak bariery, schody, okna, a również drzwi. W ofercie firmy odnajdą Państwo zaawansowane i nowoczesne konstrukcje stolarki drewnianej. Wszelkie sprzedawane produkty wytwarzane i montowane są we własnym zakresie, dzięki czemu można zredukować prowizje pośredników i zaproponować Państwu korzystną cenę usług i towarów. W przypadku pytań, prosimy o kontakt. Zachęcamy Państwa do poznania się ze szczegółami na stronie internetowej.
Kategoria:

Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii, możliwe było zapewnienie najlepszych parametrów. Nasze domy są nie tylko energooszczędne, ale dodatkowo posiadają wyjątkowo szczelną i trwałą strukturę. Wszelkie elementy architektoniczne idealnie ze sobą korespondują i w następstwie tego możemy zapewnić Państwu, że nasza technika jest niezawodna i na pewno zadowoli nawet w największym stopniu wymagających Klientów. ITS to przewrót na rynku budowlanym o zasięgu globalnym. Naszymi odbiorcami są bowiem ludzie z całego świata. By poprawniej poznać specyfikę naszej firmy i dostrzec jej niezwykłość, zapraszamy do zapoznania się z naszą stroną internetową:
Kategoria:

Oferujemy systemy do zdalnego odczytu liczników (Automatic Media Reading). Jest to rozwiązanie praktyczne (zajmuje dużo mniej czasu niż manualny odczyt liczników, gdyż dane są przesyłane przez Internet lub sieć GSM) oraz wiążące się ze znaczna redukcją kosztów. Niedługo zdalny odczyt liczników stanie się standardem w całej Europie. Odwiedź naszą strone i dowiedz się więcej o zaletach systemów AMR!
Kategoria: