Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29099
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 155838

Omega-Accounting usługi kadrowe

23278 Omega-Accounting usługi kadrowe http://omega-accounting.pl Biuro księgowe Omega Accounting zapewnia osobom z Warszawy oraz okolic profesjonalne usługi rachunkowe. W ofercie znajduje się sporo usług rachunkowych, w tym przeznaczonych nie tylko do różnego gatunku podmiotów gospodarczych, lecz też i do klientów indywidualnych. Oprócz pełnej księgowości biuro księgowe potrafi zająć się również świadczeniem rozbudowanych usług dotyczących kadr i płac. Tutaj interesanci mogą liczyć na korzystne ceny jak i na takie usługi, jak chociażby prowadzenie ewidencji wynagrodzeń, czy też wykonywanie przelewów i przekazywanie wynagrodzeń na rachunki bankowe pracowników. Firmy i Us?ugi rachunkowość   accounting   księgowość   biuro rachunkowe   księgi Mar 3, 2014 Pozycjonusz

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Firma geodezyjno-kartograficzna „Geodezja” Robert Zagała świadczy swoje usługi na rynku już od 2007 roku. Swoją siedzibę ma w Sosnowcu, jednak dzięki połączeniu z dwoma innymi firmami, jej biura znajdują się również w Będzinie oraz Trzebini. Dzięki temu „Geodezja” nie tylko rozszerzyła zakres oferowanych usług, ale poprawiła także ich jakość. Ma teraz bowiem możliwość w sposób bardziej skuteczny i wydajny kontaktować się z kontrahentami spoza Sosnowca. Gwarancją najwyższej jakości wykonywanych przez firmę „Geodezja” usług jest nie tylko znakomicie zorganizowany i fachowy zespół wysoce kompetentnych i rzetelnych geodetów oraz kartografów, ale także zastosowanie przy wszelkich pracach nowoczesnych technologii. Obok takich prac jak: tyczenia i inwentaryzacje urządzeń podziemnych, naziemnych i nadziemnych, tworzenie map projektowych oraz pomiary przemieszczeń pionowych oraz wielu innych, firma oferuje kompleksowe usługi geodezyjne przy budowach obiektów, usługi doradcze, a także wykonuje wszelkie prace geodezyjne zlecone przez kontrahenta. Szczegóły na www.i-geodezja.pl.
Kategoria:

Kredyt hipoteczny dostępny w 100% przez internet jest zupełną innowacją na rynku finansowania nieruchomości. Wypełniając prosty formularz uzyskasz doskonałą ofertę kredytową dobraną spośród kilkudziesięciu popozycji bankowych. Wniosek i umowę kredytową możesz podpisać w dowolnym miejscu w Polsce. Pierwszy w Polsce internetowy kredyt hipoteczny.
Kategoria:

Specjalizująca się w fotografii ślubnej oraz firmowej pracownia RevoArt zaprasza do zaznajomienia się z propozycją świadczeń. Od kilku lat zajmujemy się zdjęciowym dokumentowaniem takich uroczystości, co jest zapewnieniem naszego zawodowstwa oraz wysokich kompetencji. Elastycznie dostosowujemy się do oczekiwań klientów, oferując różne możliwości. Obecnie pracujemy na sprzęcie Nikona. Oferujemy łączną wycenę naszych usług po doborze przez klienta interesujących komponentów zlecenia.
Kategoria:

Jesteśmy firmą, która na rynku istnieje od ponad dwudziestu lat. Naszą profesją jest naprawa wszelkich urządzeń chłodniczych. Naszymi klientami są zarówno klienci indywidualni jak i instytucjonalni, a termin naprawy nie przekracza 48 h, po uprzednim umówieniu się z monterem. Obszar Naszego działania to cały powiat poznański (Luboń, Swarzędz, Mosina, Komorniki, Dopiewo, Stęszew, Konarzewo, Puszczykowo, Rosnówko, Rosnowo, Trzcielin, Plewiska, Tarnowo Podgórne, Kobylnica, Buk, Oborniki, Szamotuły, Murowana Goślina Biedrusko). Na wszystkie nowo wymieniane części udzielamy gwarancji.
Kategoria:

FiberyaPrint.com - producent i dystrybutor odzieży reklamowej. Oferujemy koszulki, bluzy, czapki z nadrukami. Odzież reklamowa to doskonała forma promocji dla firm.
Kategoria: