Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29225
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156116

Inkubator technologiczny – Xevin

25200 Inkubator technologiczny – Xevin http://www.xevin.eu Działający w jednym z najbardziej dochodowych, ale także i najtrudniejszych obszarów rynku, czyli w obszarze nowoczesnych technologii, fundusz inwestycyjny. Podstawowym przedmiotem zainteresowania funduszu są spółki z sektora wzrostowego, w które inwestowane są środki funduszu oraz zapewniona może być pomoc doradcza w odpowiednim zakresie. Tym co wyróżnia Xevin Investments jest także aktywne wspieranie zupełnie nowych inicjatyw biznesowych za sprawą prowadzonego przez fundusz inkubatora przedsiębiorczości. Biznes i Ekonomia
Banki i Finanse
Firmy i Us?ugi
Aug 12, 2015 Xevin

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

Najlepsze praktyki firm i porady doświadczonych ludzi sukcesu. Wywiady ze znanymi ludźmi biznesu. Blog wideo Michała Sobczyka. Innowacyjne start-upy z branż zaawansowanych technologicznie. Strategie zwyciężania. Cykliczne rozmowy z właścicielami sieci franczyzowych oraz z politykami na tematy gospodarcze. Serwis aktualizowany jest zwykle dwa razy w tygodniu.
Kategoria:

Każdy kto korzystał kiedyś z pomocy biura rachunkowego DUET z Łodzi wie dokładnie, iż jest to firma, jaka swoim klientom gwarantuje pełen profesjonalizm i zaangażowanie w każde zlecone jej zadanie. Wiele lat doświadczenia oraz dobra znajomość problemów i cech charakterystycznych lokalnego rynku stanowią kolejne atuty tej firmy. DUET specjalizuje się w obsłudze księgowej, a do tego kadrowo-płacowej małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, a także spółek, fundacji oraz wspólnot mieszkaniowych. Nasze biuro chętnie pomoże Państwu m.in. w prowadzeniu pełnej oraz uproszczonej księgowości, a także w otwieraniu i prowadzeniu jednoosobowej działalności gospodarczej i wielu innych. Więcej na stronie.
Kategoria:

Sklep z odzieżą roboczą. Wszyscy pracodawcy powinni pierwszoplanowo zadbać o bezpieczeństwo w miejscu pracy swoich pracowników. Dlatego firma KAMEX Sp. z o.o. z Mielca stworzyła sklep internetowy, w którym pracodawcy będą mogli kupić najbardziej popularne i te specjalistyczne artykuły BHP takie jak odzież robocza, czy odzież ochronna. Warto nie zapominać o tym bowiem w razie mało szczęśliwego wypadku, specjalista, który nie zapewnił pracownikowi dostatecznej asekuracji stanie przed prawem.
Kategoria:

Euro-but.pl to sklep internetowy oferujący wysokiej jakości galanterie męską i damską. Znajdziesz tu wyjątkowe obuwie na każdą okazję.
Kategoria:

Kwiatolinia.pl to firma, która powstała z myślą o niezwykle nowoczesnym kliencie, żyjącym w stałym biegu, a równocześnie pragnącym troszczyć się o swoich najbliższych. Dzięki nam każdy ma sposobność wysyłki kwiatów do każdego miejsca w Polsce i na świecie. Zamówienia odbieramy przez dwadzieścia cztery godziny na dobę. Zdajemy sobie natomiast sprawę, iż nie zawsze istnieje możliwość zrealizowania połączenia telefonicznego, dlatego też proponujemy także kontakt internetowy, który można realnie wykonać chociażby przez telefon komórkowy posiadający internet. Nasi konsultanci są w pełni do Państwa dyspozycji. Doradzą, pomogą w wyborze, przedstawią szczegóły propozycji. Dbamy o bardzo wysokie standardy obsługi naszych klientów, dlatego też osoby odpowiedzialne, rzetelne, kompetentne, a przede wszystkim życzliwe i profesjonalne. Zapewniamy odpisanie na każdą wiadomość w ciągu doby. Niesłychanie szybka wysyłka kwiatów i ogromny ich wybór sprawiają, że nasze usługi cieszą się bardzo dużą popularnością. Szczegóły na stronie:
Kategoria: