Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29769
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156865

sklep.mobilnetapety.pl | Akcesoria GSM

4748 sklep.mobilnetapety.pl | Akcesoria GSM http://www.sklep.mobilnetapety.pl/ Sklep internetowy z firmowymi akcesoriami do telefonów komórkowych takich producentów, jak: Nokia, Sony Ericsson, Motorola, Siemens, Sagem, Samsung, LG. Technika i Telefonia gsm   sklep   internetowy   telefon   komórka   firmowe   akcesoria Feb 16, 2008

Oce stron   Dodaj do ulubionych   Pole znajomemu   Zgo niedziaajcy link  

rednia ocena odwiedzajcych: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych gosw: 0

Oce stron


Inne linki z Technika i Telefonia

Polifonia, dzwonki, loga, tapety, wygaszacze, gry java, dzwonki polifoniczne w sewrisie GSMBank.pl Dzwonki, Polifonia
Kategoria:

TelHelp - Huawei serwis Warszawa - zaprasza do kontaktu. W ofercie także serwis telefonów komórkowych innych marek. Teren działania Huawei serwis Warszawa to dzielnice takie jak Mokotów, Wola, Ochota. TelHelp oferuje zarówno dojazd do klienta, jak i serwis telefonów na miejscu. Serwis telefonów, wymiana szybki czy inne naprawy przy użyciu specjalistycznych narzędzi.
Kategoria:

Zamierzasz sprzedać swój stary telefon komórkowy? Chcesz uzyskać za niego dobrą cenę i od razu chętnie kupiłbyś coś nowego? Zachęcamy Cię do zapoznania się z naszą ofertą. Prowadzimy profesjonalny salon, zajmujemy się skupem i sprzedażą urządzeń elektronicznych i mamy urozmaiconą ofertę. U nas coś dla siebie znajdą osoby podążające za nowymi trendami, ale także Ci, którzy od swoich telefonów nie wymagają zbyt dużo.
Kategoria:

Dzieląc się naszymi zainteresowaniami oraz umiejętnościami zdobywaliśmy doświadczenie niezbędne do funkcjonowania w naszej branży. Jako jedyna firma w województwie łódzkim po dzień dzisiejszy utrzymaliśmy naszą strukturę. Nieprzerwanie do początku istnienia, RoFAG świadczy profesjonalne usługi w dziedzinie gsm Skupiając wokół siebie tylko profesjonalną kadrę stworzyliśmy serwis na miarę oczekiwań każdego posiadacza telefonu komórkowego. Odwiedzający nasz salon na deptaku ulicy Piotrkowskiej nie jest wstanie nie być zadowolonym z naszych usług.
Kategoria:

Nie jednokrotnie frapujemy się z jakiej przyczyny firmy chcą nagrywać rozmowy ze swoimi interesantami również w jaki sposób one to później przetwarzają. Działa się tak tylko ze względów bezpieczeństwa klienta także osoby reklamującej tenże wytwór. Nagrywanie rozmów nie jest nad wyraz trudnym przedsięwzięciem. Na stronie zobaczycie propozycję i ofertę firmy trudniącej się całościową obsługą komponentów IVR. Przedstawienie zabiegów złączonych z nagrywaniem rozmów telefonicznych, Call Center. Kodowaniem i obsługą projektów i aparatu taryfikacyjnego.
Kategoria: