Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27874
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153322

MCI Management SA - Sylwester Janik

7235 MCI Management SA - Sylwester Janik http://www.mci.pl/partnerzy.php MCI Management SA jest wiodącą grupą inwestycyjną , zarządzającą funduszami typu Venture Capital/Private Equity, do któtych należą subfundusze: MCI.TechVentures 1.0, MCI.BioVentures 1.0, MCI.EuroVentures 1.0. MCI specjalizuje się w inwestycjach w regionie Europy Centralnej i Wschodniej w innowacyjne spółki działające w następujących sektorach : TMT, Usługi Finansowe, Usługi Medyczne i Biotechnologia. Banki i Finanse
Biznes i Ekonomia
MCI   grupa MCI   MCI management SA   venture capital   private equity   inwestycje   pozyskiwanie kapitału   fundusze VC   fundusze PE   tomasz czechowicz   konrad sitnik   sylwester janik Dec 21, 2008 Robert

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Banki i Finanse

Dzięki rankingowi znajdującemu się na stronie Czerwona Skarbonka, użytkownicy mają możliwość dopasowania wielu ofert pożyczkowych do swoich potrzeb. Strona przedstawia ranking wszystkich firm oferujących chwilówki online oraz firm zapewniających pożyczki w trybie 24/7. Oznacza to, że można znaleźć tutaj najlepsze oferty dopasowane do różnych wymagań, a pożyczki w ramach wielu serwisów można otrzymać nawet w weekendy i dni wolne od pracy.
Kategoria:

NewConnect jest portalem prezentującym informacje o rynku NewConnect w Polsce. Serwis NewConnect oferuje wartościowe i bieżące informacje związane z notowaniami NewConnect. już od ponad dwóch lat informujemy ludzi o zmianach i debiutach na rynku NewConnect. Nasz portal udostępnia artykuły o NewConnect a także aktualne sprawozdania z notowań giełdy, połączone ze szczegółowymi opinią, dokonaną przez ekspertów związanych z branżą NewConnect. Korzystaj z naszej wiedzy, informacji, badaj notowania i zdobywaj nowe informacje. Opanuj rynek ze stroną NewConnect Info.
Kategoria:

Leasing nowych samochodów bez wpłaty własnej w procedurze uproszczonej. Leasing maszyn i urządzeń. Oferta leasingu samochodu bez BIK, ZUS I US. Leasing zwrotny maszyn, samochodów osobowych i ciężarowych, ciągników siodłowych, naczep i innych środków trwałych. Leasing zwrotny ( operacyjny lub finansowy) polega na sprzedaży przez obecnego właściciela firmie leasingowej dotychczas posiadanego środka trwałego. Równocześnie podpisuje umowę leasingową pozwalającą mu na użytkowanie tego środka trwałego.
Kategoria:

Zapraszamy do aktywnego udziału w rozbudowie naszego serwisu poświęconego pożyczkom. Nasi eksperci do spraw finansów zamieścili już kilkaset artykułów swojego autorstwa, w których poruszają oni tematy związane z pożyczkami, jak aktualne oferty, promocje i opinie o działalności banków i parabanków. Każdy może komentować pojawiające się wpisy oraz korzystać ze stworzonych przez nas aplikacji, jak kalkulator rat czy mapa oddziałów finansowych. Artykuły podzieliśmy na rankingi według najchętniej czytanych i najwyżej komentowanych dla ułatwienia przeglądania strony. Na forum każdy może zabrać głos w licznych dyskusjach.
Kategoria:

Remontujesz mieszkanie, dom - złóż online wniosek o kredyt na remont swojego lokum. Porównaj kredyty bankowe w naszym serwisie bez ruszania sięz domu. Znajdziesz u Nas najlepszy kredyt bankowy oferowany przez banki z terenu RP.
Kategoria: