Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27553
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153153

MCI Management SA - Sylwester Janik

7235 MCI Management SA - Sylwester Janik http://www.mci.pl/partnerzy.php MCI Management SA jest wiodącą grupą inwestycyjną , zarządzającą funduszami typu Venture Capital/Private Equity, do któtych należą subfundusze: MCI.TechVentures 1.0, MCI.BioVentures 1.0, MCI.EuroVentures 1.0. MCI specjalizuje się w inwestycjach w regionie Europy Centralnej i Wschodniej w innowacyjne spółki działające w następujących sektorach : TMT, Usługi Finansowe, Usługi Medyczne i Biotechnologia. Banki i Finanse
Biznes i Ekonomia
MCI   grupa MCI   MCI management SA   venture capital   private equity   inwestycje   pozyskiwanie kapitału   fundusze VC   fundusze PE   tomasz czechowicz   konrad sitnik   sylwester janik Dec 21, 2008 Robert

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Banki i Finanse

Serwis finansowy. Wiadomości o: banki, biznes, emerytura, inwestowanie, waluty, ubezpieczenia. W serwisie: poradnik finansowy oraz forum. Serwis oferuje możliwość złożenia wniosku internetowego dla większości produktów finansowych z kraju oraz kantakt z doradcami finansowymi różnych instytucji. Bank kredyt mieszkaniowy? Konto osobiste w banku? Tani kredyt gotówkowy? Konta młodzieżowe? Konta oszczędnościowe? Tani kredyt samochodowy? Wszystko to można znaleźć w serwisie finansowym moneyport.
Kategoria:

Ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej trzeba zawierać każdego roku. W celu poszukiwania jak najkorzystniejszych ofert przygotowaliśmy dla Państwa na naszej stronie coś takiego jak porównywarka oc. Jest to narzędzie, które przydaje się do przeprowadzania analiz, które pozwolą nam na wybranie opcji, która będzie nas najbardziej zadowalać. Porównywarka ubezpieczeń zastała przez nas zaprojektowana w taki sposób, że posługiwanie się nią jest niezwykle proste i szybkie. Ubezpieczenie oc dzięki niej zostanie wybrane rozsądnie, co sprawi, że do nasze dyspozycji będzie ubezpieczenie, które spełniać będzie wszystkie nasze wymagania. Serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową, która odpowie na wszystkie Państwa pytania. Naprawdę warto zdecydować się na taki ruch. Szybko zobaczymy, że będzie on dla nas opłacalny.
Kategoria:

Ubezpieczenia komunikacyjne to obowiązkowe ubezpieczenie każdego pojazdu, którym chcemy poruszać się podrygach publicznych. Najbardziej dokuczliwe stawki dotyczą zwykle młodych, niedoświadczonych kierowców, którym dodatkowo doliczana jest kwota za wiek i za brak posiadanych zniżek wynikających z doświadczenia za kierownicą. Przed ubezpieczeniem samochodu warto zawsze sprawdzić porównać ceny różnych ubezpieczycieli, by znaleźć takie, dzięki któremu będzie można zaoszczędzić, jak na przykład na Ubezpieczenia-ac.
Kategoria:

Leasing Poznań - poznański oddział Fiolet PDK - ogólnopolskiej firmy pośredniczącej w zdobyciu finansowania ruchomych środków trwałych dla firm. Przykładamy wielką wagę do profesjonalnego doradztwa w zakresie oferowanych produktów, konstruowania optymalnych umów i dopasowywania każdej oferty do indywidualnych potrzeb Klienta. Jesteśmy przekonani, że najlepszą formą finansowania inwestycji jest leasing.
Kategoria:

Opole jest miastem, które się cały czas rozwija. W każdej chwili powstają przedsiębiorstwa, które wymagają opieki księgowej, kadrowej czy też obsługi podatkowej. Nie wszystkie przedsiębiorstwa wymagają zatrudnienia księgowej. Nie każde przedsiębiorstwo jest na tyle małe, że można sprawy księgowo – podatkowe prowadzić samemu. Warto poszukać czasem dobrej kancelarii podatkowej. Jedną z ciekawszych na rynku jest Kancelaria Podatkowa Buchalter. To kancelaria z tradycjami. Jej pracownicy mają doskonałe długoletnie doświadczenie na polu podatkowym oraz księgowym. W zakres usług należy między innymi prowadzenie pełnej księgowości, ale również prowadzenie ksiąg rachunkowych, czy też księgi przychodów i rozchodów.
Kategoria: