Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 23389
Kategorii: 16
Użytkowników: 24
Unikalnych wyjść: 146968

Mecze na zywo w internecie - e-tvsport.pl

7239 Mecze na zywo w internecie - e-tvsport.pl http://www.e-tvsport.pl Na e-tvsport.pl znajdziesz aktualne plany transmisji sportowych przez internet wraz z linkami oraz niezbędne programy, umożliwiajšce sledzenie darmowych transmisji Sport Muzyka oraz Gry
Internet i Komputery
mecze na zywo   e-tvsport   Streams4free   Soccer   Stream   P2P   Polska Ekstraklasa   La Liga   Lique One   Serie A   Premier League   Bundesliga   Sopcast   PPLive   PPstream   TVants   Pcast   SLT   MK_sport   live football   live soccer   football match Dec 21, 2008 Kriss

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 4.50 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 2

Oceń stronę


Inne linki z Sport Muzyka oraz Gry

Strona warszawskiego Klubu Sztuk Walki SIDEKICK, oferującego zajęcia z kick-boxingu z elementami muay thai dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszamy wszystkich: kobiety i mężczyzn; dzieci, młodzież i dorosłych; pragnących trenować rekreacyjnie i chcących osiągać sukcesy w zawodach sportowych; początkujących i zaawansowanych. Prowadzimy zajęcia z walki sportowej (semi contact, light contact, full contact, low kick, muay thai, pointfighting) i samoobrony. Zapewniamy: wszechstronny rozwój psychofizyczny, miłą atmosferę na treningach, fachową opiekę trenerską, treningi przez cały rok, regularne egzaminy na stopnie szkoleniowe, podział na grupy wiekowe i według poziomu zaawansowania, dla najlepszych możliwość udziału w zawodach sportowych, letnie zgrupowania.
Kategoria:

myślistwo Sklep Do lasu jest przedstawicielem, sprzedającym wyroby firmy Eratukku. Proponuje on wysokiej klasy wyroby: odzież myśliwską, buty i akcesoria myśliwskie. Można zdecydować się na zakup pojedynczych sztuk, lub na wybór proponowanych zestawów. Zapraszamy na udane zakupy.
Kategoria:

Na naszej stronie znajdziesz ciekawe informacje odnośnie Mistrzostw Swiata w RPA. Składy drużyn, kalendarz imprez, informacje o promocjach, analizy meczy, typy bukmacherskie na mundial a do tego tabele poszczególnych grup oraz wyniki na żywo wszystkich meczy mundialu 2010 roku. Zapraszamy na naszą stronę - przekonacie się sami, że warto być z nami.
Kategoria:

Oferta firmy Training Projects dedykowana jest dla klientów zainteresowanych profesjonalnymi szkoleniami zorientowanymi na rozwój umiejętności zarządzania. Firma ma dwunastoletnie doświadczenie, w tym w szczególności w projektowaniu dopasowanych do potrzeb i wymagań klientów gier z symulacjami. Gry są najlepszą metodą dla rozwijania zdolności strategicznego myślenia, kierowania przedsiębiorstwem oraz wszechstronnego spojrzenia na działalność. Gry symulacyjne każdorazowo są układane od początku, w celu dostosowania ich do właściwej grupy uczestników, czy też strategii jak też potrzeb biznesowych.
Kategoria:

Forum Baltic Arena, dyskusje o arenach piłkarskich, piłkarzach, kibicach. Wciąż nie wiadomo ile będzie biletów na wszystkie rozgrywki Mistrzostw Europy w 2012 w Polsce i na Ukrainie i nie wiadomo jak będą dystrybuowane. Wiadomo jednak, że blisko 500 osób w każdym z miast, w którym będą odbywały się rozgrywki, będzie mogło obejrzeć je z bliska i za darmo. Podczas Euro 2012 będzie można wziąć udział w dwóch rodzajach wolontariatu. Uczestnicy pierwszego z nich, prowadzonego przez miasta-gospodarzy oraz agencje rządowe, będą pomagać w miejscach publicznych: na dworcach, w strefach dla fanów, miejscach spotkań kibiców. Drugi związany jest z pracą w tzw. oficjalnych miejscach UEFA, a więc na stadionach, w hotelach, na lotniskach i bazach treningowych piłkarzy. Obsługa tych miejsc wymaga ok. 500 osób na każde miasto-organizatora turnieju. Taki wolontariusz UEFA będzie pomagać przy organizacji samego turnieju, opiekować się tzw. "rodziną UEFA", a więc gośćmi zaproszonymi przez federację i sponsorów, witać piłkarzy i gości na lotnisku, zapewniać bezpieczny dojazd do hotelu, a na stadionie będzie zajmować się każdym, kto ma bilet. Forum Baltic Arena zaprasza, dołącz do nas!
Kategoria: