Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27553
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153153

Publikacje HACCP GHP GMP HCCP HACAP i Dobra Praktyka Higieniczna - KsięgarniaBiznesowa.pl

7684 Publikacje HACCP GHP GMP HCCP HACAP i Dobra Praktyka Higieniczna - KsięgarniaBiznesowa.pl http://www.ksiegarniabiznesowa.pl Publikacje HACCP, hccp, haccap, hacap, ghp, dobra praktyka higieniczna, bhp dla Twojej firmy. Instrukcje BHP, procedury HACCP, instrukcje GHP (Dobra Praktyka Higieniczna) oraz GMP (Dobra Praktyka Produkcyjna), dokumentacja haccp. HACCP w Przedszkolu. Profesjonalizm na 1 miejscu. Biznes i Ekonomia
Firmy i Us?ugi
Nauka i Edukacja
haccp   hccp   HACCP w Przedszkolu   haccap   hacap   ghp   dobra praktyka higieniczna   system haccp   higienicznej   dokumentacja haccp   instrukcje haccp   dobra praktyka   instrukcja haccp   księga haccp   gmp ghp   haccp w gastronomii   haccp gastronomia   procedury Jan 29, 2009 Łukasz

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Biznes i Ekonomia

MieszkaniaWroclaw.com.pl. Posiadają wele ciekawych ofert mieszkań, Swoimi wpływami obejmuje dzielnice Wrocławia – Stare Miasto i Wrocław - Fabryczna,Mieszkania wystawione na sprzedaż z tych dzielnic,są najczęściej poszukiwanymi przez klientów. W bazie ofert,agencja posiada ponad 180 mieszkań. Mieszkania są zróżnicowane w standardzie wykończenia, wielkości metrażu i cenie. Agencja, oczekiwania klientów od lat stara się jak najlepiej i najszybciej sprostać, zaś Jej pracownicy są bardzo dobrze wyszkoleni, posiadają odpowiednie certyfikaty uprawniające do wykonywanego zawodu,a ich znajomość tematu sprawia, że ich pośrednictwo w sprzedaży czy kupna mieszkania stanowi bezpieczeństwo dla dokonywanej transakcji.
Kategoria:

VENDOR Nieruchomości to przede wszystkim dbałość o każdego klienta, szeroka baza ofert, nowoczesny marketing oraz zespół młodych i ambitnych pracowników. Wszystko to sprawia, że świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Bogata baza VENDOR Nieruchomości, jak również intensywna współpraca z innymi zaprzyjaźnionymi biurami nieruchomości, pozwalają nam na szybkie przygotowanie oferty i zaspokojenie potrzeb Klienta. Najlepszą rekomendacją dla naszej firmy są zadowoleni klienci.
Kategoria:

Doradztwo ubezpieczeniowe prowadzone przez przedsiębiorstwo Generali TU S.A. Agencja, pozwoli Państwu na dobór najkorzystniejszej propozycji z zakresu proponowanego przez towarzystwo TU Generali. Starannie dobieramy pracowników, mając pewność, że ich wiedza i staż pracy, pozwolą kontrahentowi otrzymać ofertę idealnie dopasowaną do potrzeb. Zachęcamy do rozmowy telefonicznej lub pozostawienia numeru, na który oddzwoni nasz konsultant. Proponujemy przesłanie darmowej oferty na ubezpieczenie pojazdu.
Kategoria:

4Group to nowoczesna i dynamiczna agencja wspierająca aktywność działów marketingu, trade marketingu, PR, sprzedaży i promocji. Jesteśmy doskonałym partnerem w biznesie, który rozumie potrzeby Klienta i efektywnie realizuje powierzone mu projekty. Działamy rzetelnie i profesjonalnie, czego dowodem jest stałe i ciągle powiększające się grono zadowolonych Klientów.
Kategoria:

Firma BROWARIUM - SKLEPY PIWNE, Natalia Wcisło para się sprzedażą wyśmienitych piw z niemal całego świata. Propozycja nasza jest niezwykle rozległa. Mamy do zaproponowania Państwu różnorakich marek piwa oraz inne alkohole i szkła przeznaczone do konsumowania browaru. Kupując w naszym sklepie internetowym nie musisz ruszać się z domu. Zapraszamy osoby powyżej 18 roku życia do zaznajomienia się z przedstawioną na stronie www propozycją.
Kategoria: