Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 27874
Kategorii: 16
Użytkowników: 625
Unikalnych wyjść: 153322

Szkoła angielskiego, kurs angielskiego - Warszawa, Praga Południe, Grochów

8258 Szkoła angielskiego, kurs angielskiego - Warszawa, Praga Południe, Grochów http://www.perceval.warsaw.pl Szkoła angielskiego Perceval z Warszawy zajmuje się prowadzeniem kursów zbiorowych i
indywidulanych w zakresie języka angielskiego. Uczymy studentów na różnych stopniach
zaawansowania. Nasi lektorzy to profesjonaliści najwyższej klasy. Zapraszamy do współpracy
również firmy i inne instytucje.
Nauka i Edukacja szkoła   kurs   angielskiego   Warszawa   Grochów Mar 2, 2009 Andrzej

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Nauka i Edukacja

Szkoła językowa MAŁY RYNEK w Krakowie zaprasza na kursy językowe: jęz. angielski, niemiecki, francuski i inne.
Kategoria:

Szkoły językowe - Archibald, w samym centrum Warszawy. Kursy angielskiego w małych kameralnych grupach 4-6 lub 7-9 osób. Kursy General English, konwersacyjne, gramatyczne, biznesowe, FCE, CEA, CPE, BEC, matura oraz specjalistyczne szkolenia dla firm. Zajęcia dodatkowe, podręczniki, e-cafe- gratis. Gwarancja zdania matury i FCE. Certyfikaty: PASE, EAQUALS, Organizatora Szkoleń Najwyższej Jakości. Kursy przygotowawcze do matury z języka angielskiego .
Kategoria:

Praca magisterska to jedno z najważniejszych opracowań, które jednocześnie wieńczy naukę na studiach. Często natłok obowiązków związanych z pisaniem pracy powoduje, że pojawia się szereg pytań i niejasności. Jak zatem się przygotować i napisać udaną pracę dyplomową oraz z powodzeniem ją obronić? Zapraszam do sprawdzenia użytecznych porad związanych z wyborem odpowiedniego tematu, przystąpieniem do pisania pracy, pisaniem oraz obroną.
Kategoria:

II wojna światowa, czyli historia największego konfliktu w dziejach ludzkości. Bitwy, kampanie, wydarzenia, biografie znanych postaci, który wpłynęły na kształtowanie historii lat 1939-45. Liczne serwisy tematyczne, wśród których prym wiodą szkolenia z zakresu matury z historii i języka polskiego oraz nawiązania do świata kultury i sztuki poprzez rozmaite recenzje i opracowania do lektur szkolnych, książek znanych polskich wydawnictw oraz filmów ukazujących się w kinach. To także niezwykle cenna baza danych na temat historii Polski i świata, nie tylko w okresie drugowojennym.
Kategoria:

Jestem nauczycielem podstaw przedsiębiorczości i przysposobienia obronnego w Liceum Ogólnokształcącym im. Kazimierza Wielkiego w Łęczycy. Strona jest przeznaczona dla uczniów, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę o zawarte materiały. Znajdziemy na niej opis całego materiały realizowanego w szkołach ponadgimnazjalnych z podstaw przedsiębiorczości, na przykład zakładanie własnej firmy, pisanie biznesplanu oraz CV. Znajdują się także informacje o działalności Szkolnego Ośrodka Kariery.
Kategoria: