Katalog stron WWW
Najnowsze      Najpopularniejsze      Najlepiej oceniane      Wyróżnione      Modyfikuj wpis      Zagłosuj      Zmień typ wpisu
STRONA GŁÓWNA    DODAJ WPIS    DODAJ KATEGORIĘ
+ Kategorie


+ Statystyki katalogu


Wpisów: 29239
Kategorii: 16
Użytkowników: 628
Unikalnych wyjść: 156134

Fotograf na ślub, wesele, plener

9343 Fotograf na ślub, wesele, plener http://fotoreportazslubny.eu Ślub to chwila wyjątkowa i niepowtarzalna. Każdy chciałby zachować wspomnienia o nim jak najdłużej w pamięci. Właśnie dlatego fotografia ślubna cieszy się coraz większym powodzeniem. Dobry fotograf utrwali wszystkie najważniejsze momenty tego wspaniałego dnia, byście mogli, sięgając po album, cieszyć się w każdej chwili pięknymi wspomnieniami.

Każde zlecenie traktuję indywidualnie, tak aby w jak najlepszym stopniu Was usatysfakcjonować. Najczęściej moja praca zaczyna się już w czasie Waszych przygotowań do ślubu i od tej chwili towarzyszę Wam cały dzień: w czasie ceremonii, przyjęcia czy pleneru. Jeśli macie ochotę na dodatkowe zdjęcia plenerowe w tygodniu poślubnym, tak ułożymy program abyście byli zadowoleni, w końcu to Wasza najważniejsza chwila.

Używam cyfrowego sprzętu firmy Nikon w połączeniu z doskonała optyką. Większość zdjęć poddawanych obróbce komputerowej przed wykonaniem odbitek.
Zazwyczaj fotografuję w Płocku i w okolicach, ale jak zachodzi potrzeba dalszego dojazdu nic nie stoi na przeszkodzie, zawsze możemy się umówić.
Efekty mojej pracy otrzymacie w postaci najwyższej jakości odbitek, ich rozmiar i ilość ustalimy według Waszego uznania. Oczywiście, jeśli będziecie sobie tego życzyć, otrzymacie je w starannie wykonanym albumie. Dodatkowo otrzymacie także prezentację nagraną na płycie DVD oraz wszystkie pliki gotowe do powieleń w laboratoriach fotograficznych też na płycie dvd.
Firmy i Us?ugi
Ró?ne Inne
Miasta i Regiony
fotografia slubna   zdjęcia slubne   artystyczna fotografia slubna   unikalne zdjęcia slubne   sesje plenerowe   zdjecia slubne   naturalne zdjęcia slubne   akt   fotografia   portret   reportaż   radosc   ten dzien   szczescie   emocje   miłosc   Plock   Nikon   fotograf   zdjęcia ślubne pł Jun 10, 2009 Robert

Oceń stronę   Dodaj do ulubionych   Poleć znajomemu   Zgłoś niedziałający link  

Średnia ocena odwiedzających: 0.00 (z 5)
Liczba oddanych głosów: 0

Oceń stronę


Inne linki z Firmy i Usługi

Fuzzy3D to firma stworzona przez osoby posiadające kilkuletnie doświadczenie w projektowaniu, optymalizacji oraz wdrażaniu aplikacji internetowych. Chcemy aby nasza wiedza i pasja do tworzenia rozwiązań internetowych służyła najlepiej Twoim celom, dając rozwiązania dopasowane do wymagań.Każda realizacja jest rozwiązywana pod kątem indywidualnego podejścia do klienta.
Kategoria:

Liderem profesjonalnych i terminowych realizacji usług wiertniczo-geologicznych jest firma HYDROEL. Wieloletnia tradycja oraz bogate doświadczenie umożliwiły firmie zdobycie licznego grona stałych odbiorców, jak i dużo pochlebnych opinii. HYDROEL ma na swoim koncie kilkadziesiąt zleceń geologiczno-inżynierskich. Bogata oferta obejmuje kompleksowe usługi takie jak: studnie głębinowe wraz z przyłączami wodnymi, otwory pod kolektory pomp ciepła, otwory obserwacyjne-piezometry, projekty i dokumentacje geologiczne i geologiczno-inżynierskie, a także operaty wodno prawne oraz lokalizację studni z wykorzystaniem map geologicznych i likwidację odwiertów. Atrakcyjnie niskie ceny, oraz terminowość to niepodważalne atuty firmy HYDROEL. Więcej informacji na stronie:
Kategoria:

Jeżeli szukają Państwo doskonałej klasy usług transportowo-spedycyjnych, to zachęcamy do zapoznania się z propozycją, która została przygotowana przez przedsiębiorstwo Adecon. Funkcjonujemy w branży od prawie dziesięciu lat, zapewniając klientom szybki oraz bezpieczny transport wszystkich przekazanych towarów. Oferujemy także usługi agencji celnej w wielu portach morskich. Gwarantujemy sposobność przechowania każdego towaru. Dbamy o satysfakcję klienta, każdorazowo proponując świadczenie idealnie dostosowane do oczekiwań indywidualnego kontrahenta.
Kategoria:

Prezentujemy klientom Geoxx, to znaczy pracownię geologiczną. Firma działa w branży od 2010 roku. Jest doświadczona i zawodowa. Wykonuje usługi z zakresu geologii-inżynierskiej, geotechniki, hydrogeologii oraz geologii złożonej. W naszej ofercie mieszczą się badania zanieczyszczenia gruntu i wody oraz obliczenia stateczności skarpy. Wyrabiamy też dokumentację hydrogeologiczną. Pracujemy dla klientów indywidualnych i firm, biur projektowych, przedsiębiorstw budowlanych plus developerów. Przeprowadzamy prace na etapie projektu, realizacji inwestycji i jej eksploatacji. Gwarantujemy niezawodność i terminowość. Więcej informacji na stronie.
Kategoria:

Weselne Rabaty: Portal ślubny. Jeśli marzy ci się niedrogie wesele i ślub to odwiedź nasz portal. Bezpłatna karta rabatowa - wideofilmowanie, samochód do ślubu, alkohol na wesele, sale weselne, obrączki, tort ślubny, domy i restauracje weselne, suknie ślubne. Sprawdź ile możesz zyskać - skorzystają z usług naszych partnerów. Portal ślubny zaprasza - tanie wideofilmowanie i inne usługi. Organizacja wesela - serwis i portal weselny pomoże wam zorganizować tanie wesela - tanie dekoracje sal, dekoracje kościołów. Na stronie symulacja przykładowych kosztów.
Kategoria: